Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Abidal dyrektorem sportowym,puste koszulki bez kataru i najezdzanie na Bartomeu tym przegrał Laporta.Socios nie są głupi,chcą najlepiej dla klubu.Bez kataru nie byłoby Suareza i trypletu.Barto zmniejsza długi,za jego kadencji dług spadł,zrobił najlepsze transfery wraz z Zubim,zatrudnił świetnego trenera i profesjonaliste Braide,postanowił zwołać wybory rok wcześniej dla dobra Barcy i wygrał Tryplet.JEST NAJLEEPSZY!!
0
Wolisz Laporte kosztem trypletu czy Bartomeu z trypletem?Tak z ciekawości pytam.
8
I więcej trypletow :) Oj boli boli :)
3
100 % racji kolego.Jak widać są tu mądrzejsi ludzie :)
4
Socios wiedzą lepiej,a nie użytkownicy strony fcbarca.com.Sami najmadrzejsi tu dziś byli.Lapcio wygra,Barto złodziej itp Socios nie robią na złość Barcelonie,a jak tak sądzicie to nie oglądajcie Barcelony jak wam się nie podoba.Wygrał lepszy kandydat.
#BrawoBartomeu
1
Vamos BARTOMEU!!!!!!!!
0
Hahaha Laporta jeszcze bardziej "zmiażdzony" po zliczeniu 75% głosów.Pogrom :)
0
Gdyby nie Qatar to teraz swietowalbys tryplet licząc trofeo colombino,superpuchar Katalonii i puchar Gampera.
1
Tak socios mają klapki na oczach,bo ty twierdzisz ze Laporta najlepszy.Idioci socios,a ty i cala fcbarca.com(przepraszam tu wyjątki) jesteście zawsze najmadrzejsi.Zrozum to ma on najlepszy program,z roku na rok nasz klubowy dług spada i jest najlepszy.Wasz kandydat przegrał znacznie,ZNACZNIE!
2
Lepsze to niż zadłużenie klubu i wydawanie pieniędzy na głupie transfery
#Laportamusiszprzegrac... I przegrales
5
Socios dobrze wybrali,a wy zawsze narzekacie.Ja byłem od początku za Bartomeu i jak widać socios mają podobne zdanie co ja.Teraz mogę poczytać płacz i lament zwolenników Lapcia.Wasz kandydat przegrał i to znacznie.Barto musiałeś i wygrałeś :)
6
Hahaha tak jest!!!Barto prezydentem.Jestem mega zadowolony :)
0
Gościu ty widzisz tylko wady Bartomeu,a Laporta święty.Zastanów się co piszesz...
2
Ostatni był z Sevilla kolego :)
0
Jeżeli nie daj Boże wygralby Laporta oczy zwolenników Lapcia się otworzą.To co on teraz robi nazywa się populizm!
4
A jednak nie tak spokojnie. Zarząd odpowiedzialny za wybory otrzymał skargi ze strony socios, którzy sugerowali, że członkowie sztabu Laporty starają się prowadzić propagandę promującą swojego lidera.
#BartoMusisz
4
Piona brachu!Obyśmy to my dziś świętowali,a tu panował płacz zwolenników Laporty :)
2
"W momencie, gdy klubowi będzie szło gorzej, wszyscy ci, którzy teraz piszą "#JoanMusisz" itp. będą pierwszymi, którzy powieszą go na krzyżu i będą krzyczeć, że za Bartomeu to było jednak lepiej."
Święte słowa redaktorze.Ja jestem od samego początku za Bartomeu i nie zmienię tego,oby to on wygrał i był tu wielki płacz zwolenników Laporty.
0
Do tego Dante,Andre,Rodrigao,Sergio,ehh to były czasy...
0
Mi się nie podobają,z UNICEF lepsze :)
1
Jak ja widzę nasz atak:MSN+Sandro(jako ewentualni skrzydłowi Arda,Aleix)
Jak będzie:MSN+Pedro+Munir
0
Mi się szczerze nie podoba,z UNICEF najlepsza :)
0
NIe,bo jak odejdzie Pedro to Vidal zajmie jego miejsce.
18
Ciekawe ile w łapę dostał od Laporty za ta wypowiedź.
2
Mascherano,Adriano,Alba,Alexis,Fabregas,Neymar-no tak "słabe" transfery Rosella + "słabe" Barto w 2014 roku roku.
19
A Laporta robił świetne-Chychrynski,Ibrahimovic,Hleb
#BartoMusisz
1
Benedito to chyba startuje żeby jechać po Bartomeu i chwalić Laporte.Socios mogą to uznać za jakiś celowy nacisk na Barto.Laporta przegra te wybory.
0
Stary,ale Ty nie porównuj transfer Villi i Ibrahimovicia...David to był świetny transfer,gościu był znakomity od przyjścia do odejścia,gdyby nie kontuzja śmiem twierdzić że pogralby dłużej w Barcelonie.I te jego gole z Realem czy finale LM,magia.Co do jego sprzedaży,zalatwilismy sobie prawa pierwokupu,a Villa chciał iść do Atleti wiec klub poszedł mu na rękę.
0
No taka kontrargumentacja pana Laporty.Jaki prezydent taki kontrargument.
2
Bartomeu: "Pan Laporta już raz zrobił interes z Raiolą i Ibrahimoviciem, który kosztował Barcelonę 54 miliony euro"
Laporta do Barto: "Ale ty chciałeś z Tatą kontrakt przedłużać"
Oj Laporta,Laporta.Chciałeś,a zrobiłeś to dwie różne sprawy.Słaby kontrargument.