1

@Sulimo Sam sobie zamiataj.

1

@Sulimo To na pewno nie o PZPNie, tylko jeden człon się zgadza.

0

@Roobo Znowu kibole? :)

1

@Sulimo Może nie przygodowy i nie w stylu Uncharted, ale możesz sprawdzić Księgowego z 2016 roku. Mają kręcić kontynuację, więc się wstępnie przygotujesz :).

0

@Kidd Średnie, a nawet słabe to.

0

@Zoker "Najlepszy polski dziennikarz sportowy "
Lub, jak twierdzi część LR, "najlepszy polski dziennikarz realowy" :).

0

@FcPortoFan1999 Lech może wymienić na niego Rumaka.

4

@Kidd Był z nimi jeszcze @rower.

1

@P33ck No to teraz z powrotem do Rakowa. Po kolejne bitki!

0

@Elvisek Tutaj akurat masz rację. Wiele razy sędziowie bali się ruszać Viniciusa. Ostatnio tylko dostał kartkę za otwarte śmiechy z sędziego.

12

@AlexDark00 "Ludzie piszący o klasie Lewego bo podał zamiast strzelać niech sobie przypomną jak nie wystawił patelni Raphinhi właśnie z Atletico, gdy prowadziliśmy tylko 1:0 xd"
Stary, poczytaj sam siebie. To, że kiedyś zrobił coś źle (być może tylko wg Ciebie), znaczy, że dziś nie można go pochwalić, kiedy wiele rzeczy zrobił dobrze, albo bardzo dobrze? Jakie świadectwo sam sobie wystawiasz takimi twierdzeniami? Przecież pokazujesz jedynie, że nie zależy Ci w ogóle na obiektywnym podejściu, tylko na potwierdzaniu własnych uprzedzeń. Kiedy grał źle, to grał źle. Ale kiedy gra dobrze, to gra dobrze. Bogu, co boskie, a Cesarzowi, co cesarskie. Naprawdę nie widzisz, na jaką osobę wychodzisz takimi nielogicznymi stwierdzeniami?

0

@yoli Ale teraz już nie przesadzajmy w drugą stronę po jednym meczu, z Atletico po ponad 120 minutach w LM. Niech utrzymają taką grę i niech pokażą się w meczu z Realem, bo ostatnio nie idzie nam za dobrze w Klasykach.

2

"Ależ nokautuje Barcelona. Ależ nokautuje Lewandowski @AlexDark00" :).

3

Ha, ha. Ale Rafa to jest drybler. Przekot :).

9

@AlexDark00 współczuję Ci chłopie. Nie masz ostatnio lekko.

0

@Tasde No tak, bo mogą być tylko te dwie skrajności.

0

@zeko0 Xavi wylatuje przez swoje zachowanie, a błędy i tak zostaną. On jest trenerem, dowódcą. A nie panuje nad sobą i zostawia swoich ludzi samych sobie. Kretyństwo.

1

No i Xavi do szatni. Tak się kończą tańce...

1

@Firestone No właśnie, znowu kartka dla trenera.

0

Ha, ha. Ale zwrot akcji :).

0

@Aragorn33 Za długie włosy.

0

@aiven "Będzie ciężko nawet o remis. Obym się mylił"
Że będzie łatwo o remis? :)

0

Co jest kurna, mieli być zmęczeni i łatwi? Oszukują! :)

2

@MesQueUnClub96 Służby już szukają tych 13%.

1

No ale teraz to już typowy Piasecki @FcPortoFan1999 :),

0

@bartoszplucinski A było to tak:


0

@FcPortoFan1999 To miałem na myśli :).

0

@BenyBlade Jest taka scena w toalecie kina w "Strasznym filmie", która może to tłumaczyć :)


0

@FcPortoFan1999 Pierwszy gol w sezonie. Prawdziwy crack :).

0

Ten Josue to jednak nadal burak. Ciekawe, czy to prawda, że w szatni za nim nie przepadają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?