0

Ile do wygrania?Powiem ci czy ja bym zaryzykował.

36

A Xavi i Messi gdzie?!

0

Verrattiego nie wyciągnie nikt,oni w PSG mają taki jakby reżim,ten cały arab nikogo nie sprzedaje,a jak próbujesz kogoś kupić to albo cena z kosmosu albo nie odchodzi,bo nie sprzeda.Do tego nie wiem czy oni tam nie są zmuszani,żeby zostać(tak się niekiedy wydaje-sytuacja Silvy).Totalitaryzm jednym słowem.Możemy kupić Pogbe,ale gdybym ja miał wybierać zapłaciłbym 2/3 mniej i kupiłbym równie utalentowanego Kovacica,który przypomina starego dobrego Inieste.

0

Chciałbym aby tego lata pożegnał się z nami Adriano,a do pierwszej ekipy żeby dołączył Grimaldo,trzeba go już wprowadzać,będzie świetnym następcą Alby.

1

100 punktów w lidze,mistrzostwo kraju za Tito po ciężkim sezonie(walka z chorobą Tito,kontuzje)
Za Gurdioli Puchar Króla i wzruszające pożegnanie Pepa.Dzieciaku wiem że dla ciebie udany sezon jest równy tylko z trypletem/dubletem.Jak dorośniesz to zrozumiesz.

0

Taka żółta była już kiedyś,chyba podczas sezonu Tito lub ostatniego Guardioli.Dobrze się kojarzy :)

0

*były

NIe bądź taki pewny,Bartomeu wygra przynajmniej ja tak chce.

2

http://www.sport.pl/pilka/10,65041,18035909,Jerzy_Dudek_przed_finalem_LM__Forza_Juve__Jako_byly.html#indeks_video
Tak,tak jak już słysze,że ktoś z Barcą wygra minimalnie 1:0 czy 2:1,to od razu wiem,że ten ktoś kto tak mówi wie że przeciwnikowi Barcy będzie cholernie ciężko i sam nie wierzy w zwycięstwo tylko stara sobie to wmówić.

4

Najlepsze jest to,że musiał mu o tym powiedzieć Pepe i Ramos,goście bardzo grzeczni,którzy lubią każdego rywala,zawsze grają fair i nigdy nikogo nie pobili po meczu.Ciekawe,chyba,że Dudek ma taki dobry słuch,że słyszy z kilkunastu metrów albo inaczej chce słyszeć.

0

To nie ten Iniesta co jeszcze 2 sezony temu,wtedy brylował,czarował i pamiętam,że gdy nie grał to Messiemu ogrzej się grało,gdy Andres był to cały zespół grał świetnie.Teraz to Xavi lepiej gra niż Iniesta,więc to nie bedzie duża strata dla zespołu.

0

Jeszcze superpuchar hiszpanii w 2009 roku.Przecież Barca wtedy wszystkie 6 pucharów w roku zdobyła.W ogóle w 2012 roku real zdobył superpuchar hiszpanii.Z dupy to jest,skąd to w ogóle wziąłeś?
EDIT:To jest z dupy.Messi ma 23 trofea z tego co ja podliczylem.

0

[Zobacz link]
Wybaczcie mam dobry humor po tych 2 pucharach :) Po tryplet!!!!

0

To finał ligi mistrzów jest dopiero w grudniu? Nie wiedziałem xDDDD :DDD

0

Jońca,Jasina,Iwański,a czasem nawet Szpaku(przy mniej ważnych meczach) są tak usypiający,że musisz mieć kawe,żeby nie usnąć.

0

Dobrze,że nie można już polecać swoich komentarzy,bo już byś swój polecił,dobrze cie znam.Żebym ja zaraz nie poszukał twojego komentarza nie na temat...

0

Szkoda mi ich,tyle kilometrów na nic ;/,nie no nie szkoda :D

0

Do zapierniczaj do Barcelony,a nie rozkazuj!Będzie jednego więcej.

0

6 tytułów w roku udało się zdobyć tylko Barcie w 2009 roku czy jeszcze komuś?Chodzi mi o całą historię piłki,tych pięciu najlepszych lig.

0

Tyle,że wiesz te info co podałeś jest dużo starsze od tego co ja podałem,być może się dogadali.

0

http://fangol.pl/view/101066/koszulka-barcy-na-final
Chyba jutro zagramy w strojach domowych! :)

3

W Barcie B jest dośc dużo czarnoskórych osób:
Adama,Dongou,Kaptoum,Ca,Ie,Bagnack,Ondoa,Diagne,a w I drużynie żadnego :D.Mimo wszystko ja z nich myśle,że Adama dojdzie do pierwszej ekipy,bardzo chce tego "dzika" jak go nazywam,jest świetny.

0

Statystyki nie grają,gdy grał z 1 zespołem to prezentował się o klase lepiej aniżeli Munir,a nigdy nie wyszedł w pierwszym składzie,a przy powrocie Suareza to Munir był w kadrze,a nie on.NIe radze patrzec na 2 ekipe,bo tam nikt nie gra dobrze,ponieważ nie ma zgrania w drużynie,są nowi zawodnicy,poniekąd nowy trener,a Sandro i tak według mnie obok Adamy gra tam najlepiej.

1

Szkoda że Sandro nie dostaje takich szans jak Munir,jest cholernie niedoceniany...

1

Teraz czekamy na taką ekscytacje Asa i Marci po finale ligi mistrzów po zwycięstwie Barcy.Ciekawe czy też tak się cieszyć będą.

5

Może wygrać 3 raz pod rząd jak zajmie 3 miejsce w grupie :)

0

Widać,że próbują wygrać przed meczem,tak czy siak to umiejętności piłkarskie roztrzygną wszystko,a nie inna szatnia,strój gospodarzy czy niepełny stadion kibiców Barcy.Liczy się tylko gra.

3

Chyba każdy kibic uwaga...BARCELONY :) o tym marzy :DDD

1


Chciałbym go w Barcelonie nawet kosztem Alvesa,nasza perła rośnie na najlepszego PO świata.Jeżeli Alves jest tak zachciany na kase to niech spada,Bellerin ze swoją szybkościa i świetną wrzutką naprawde zadziwiał w tym sezonie.Przemawia fakt,że jest z Barcelony,fajnie jakby wrócił.

3

Jak my kupimy Vidala,który jest skrzydłowym,a nie obrońca i do tego oddamy Denisa Suareza to chyba się zalamie.Vidal dobry w ofensywie,a w defensywie zawsze ma kogoś z tyłu,wiec jest niepewny.Do tego Denis to nasz chyba największy brylant w tym momencie.To byłby jeden z gorszych dealów tak jak na przykład Etoo-Zlatan.Preferuje na obronę Mario Gaspara i Hectora Bellerina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?