Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Luis Enrique poprosił władze klubu, żeby kupili Nolito, w przypadku pewnego już odejścia Pedro. [El Periodico]
Ja się cieszę.Pedro odchodzi,Munir na wypożyczenie i Nolito do nas.Ale bym się przy takim obrocie sprawy cieszył.
3
Mam pytanie ludzie.Czy na Polsat Sport gdzie będzie transmisja meczu,będzie również prezentacja drużyny?Chciałbym wiedzieć,a nie później na ostatni moment na neta wchodzić.Z góry dzięki za odpowiedź ;)
0
Sandro 16 serio?A tak chciałem aby miał ta 19.Ech...
1
Fifa w tym momencie na nowym silniku gry jest najlepszą grą.Żałuję że nie mają licencji na wszystkie stadiony w lidze hiszpańskiej.To byłoby piękne.
4
"Chce",a "zapewni" to dwa różne wyrazy.Zobaczymy czy dają radę chociaż to załatwić przy Adamie.
0
Zgadzam się co do składu w 95%.Tylko Suarez,Adama itd na wypożyczenie,nie sprzedaż z opcją wykupu.Nie zgadzam się jedynie co do Roberto i Sampera.Roberto to moim zdaniem ten sam poziom co Samper na DP,a może i lepszy.Tylko nie rozumiem decyzji Lucho co do wystawienia go na PO i ŚP.
0
Bartra na PO
0
Chciałbym taki skład dziś od początku:
ter Stegen-S.Roberto,Bartra,Vermaelen,Alba-Samper,Rakitic,Halilovic-Munir,Suarez,Sandro
1
Chyba im się pykło i zamiast słowa "meczów" użyli słowa "treningów"
0
Kovacić-najbardziej realny transfer,najmniej kosztów,a wcale nie jest najgorszy z wymienionej 4.
0
Offtop
Ja natomiast chciałem się dowiedzieć o co chodzi z tymi urodzinami Alvesa?
1
Ja tam od zawsze jestem fanem Asafy Powella.Pamiętam jak był w takiej formie,że na jakimś mitingu/mistrzostwach wygrał/wał z Boltem.Nawet taki mistrz nie dał mu rady.
1
Tak to jest jak karny strzela Alonso,a nie Gotze czy Alaba.Guardiola zniszczył Bayern.Dziwne aż że Neuer nie strzelał.
5
http://m.fangol.pl/view/110211/niesamowity-gol-koke
Zawsze uważałem Koke za świetnego wykonywacza stałych fragmentów gry,ale to już coś!Dla mnie to obecnie najlepiej dośrodkowujacy zawodnik na świecie.
0
Zobacz ilu Niemców jest w la liga.Przykładem jest jedynie Kroos.Zobacz co się dzieje z Bayernem.Guardiola ściąga samych Hiszpanów i Brazylijczykow,którzy umia grać piłka.Niemcy mają inny styl o czym przekonał się Goetze/Schweinsteiger.To są zawodnicy innego stylu/swojej ligi,a tym bardziej Anglicy.Zobacz jak ich mało gra po za swoją liga.Ja tylko potrafię wymienić Richardsa i Bale'a(Walijczyk)...
1
Vallejo w realu ehhh...Oby Barca kupiła Ceballosa(Betis) i Mastoura(AC Milan).Obecnie to chyba 2 największe talenty możliwe do grania w Barcelonie(Nie liczę Niemców/Anglików,którzy nie nadają się na granie w la liga).
0
Bananami tez w Niemczech rzucają.Stinger fan Bundesligi i BVB pewnie pamięta.Gol Lewego jeszcze w barwach BVB z piętki na Signal Iduna Park w meczu z Bayernem.Neuer cały obrzucany przez żółta ścianę :).Jak piłka wpadła to fajnie to było widać-same banany za bramka.
1
Nie wrzucaj całych balkan do jednego worka.Zależy jaki kraj.Np Chorwacja i Słowenia to kraje spokojne,wiem bo bylem i ludzie tam są inni,bardziej zachodni.Takie chamstwo bardziej właśnie w Albanii,Serbii,Bośni,Czarnogórze czy w Kosowie.
1
Chyba nie.O ile mi wiadomo to towarzyskie klubowe są meczami nieoficjalnymi,natomiast towarzyskie reprezentacyjne juz są oficjalne.
5
Oj dobrze,że nie na odwrót.2 lata temu tak było,jeden z anemia,a drugi za gruby od pizzy i wolniejszy.
6
Oj jeżeli Real sprowadzi dwa kolejne talenty-Vallejo i Ceballosa to naprawdę będą mieli najbardziej utalentowanych hiszpańskich zawodników.Asensio,ta dwójka,Borja Mayoral czy ten cały Odegaard.Oby ich nie kupili,tylko my.
0
-Gdy słyszę plote Llorente do Barcy w przypadku odejścia Pedro-Myślę Pedro zostań !
-Gdy słyszę plote Nolito do Barcy w przypadku odejścia Pedro-Myślę Pedro odejdź !
Gdy słyszę plote Munir lub Sandro napastnikiem nr 4 w przyszłym sezonie w przypadku odejścia Pedro-Myślę Pedro odejdź !
Generalnie lubię Pedro,ale to jest chyba ostatnia szansa aby zarobić te 30 mln za niego.Swoje dla Barcy zrobił i zawsze mu będę za to wdzięczny,ale jego poziom sportowy juz nie jest taki jak kiedyś,może lepiej czuł się bez konkurencji albo z rytmem meczowym?W każdym razie teraz tego rytmu na pewno nie będzie miał.
1
Juz od zeszłego sezonu uważam że Sandro jest lepszym piłkarzem aniżeli Munir.Z początku dziwilem się czemu on trenuje z 1 ekipą,a nie np.Halilovic.Jak przyszło co do czego to zamknął mi usta.Wszyscy oczekiwali Halilovicia,Munira,Sampera,Grimaldo czy Adame,a wystrzelił niespodziewanie Sandro.To lubie w piłce najbardziej.
2
Ciekawostka:Sandro(19) po raz pierwszy w pierwszej drużynie Barcelony w meczu z Chelsea wyszedł w pierwszym składzie.Wszystkie jego mecze i gole były dotychczas po wejściach z ławki.
0
Komentarz usunięty
0
Wie ktoś może gdzie gramy z Fiorentiną?
1
Nie wiem jak wy wy,ale ja jakoś nie lubię tych tournee.Nie mam chęci oglądać meczy Barcelony,to nie to samo co mecze pucharowe,ligowe.A może to przez to,że Leo nie ma?W każdym razie oglądałem tylko 25 pierwszych minut meczu z Man Utd na te wszystkie 3 mecze.
8
Oficjalnie:Filipe Luis zawodnikiem Atletico!
No i świetnie,Atleti się zbroi,szkoda że sprzedali Mirande,ale powrót Luisa czy transfer Vietto to świetne ruchy.
0
3x TAK.Nolito jest świetny,jest to idealny następca za Pedro,Sprzedając Pedrito za te 30 mln i kupując Nolito to nie dość że klub zyska finansowo to i jeszcze sportowo.Obecnie Nolito jest o wiele lepszy niż Pedro.
9
Zgadzam się.Mi osobiście ten sezon najbardziej się podobał.Nasz tercet MVP był zabójczy,Xavi,Iniesta czarowali,a na obronie genialny Puyol.I mecze z Realem 5:0 w lidze i ten niesamowity dwumecz w Lidze Mistrzów gdzie Messi uciszył Bernabeu.Ehh to były czasy,genialne stroje,Pep na ławce i płacz Mourinho :)