Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dalhi "Jest opcja ignoruj, proponuję zacząć jej używać.
Do tego co to za pomysł żeby z nim w dyskusję wchodzić?"
Z prostego powodu. Ponieważ, jak to powiedział Edmund Burke, "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił."
Chociaż ja wolę słowa Andrzeja Sapkowskiego: "A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." Więc, kiedy tylko mogę, staram się Mariuszkowi to uświadomić.
3
@MarioVeB! "Miło że się przedstawiłes"
W którym miejscu? Posiadasz w ogóle zdolność myślenia? Że o logicznym myśleniu nie wspomnę? To co piszesz, nie ma sensu.
"A teraz splyń"
Tak zwracasz się do każdej myśli, nierozważnej na tyle, by pojawić Ci się w umyśle? Czyli, że zdarza Ci się wypowiedzieć te słowa mniej więcej raz na ile? Tydzień? Miesiąc? Rok?
1
@NeroTFP1 Niestety dla mnie (to mój imiennik), w tej sytuacji to Dariuszex.
3
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94 No tak, to wszystko prawda. Ale co z tego? I tak im za to potrąca.
0
@kamilos1214 Historia brzmi jak typowy dzień każdego pracownika u @Luciano99.
1
@LaLigaPD Wspaniała, innowacyjna kampania reklamowa. Inni zabijają się o takie zasięgi, pakują kupę kasy, wynajmują influ itp. A ten, na luzie, za pomocą Skype, w paru zdaniach... Szacunek. Czekam teraz na Blok Ekipę z jego udziałem.
0
@Gitarkafcb "Rozmawiałem o przemyśleniach itd, jaki mam plan na to wszystko, a on złożył cv również i nic mi nie powiedział , dobry kolega nie ? :D"
Ciekawe, jakie on ma przemyślenia i plan na to wszystko? Może Twoje? :)
1
@SelloutCrowd "w pracy nie ma znajomych, są tylko znajome twarze."
To leci tak: "Tutaj nie ma kolegów, tylko znajomi z pracy."
5
@MesQueUnClub96 "Thuram lubi to!"
0
@SelloutCrowd Kot Leszka? Co to ma być? Nie mają kota kogoś innego?
0
@TR3YWAY Niech się sierściuch cieszy, że trafił na dwóch małych, dobrodusznych Murzynków. Thuram już by go trzymał za jaja.
1
@fcbarcafan19 Tutaj codziennie jest "La Rambla Divided". I też za darmo.
0
@Hosh "Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja."
"you couldn't be more wrong" :)
1
@Sulimo "Muka!"
0
@Hosh Oczywiście, że tak uważasz.
10
Żadna strata. Laporta na pewno ma już upatrzonego na to stanowisko wujka albo kolegę ze szkoły. Kwalifikacje takie same albo i wyższe. Czyż nie sprawdzało się to do tej pory? Dlaczego więc teraz wątpicie?
10
@Hosh "Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep."
Nie, to wcale nie znaczy, że jesteś normalny :). To znaczy, że tak sobie zracjonalizowałeś własną decyzję.
1
@MesQueUnClub_87 "Patrząc po tym jakie samochody parkują przed tą Biedronką to raczej się niekoniecznie ;D"
Sam się podkładasz :). Dlatego potem właściciele muszą kupować w Biedronce. :)
43
@Comentateiro Pewnie. Dlatego chętnie korzystam.
2
Sanchez może odetchnąć, to nie on strzelił najgorzej. Przynajmniej trafił w światło bramki.
1
Saul strzelił jeszcze gorzej niż Sanchez.
1
Atletico chyba nie chce tego wygrać.
0
@Derean
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14213167#comment-14213167
0
@Gaucho Czemu? To już niczego nie zmieni.
1
@Mario96w
- "To Alexis jeszcze śmiga? Ale jajca"
- "Dokładnie" - odpowiedział Thuram.
0
@Muevertigo W Rosji już by był wieziony do komisji poborowej.
2
@macio_944 "Ale może byśmy przed tym wszystkim poszli do kina?"
1
Teraz już zawodnicy nie będą klękać, ale pozdrawiać się w trakcie meczu jak pokazał Thuram.
1
@Arden A lesbijki? Tam też nie ma równouprawnienia? Facet zawsze musi mieć najgorzej...