Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lista obecnie grającyh wychowanków ze szkółek Realu I Barcy:
La Fábrica: Jese,Carvajal,Arbeloa,Casillas(wszyscy obecnie),Mata,Morata,Casilla,Callejon,Juanfran,Parejo,Soldado,Diego Lopez,Javi Garcia,Granero,Sarabia(wszyscy po za klubem)
,do tego ściągnęli młodych Filipe Luisa,Negredo i Canalesa.
LaMasia:Iniesta,Pedro,Pique,Messi,Busquets,Alba,Bartra,Roberto,Rafinha,Munir,Sandro,Montoya(wszyscy obecnie),Valdes,Trashorras,Reina,F.Navarro,Sergio Garcia,Jordi Gomez,Oriol Riera,Fabregas,Jeffren,Fontas,Gio i Jonathan dos Santos,Bojan,Tello,Oriol Romeu,Botia,Tello,Pacheco,Cuenca,Thiago,Muniesa,Icardi,Gai Assulin,Deulofeu
Podsumowując:Szkółka Realu produkuje także świetnych zawodników,tyle że patrząc na zawodników po za klubem podejmują głupie decyzje o ich sprzedaniu,moim zdaniem jest to wina obecnego ich prezydenta,który zazwyczaj podejmuje fatalne decyzje.Mogą żałować:Moraty,Maty,Parejo,Soldado,Juanfrana i nie dania szans kupionym Negredo i Filipe Luisowi.Jeśli chodzi o Barce,tutaj talenty są równe dobre co u wroga,jest ich jak widać znacznie więcej.Barca według mnie może żałować że nie dała szansy:Reinie,Sergio Garcii,Gio dos Santosowi,Thiago i Icardiemu.
8
Myślę że ten artykuł został tylko i wyłącznie dodany ze względu na nazwisko arbitra :)
0
Ok,to jak przyjdzie do nas to Ci napisze,że się myliłeś i zobaczymy co odpiszesz :)
0
Ale mimo wszystko gra 2 sezon i to w ciągu tych 2 sezonów we wszystkich meczach zagrał,Luis dopiero pierwszy i to nie we wszystkich meczach,jest różnica.
0
Haha Suarez jeden sezon w LM(i to nie wszystkie mecze!) i już na 4 miejscu,gdzie Neymar?Cały czas twierdze: SUAREZ>NEYMAR,ale nie oznacza to że uważam Neya za cieniasa,mimo wszystko uważam,że Suarez powinien być w trójce nominowanych do złotej piłki.
0
Douglas zostanie wypożyczony w styczniu,przepraszam,że nie ująłem tego poprawnie.
3
Zgłaszam kandydaturę,gdy ja wygram będzie tak.
-Braida zostanie na stanowisku dyrektora sportowego
-Mimo iż bardzo chciałbym Unicef z przodu na koszulkach,zostanie Qatar Airways(w dzisiejszym futbolu bez potężnego sponsora nie mielibyśmy tak świetnych transferów,i nie obniżalibyśmy klubowego długu)
-Luis Enrique ma wybór przy transferach,nie ja
-Co do koszulek,muszą już zostać,ale obiecuje wam,że to jedyny tak "oryginalny sezon",uważam,że nie są złe,a każdy klub robi na jekieś jubileusze inne stroje.
-trenerem Barcy B zostanie Gerard(trener Katalonii)
-będzie wi-fi na Camp Nou
-ściągne klasowych pomocników po upływie bana,nazwiska wam nie wyjawię jeszcze :)
-podpiszemy nowy kontrakt z Rafinhą(który wygasa w przyszłym roku)
-sprzedamy Adriano,wypożyczymy Douglasa,będę nalegał na wprowadzenie nowych zawodników z drużyny rezerw(Adama,Sandro) i wypożyczenie tych najzdolniejszych(Samper,Halilović,Grimaldo)
0
Ja oczywiście też ich bym dodał,ale to Enrique ustala,a jestem pewny,że do takiego czegoś nie dojdzie niestety :/
2
Myśle że to będzie od stycznia tak wyglądać:
Bravo(ter Stegen)-Alves(Vidal),Pique(Bartra),Mascherano(Vermaelen),Alba(Mathieu)-Busquets(Roberto),Rakitić(Rafinha),Iniesta(Arda Turan)-Messi,Suarez(Munir),Neymar(Pedro)
1
Arda fichado!Świetny transfer :)
5
Oby to wygrał.Ja od jego początków jestem za nim,a nie za tym całym Laportą.Życzylem mu wygrania parę miesięcy temu jako jeden z nielicznych,teraz widzę większe poparcie w śród nas,ale głupio byłoby mi tak zmieniać kandydatów,na szczęście nie musze :)
0
Zamilczcie!!!!!Di Maria!!!
