Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Ramos,Carvajal,Ronaldo-oni muszą uwazać na zółtą kartkę w meczu z Celtą. Oby dostali,szczególnie Ronaldo :)
6
Żółte kartki piłkarzy Barcy w tym sezonie La Liga:(Po 33 kolejkach):
Javier Mascherano-7(pauzował z Celtą)
Sergio Busquets-7(pauzował z Almerią)
Gerard Pique-6(pauzował z Granadą)
Dani Alves-6(pauzował z Levante)
Jordi Alba-6(pauzował z Eibar)
Neymar-5(pauzował z Rayo)
Mathieu-4
Suarez-4
Iniesta-3
Messi-3
Adriano-2
Rafinha-2
Pedro-2
Bravo-1
Bartra-1
Douglas-1
Xavi-1
Rakitić-1
@Damian11
5
Żyje i bardzo liczę,że zadebiutuje juz we wtorek w meczu z Getafe na Camp Nou! :)
1
Jeszcze specjalnie nie zacytowal słów Alby,żeby się nie upokarzac i żeby Barca nie mogła się odwołać,gdyż z wideo komisja nie korzysta.Nigdy tego pseudo arbitra nie lubiłem,cenie sobie mimo wszystko Mallenco,ale to moje zdanie.
2
Mathieu i Suarez.
0
Jedynie Juan Valera.
0
Nie lekcewaze,ale patrząc na trudny teren i jakość przeciwników to jutrzejszy mecz będzie najcięższy.Pozostałe mecze po prostu musimy wygrać.
8
Jutro moim zdaniem najważniejszy mecz do końca sezonu w La Liga.Mecz z Atleti może juz nic nie znaczyć.Wydaje mi się,że jak jutro wygramy będziemy na prostej drodze po mistrza hiszpanii.Oby Barca jutro wygrała!
1
Torres za Mandzukic'a i Raul Garcia za Saula i jazda z białymi!
21
Potwierdzone info!
Ancelotti po meczu:"Ciągle jesteśmy w grze o ligę.Liga mistrzów nigdy nie była priorytetem.Mam najlepszych piłkarzy na świecie"
:DDD
0
Jak można być za NAJWIĘKSZYM wrogiem?!To nie do pomyślenia w ogóle,nie wyobrażam siebie kibicować wrogu.Preciez to jest jak zdrada.To hańba,jak Ci nie wstyd założyć potem koszulkę Barcy?(O ile nie masz koszulki klubu którego dziś wspierasz,bo przecież to "normalne")
0
Czekam na konferencji na słowa Ancelottiego,że real wciąż jest w grze o la ligę i liga mistrzów nigdy nie była priorytetem,tylko liga xD
3
Dobrze się czujesz?Kibic Barcy powinien real mieć oostatniego na liście ulubionych klubów,klubów które wspiera.
0
Komentarz usunięty
0
Trenerzy tak uważają,ale na boisku widać coś zupełnie innego.Thiago w jego wieku brylował,grał fantastycznie.Thiago z pewnością był i jest lepszy.Jeżeli dalej będzie tak grał to z pewnością będzie jeszcze lepszy w przyszłości od Rafy.
0
Real-Atletico 1:1 Monaco-Juventus 2:0
5
Thiago>Rafinha.Tyle w temacie.Moim marzeniem jest żeby on wrócił.Nasz sztab szkoleniowy popełnił wielki błąd nie dając mu grać w sezonie 12/13,wiedząc,że posiada w kontrakcie klauzulę aktywujaca się gdy nie zagra ileś tam meczów.Głupota,ale za głupotę się płaci.Według mnie on jest większym talentem niż Isco.Jedyny piłkarz Bayernu,którego im zazdroszczę i lubie w tej drużynie.
2
Z Espanyolem?Czyś ty mądry człowieku?Wy wszyscy myślicie,że ten mecz to będzie spacerek,otóż nie,to będzie według mnie najważniejszy mecz w lidze w tym sezonie(starcie z Atleti może już nic nie znaczyć).
0
Chyba z Getafe...
0
Pisałem już 2 dni przed meczem,że mamy pewny półfinał,to mnie pouczano,że "jeszcze wszystko możliwe" itp.Miałem racje
0
No to po 3 punkty panowie! :D
0
Typuję: Barcelona-PSG 3-1
Bayern-Porto 2-1
Real-Atletico 1-1
Monaco-Juventus 2-0
0
Za taką kase jaką oni chcą za niego to bym go w życiu nie kupił.Brać Kovacica,o wiele wiele tańszego,a i umiejętności ma niegorsze.
3
Widzieliście?Gościu wygrał życie :D,ja też tak chce .
0
Oj też mi sie tak wydawało,ale ostatnio bodajże komentator na jakimś meczu powiedział,że kasują się tylko przed finałem.Więc raczej nie.
0
Oby jutro Pique nie zagrał,jak dostanie kartke nie zagra w pierwszym półfinale,Messi też jest zagrożony,ale o niego to sie nie boje,Gerard to obrońca więc lepiej nie ryzykować.W ogóle chce jutro 0 kartek po naszej stronie.
0
Najdziwniejsze jest to,że czytając jego wypowiedź czuje się,że on ma mniejszą wiarę w awans swojego zespołu,niż wiele osób na tej stronie(chodzi o awans PSG).Ja już mówie,że ten dwumecz się skończył,jutro to będzie po prostu 90 minut do rozegrania,Barca ma awans pewny,jemu nie wypada tego powiedzieć dosłownie.
1
Oby to była prawda!Kovacic jest świetny,ja chcę go nawet bardziej niż Pogbe.Jeszcze do tego pozbylibysmy się Pedro i Songa.Przyjmować taka ofertę(jeśli to nie są płoty)
0
Ja myśle,że z Getafe za tydzień w środe,jak kolega wspomniał wyżej był news,wiedziałem o tym,ale tak napisałem,że termin minął.Ale nie oczekuje,a nawet nie chce,żeby zagrał w tak ważnym meczu jak ten z Espanyolem,
0
Vermaelen powinien być gotowy na Espanyol patrząc na date jego powrtotu.Doznał kontuzji 23 listopada,a miał pauzować od 4 do 5 miesięcy.5 miechów minie już w sobote :)