0

@Dalhi "Jest opcja ignoruj, proponuję zacząć jej używać.
Do tego co to za pomysł żeby z nim w dyskusję wchodzić?"
Z prostego powodu. Ponieważ, jak to powiedział Edmund Burke, "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił."

Chociaż ja wolę słowa Andrzeja Sapkowskiego: "A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." Więc, kiedy tylko mogę, staram się Mariuszkowi to uświadomić.

3

@MarioVeB! "Miło że się przedstawiłes"
W którym miejscu? Posiadasz w ogóle zdolność myślenia? Że o logicznym myśleniu nie wspomnę? To co piszesz, nie ma sensu.
"A teraz splyń"
Tak zwracasz się do każdej myśli, nierozważnej na tyle, by pojawić Ci się w umyśle? Czyli, że zdarza Ci się wypowiedzieć te słowa mniej więcej raz na ile? Tydzień? Miesiąc? Rok?

1

@NeroTFP1 Niestety dla mnie (to mój imiennik), w tej sytuacji to Dariuszex.

3

Komentarz usunięty

0

@TheNekro94 No tak, to wszystko prawda. Ale co z tego? I tak im za to potrąca.

0

@kamilos1214 Historia brzmi jak typowy dzień każdego pracownika u @Luciano99.

1

@LaLigaPD Wspaniała, innowacyjna kampania reklamowa. Inni zabijają się o takie zasięgi, pakują kupę kasy, wynajmują influ itp. A ten, na luzie, za pomocą Skype, w paru zdaniach... Szacunek. Czekam teraz na Blok Ekipę z jego udziałem.

0

@Gitarkafcb "Rozmawiałem o przemyśleniach itd, jaki mam plan na to wszystko, a on złożył cv również i nic mi nie powiedział , dobry kolega nie ? :D"
Ciekawe, jakie on ma przemyślenia i plan na to wszystko? Może Twoje? :)

1

@SelloutCrowd "w pracy nie ma znajomych, są tylko znajome twarze."
To leci tak: "Tutaj nie ma kolegów, tylko znajomi z pracy."

5

@MesQueUnClub96 "Thuram lubi to!"

0

@SelloutCrowd Kot Leszka? Co to ma być? Nie mają kota kogoś innego?

0

@TR3YWAY Niech się sierściuch cieszy, że trafił na dwóch małych, dobrodusznych Murzynków. Thuram już by go trzymał za jaja.

1

@fcbarcafan19 Tutaj codziennie jest "La Rambla Divided". I też za darmo.

0

@Hosh "Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja."
"you couldn't be more wrong" :)

1

@Sulimo "Muka!"

0

@Hosh Oczywiście, że tak uważasz.

10

Żadna strata. Laporta na pewno ma już upatrzonego na to stanowisko wujka albo kolegę ze szkoły. Kwalifikacje takie same albo i wyższe. Czyż nie sprawdzało się to do tej pory? Dlaczego więc teraz wątpicie?

10

@Hosh "Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep."
Nie, to wcale nie znaczy, że jesteś normalny :). To znaczy, że tak sobie zracjonalizowałeś własną decyzję.

1

@MesQueUnClub_87 "Patrząc po tym jakie samochody parkują przed tą Biedronką to raczej się niekoniecznie ;D"
Sam się podkładasz :). Dlatego potem właściciele muszą kupować w Biedronce. :)

43

@Comentateiro Pewnie. Dlatego chętnie korzystam.

2

Sanchez może odetchnąć, to nie on strzelił najgorzej. Przynajmniej trafił w światło bramki.

1

Saul strzelił jeszcze gorzej niż Sanchez.

1

Atletico chyba nie chce tego wygrać.

0

@Gaucho Czemu? To już niczego nie zmieni.

1

@Mario96w
- "To Alexis jeszcze śmiga? Ale jajca"
- "Dokładnie" - odpowiedział Thuram.

0

@Muevertigo W Rosji już by był wieziony do komisji poborowej.

2

@macio_944 "Ale może byśmy przed tym wszystkim poszli do kina?"

1

Teraz już zawodnicy nie będą klękać, ale pozdrawiać się w trakcie meczu jak pokazał Thuram.

1

@Arden A lesbijki? Tam też nie ma równouprawnienia? Facet zawsze musi mieć najgorzej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?