Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AFA A w połowie szkolenia WD40 było już skradzione.
2
@Kgorecki2500 Wszystko po to, żeby nikt nie wpływał na głosujących. Godne podziwu.
1
Brawo Puszcza! Nikt z wami nie ma lekko!
1
@4drian0 Ma kobieta standardy i tyle :).
0
@FcPortoFan1999 Czy ja wiem? Przychylam się bardziej do opinii @Sulimo :).
0
Klimala nadal czeka, żeby dać Śląskowi cokolwiek. Chociaż może powinienem to ująć inaczej, że to Śląsk czeka na cokolwiek od Klimali.
0
@tbas Niestety. Ludzie myślący podobnie do Viniciusa znaleźli w nim znaczące wady:
https://glarity.app/youtube-summary/entertainment/where-are-the-black-people-in-10527848_1561855
0
@Szklaner Ferdek wódki? Nigdy! Ferdek wódki nigdy! Chyba, że za Twoje zdrowie! :)
0
@FcPortoFan1999 Na kibicowską, https://kkslech.com/ Lub jak niektórzy ją nazywają kkshejt.com :).
1
@Sulimo Przydałoby się jeszcze, żeby ten Real dostał kilka razy w trąbę.
2
@tomek8756 Dziękuję.
0
@FcPortoFan1999 Nie. Ja zwykle jestem za słabszymi. Ale tutaj jest po prostu wspaniała historia, mały klub robi coś, czego duże (jak Wisła, z którą Puszcza wygrała), nie umieją. Z Lechem czasem też sympatyzuję, ale skutecznie odstręcza mnie część kibiców. Śledzę pasjami kkslech.com i tam, jak Lechowi dobrze idzie, to niektórym palma odbija i zaczynają uważać się za nie wiadomo jak potężny klub, bez żadnego szacunku dla innych. Takie coś mnie odrzuca (szaliki "Jebać Raków!", przyśpiewki "Raków cwel" itp).. A potem jest w trąbę i już nastroje kompletnie inne.
3
@tomek8756 Będzie dziś jedzona.
1
@Iniesta8i Nienaturalnie to wyglądało już w samej akcji, a w powtórkach widać było wyraźnie symulkę.
1
Nie no, ten karny dla Puszczy to by był wałek. Specjalnie zostawił stopę.
Edit: Brawo sędzia!
Edit2: Żeby nie było, kciuki trzymam za Puszczę, ale zwycięstwo ma być uczciwe, a nie po takich nurach.
0
@FcPortoFan1999 Teraz to już na pewno!
2
@Sulimo Myślałem, że to znowu jakaś historia o Rumaku :).
0
@FcPortoFan1999 Nie no, ja nie wierzę, że on im cokolwiek wybuduje. Zwodzi ich już kilkanaście lat. Zawsze przed samymi wyborami jest narracja, że już wszystko gotowe i od razu po głosowaniu, o ile wygra ofc, ruszają z kopyta. Jak już go wybiorą, rok czasu ściemniania, a potem nagle jakieś zdarzenie losowe, które uniemożliwia rozpoczęcie prac. I tak do kolejnych wyborów.
https://weszlo.com/ruch-chorzow-stadion-budowa-14-lat-andrzej-kotala-niespelnione-obietnice/
0
@tristan87 "Nie jest znajomym Piaska, tzn Kuleszy."
Kulesza ma pseudonim Flaska.
0
@FcPortoFan1999 A ten z Chorzowa się cieszy, bo by musiał w końcu im stadion zbudować, a tak, to spadną i znowu coś ściemni, jak przez ostatnie 15 lat.
1
@tristan87 Co Ty tam wiesz. Gdyby Probierz miał jeszcze 100 lat w Cracovii, to by pokazał, co potrafi. Ale teraz też pokaże Estonii, gdzie raki zimują.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze ją wybiorą na kolejną kadencję przez to pasmo sukcesów klubu. Dzięki niej oczywiście.
0
@FcPortoFan1999 Ale młodego bramkarza nie bardzo winię, to nie jego wina, że zarząd klubu tak zarządzał, że musiał zostać wrzucony na głęboką wodę. Spalili go tylko.
0
@FcPortoFan1999 Nieźle jak na folwark MMS.
0
@FcPortoFan1999 Ty, faktycznie. Straszne to były mecze dla Pogoni.
0
@jedrek7000 Idealnie by pasował do obecnej Barcy :).
1
@FcPortoFan1999 Ładna bramka. Jeszcze trochę czasu zostało.
0
@FcPortoFan1999 To samo sobie pomyślałem :).
0
@pepo_barcarzadzi Skrzywdzony jesteś na pewno, tyle, że nie przeze mnie. I uczyć Cię już nie ma co, szkoda czasu i środków. Ta nieudolna socjotechnika, którą nieporadnie usiłujesz stosować, na kogoś działa w ogóle? Idź poopowiadaj jeszcze te swoje wice znajomym, niech się znowu uśmiechną na zewnątrz, a w duchu pomyślą "Co za burak..."
0
@FcPortoFan1999 No proszę Cię, po krótkim rogu, a i trochę odległości było. A przy pierwszym sparował prosto do strzelca.