Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Te włosy to już było za dużo dla Mioduskiego. Nie będzie go naśladował i nawet się nie kręcą.
0
@tbas Laporta to pójdzie do De Laurentisa i powie, że liczenie na piłkarzy to zawsze ryzyko, a on może zagwarantować zwycięstwo Napoli za tę samą sumę.
0
@HighestInTheRoom Wybacz, ale to dowodzi jedynie, iż nie zadałeś sobie trudu, by zapoznać się z ustalonymi faktami i przebiegiem wydarzeń, ale wymyśliłeś sobie wygodną (dla Ciebie i Alvesa) bajeczkę. :)
0
@draxidox Ja pójdę dalej: tylko kobiety aktualnie w ciąży. Dlaczego inne mają się za nie wypowiadać? Śmiało, podążajmy galopem w stronę otchłani chaosu. Potem o obowiązkowym poborze tylko mężczyźni.
0
@FcPortoFan1999 Do tego zmierzałem. Że Raków wyglądał tak jak wyglądał, ponieważ był autorski Papszuna od początku do końca. A obecnie w Legii i Lechu sytuacja jest wg porzekadła: "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
0
@FcPortoFan1999 Zieliński właśnie (moim zdaniem) by go blokował. Przecież to właśnie za jego sprawą zdecydowali się zrezygnować z Papszuna i wziąć Kostę.
0
@FcPortoFan1999 O Papszunie marzy też część kibiców Lecha :). Ale moim zdaniem, jeśli nie dostanie on takiej władzy, jak miał w Rakowie, nic z tego nie wyjdzie. W sensie, że nie ułoży tak drużyny. Wątpię zaś, by właściciele Lecha i Legii się na to zgodzili, bo na przykład tacy dyrektorzy sportowi z miejsca straciliby wpływy, więc będą knuć i spiskować, by to uwalić.
2
@Arden Papszun też już był :).
0
@kubix05 Warto dodać, że aktualnie zajmuje się tym:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/klopoty-samuela-etoo-powazne-oskarzenia-grozi-mu-wiezienie/nyfz9th
5
@tbas Nie psychiatra. Sędziowie, którzy zaczną go wyrzucać z boiska za takie numery. On się rozbestwił niesamowicie przez tą bezkarność i takie są efekty.
1
@Emhyr Tam kartkę! Takim zwyrodnialcom powinno się żelazem znamię na czole wypalać!
1
@Rust_Cohle Dobrze robi ten Kosta, jak u obcego, widać, że fachowiec.
0
@Traba727 To prawda, ale zasady powinny być takie same dla każdego.
0
Trenerzy Lecha i Legii prześcigają się w biciu różnych rekordów, a to meczów bez gola, a to najwyższych przegranych od iluś lat, albo w ogóle przegranych z danym klubem od iluś lat... Serce rośnie na widok tej szlachetnej rywalizacji. Gdzieś tam obok jest Pogoń, która chyba przestraszyła się, że może w końcu coś wygrać, oraz Raków, gdzie w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Śląsk wiadomo, wiosna panie Magierancie, a Jaga... zobaczymy, bo też potrafi grać w kratkę.
0
@FcPortoFan1999 Reasumując, wspaniała to było kolejka. Co jeden, to lepszy.
@Sulimo masz, oto Twoja "czołówka ligi" :) Patałachy patałachów poganiają :). Jak pisałem wczoraj, gdyby losowano składy z puli piłkarzy Esy przed każdym spotkaniem, mecze wyglądałyby tak samo :).
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe, co by było, gdyby sympatyczny i opanowany pan Hadaj był kibicem Lecha?
2
@norbi77 Neymar za takie akcje dostawał kartki.
2
Hadaj tym razem pęknie z wściekłości :).
1
No i dobrze, taki sam słaby karny dla Pogoni, jak wcześniej dla Zagłębia. Sprawiedliwie.
Edit: I po raz drugi, sprawiedliwie. Oba zespoły miały szanse, Pogoń swoją zmarnowała.
0
@esem91 Barcelona również.
2
@FcPortoFan1999 Nie jestem przekonany do tego karnego. Odwracał się od piłki i rękę miał do ciała przyciśniętą. Dosyć naturalnie to wyglądało.
0
@Ojciec5tkidzieci Lexy lubi dymy i patologię.
"Ja dzisiaj odpaliłem galę dla walki Mindy z Omielańczukiem, Wielkiego Bu(...)"
Nie podoba mi się normalizowanie tego sk... Bu. Jego (aktualnie) sympatyczny wizerunek nic nie znaczy. Równie dobrze możemy zachwycać się Danim Alvesem.
2
Komentarz usunięty
2
@Arden Skąd ten pomysł w ogóle? Noc z soboty na niedzielę i alkohol? To się w ogóle nie dodaje przecież! :)
2
Komentarz usunięty
1
@DLFCB Czyli, generalnie, wszyscy zadowoleni?
0
@KrychaFCB Może. Tylko czyje?
0
@JordiAlbion "za wyjście na ring"
To jest doskonałe sformułowanie, bo by określić to "pobytem na ringu", Marcin spędza tam zbyt mało czasu. Przynajmniej stojąc.
2
@bartas97 Dzisiaj Częstochowa pasmo klęsk :). Najmana też trenuje Szwarga :).
0
@DamianBarcaCule Na twarz. To znaczy, na twarz na deski.