1

@takisobiektos Exposito dietę układa Eden Hazard.

1

0

@Iniesta8i Bo ona akurat czuje się dobrze. Przynajmniej na ten moment.

2

@derlysy1979 Lech Poznań uczy, że taki wynik, to żaden wynik. Jagiellonia zresztą też :). Tylko @FcPortoFan1999 szkoda, bo nie ogląda.

0

@abram3k Powinni zorganizować live z celi i tam też walkę. Tego jeszcze nie było w tym zjebanym uniwersum.

0

@AlexDark00 Jak Cię znam, to podszedłeś do niej i powiedziałeś "Jego też zabieraj!"

1

Remis Gliwice nie chce chyba remisu. @FcPortoFan1999 na drugiej zmianie, więc nie wspiera :).

0

@TR3YWAY "Lewa! Lewa! Drewniak jest na ławce, a ja sobie śpiewam!" I selfie.

1

@NeroTFP1 Jeszcze się powinna jakaś firma z bielizną podłączyć:
"W majtkach firmy ....!"

7

@koksik2700 Zbydlęcenie całkowite tej pani. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy ma z tego korzyść. Typowa "feministka". W drugą stronę - szydera. W czasie 2 wojny chodziłaby pewnie z Niemcami do kina.

1

@Maker0 No, a potem u nas ten sam kunszt i do następnego klubu. Geniusz.

0

@mrboom Bo trzeba się rozwijać.

4

@MOLESTA "pałowac pisowską swołocz, koniec bezkarnosci teraz jest panstwo PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI!"
Przerażające... Przerażające. I Ty się masz za kogoś lepszego? Sto lat temu byś ich od razu wieszał. Znakomicie odnalazłbyś się w NKWD. Brawo.

0

@Cvzx I będą mu płacić za nagrywanie i foty w trakcie konferencji.

1

@Kidd "O k..., który mamy rok?"

9

@esem91 Jakiś czas później...
Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna rozpoczyna postepowanie przeciwko Sevilli, bo skarżypytów nikt nie lubi.

0

@daniel32778 Bo swoim dotychczasowym postępowaniem wyrobił w sędziach pewien lęk przed prawidłowymi decyzjami o karaniu go. Wszyscy wiedzą, że będzie pyszczył i płakał o "rasizm", więc podświadomie starają się unikać potencjalnie konfliktowych sytuacji z nim związanych - z reakcjami na które w przypadku innych piłkarzy nie mają problemów. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

0

@Arden A o czym TY gadasz chłopaku? Liczy się to, co w sieci, a nie Twoje wrażenia wizualne. Tutaj nie ma not za styl, a teksty typu "miał zdecydowanie więcej klarownych sytuacji, wychodzi dużo lepiej spod pressingu, rozgrywa dużo lepiej i szybciej kontruje" gówno mają do rzeczy w kontekście wyniku. Jedna mądra i prawdziwa rzecz w Twoim wpisie to "bo brakuje skuteczności". Reszta to typowe pierdololo zazwyczaj przegranych. Nasz trener w tym przoduje.

0

@dafik85 Skoro ją znał, to jak mogłeś wyjawić jej dane? Nie za bardzo chyba się orientuje, o co chodzi w RODO.

0

@Arden Ale jak piłkarsko? Co to znaczy? Ładniej podają, czy co? W biegach też tak można oceniać? Przegrał, ale ładniej biegł? Są nieskuteczni, więc sami sobie winni. Nie zwalajmy wszystkiego na szczęście.

0

@Arden Gdyby był lepszy, to by wygrywał. Jeśli nie wygrywa, to w czym jest lepszy i dlaczego powinien wygrywać?

0

@dafik85 To sąsiad ją znał? Jeśli tak, to niczego nie "wybawiłeś". Jeśli nie, to w jaki sposób "wybawiłeś"?

4

@abram3k No tak, bo nasze asy przyszły za darmo i grają epicko.

4

@kynio302 W takim razie wiesz jedynie, jaki sam jesteś.

0

@Danny Gaucho Chytry chłop z Pabianic.

0

@tomek8756 "Na peronie dzika świnia... Chowaj plecak, to już Gdynia."

1

@LaLigaPD Choroba, taki Góralski to by musiał chyba przestać spłacać auto albo mieszkanie.

2

@LM10GOAT Już 30 lat, więc optymalny wiek do aktualnej Barcelony.

0

@cules100pro Już ja znam te ich umowy i dźwignie. Ich pracę i optymizm też.

1

@BorzyKrzys "Wgnieciemy tę Unię razem z tym zbożem w ziemię!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?