4
Lata 2007-2008 FIFA
Lata 2009-2013 PES
Lata 2014-obecnie ZDECYDOWANIE FIFA
4
Jestem za Chile(Lubie ich futbol-ten piłkarski xd),jest tam nasz ex barcelonista którego bardzo lubię i obecny,któremu życzę powodzenia,nie patrzę tak jak inni przez pryzmat jednego idioty Jary,ocenia się zespół nie jednostkę.
1
Czy ja dobrze słyszałem?Jefferson 32 letni bramkarz,który wygrał mistrzostwa świata do lat 20 w 2013 roku xDD Chyba się nie przeslyszalem.
0
United zniszczyło 3 piłkarzy:Rojo,Falcao i Di Marie.Pierwszy i trzeci dosłownie wymiatali na mistrzostwach jak i Angel w swoim byłym klubie,a tam nie wiadomo co się z nimi stało.To samo z Falcao,kto by się spodziewał po takim lisie pola karnego 4 goli w 26 meczach?Toż to śmieszne liczby,tylko Torres z Chelsea mu dorównuje.Jeżeli Ramos obierze kierunek United to wydaje mi się,że czeka go to samo.
1
Jose Callejon(wychowanek Realu Madryt)----->Atletico Madryt
David de Gea(wychowanek Atletico Madryt)---->Real Madryt
Tak może być podczas tego okienka,kto by się spodziewał?
0
Stary,popatrz jakie on piły zagrywa.Teraz miałeś mały skrócik.Ja naliczylem 4 świetne piłki,2 gdyby obrońcy nie przecieli byłyby 2 gole.
0
Chłopie,chyba inny mecz oglądasz.Objezdza ich jak chce,gdyby nie przecięcia świetnych niskich dosrodkowan przez obrońców to Aguero juz hat tricka by miał...
0
Najlepszy Di Maria,takiego Angela to ja chcę w Barcelonie.Na plus Otamendi,Pastore i Messi.Najgorszy chyba Rojo i Biglia.
0
http://transfery.info/76805,oficjalnie-kenedy-odchodzi-z-fluminense
Niestety,liczyłem,że przejdzie do nas.Wydaje mi się,że jest większym talentem,a niżeli Nathan czy Gerson,ale z drugiej strony nic pewnego,że się rozwinie(przykład Bojana).
4
Ale człowiek jest dumny będąc kibicem Barcy i jest dumny,że ci najlepsi wybierają Barcelone,a nie Real Madryt.Po prostu genialnie :)
0
Sprzedać ich wszystkich za tyle,dorzucając dzisiejszy transfer Deulofeu wychodzi 39 mln euro.Aleix Vidal za 18 milionów więc wychodzilibyśmy 21 milionów do przodu.Coś my się wydaje,że Pogba w styczniu będzie grał u nas.
0
Ta nasza libero jest tak DAREMNA,że głowa boli.Ta Durajczy,bo Sawicka zarabista.
0
Jak myślicie jakie sezony były dla naszych zawodników(grających co najmniej 2 sezony) najlepsze pod względem gry?Wybierałem z pamięci,nie patrząc na statystyki(oprócz Messiego).Ciężki wybór(jak np. przy Pique czy Busquetsie),ale to są moje opcje:
Messi-statystycznie 2011/12,drużynowo(patrząc na GRĘ,bramki,puchary) 14/15
Neymar-14/15
Jordi Alba-14/15
Bartra-14/15
Sergi Roberto-14/15
Adriano-2012/13
Montoya-2012/13
Iniesta-2011/12
Busquets-2010/11
Mascherano-2010/11
Pedro-2010/11
Xavi-2008/09
Pique-2008/09
Dani Alves-2008/09
1
Na poważnie to Otamendi(chodz taki az mlody to on nie jest),ale ŚO nam nie potrzebny.
13
Wszyscy(tzn.większość) narzekała na koszulki i na obecnego prezydenta.Ja od początku i broniłem prezydenta(zawsze mówiłem,że jestem za nim w wyborach ,a nie za Laportą) i nie najeżdzałem na zarząd za obecne koszulki.Teraz każdy mówi coś innego i to jest śmieszne :)
0
Stawiam na Sergiego Dardera lub Daniego Parejo.Przypomne ten komentarz po rzekomym transferze :)
1
Nie wiem czemu,ale ciągle chodzi mi po głowie nazwisko Sergi Darder.Coś myślę że to on będzie naszym wzmocnieniem.
2
Akurat z tym "wybuchem" Alby po prowolacjach gdyby on był tak ptowokowany jak Neymar to nie wątpię :)