Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Exposito dietę układa Eden Hazard.
1
@HighestInTheRoom I jest.
0
@Iniesta8i Bo ona akurat czuje się dobrze. Przynajmniej na ten moment.
2
@derlysy1979 Lech Poznań uczy, że taki wynik, to żaden wynik. Jagiellonia zresztą też :). Tylko @FcPortoFan1999 szkoda, bo nie ogląda.
0
@abram3k Powinni zorganizować live z celi i tam też walkę. Tego jeszcze nie było w tym zjebanym uniwersum.
0
@AlexDark00 Jak Cię znam, to podszedłeś do niej i powiedziałeś "Jego też zabieraj!"
1
Remis Gliwice nie chce chyba remisu. @FcPortoFan1999 na drugiej zmianie, więc nie wspiera :).
0
@TR3YWAY "Lewa! Lewa! Drewniak jest na ławce, a ja sobie śpiewam!" I selfie.
1
@NeroTFP1 Jeszcze się powinna jakaś firma z bielizną podłączyć:
"W majtkach firmy ....!"
7
@koksik2700 Zbydlęcenie całkowite tej pani. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy ma z tego korzyść. Typowa "feministka". W drugą stronę - szydera. W czasie 2 wojny chodziłaby pewnie z Niemcami do kina.
1
@Maker0 No, a potem u nas ten sam kunszt i do następnego klubu. Geniusz.
0
@mrboom Bo trzeba się rozwijać.
4
@MOLESTA "pałowac pisowską swołocz, koniec bezkarnosci teraz jest panstwo PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI!"
Przerażające... Przerażające. I Ty się masz za kogoś lepszego? Sto lat temu byś ich od razu wieszał. Znakomicie odnalazłbyś się w NKWD. Brawo.
0
@Cvzx I będą mu płacić za nagrywanie i foty w trakcie konferencji.
1
@Kidd "O k..., który mamy rok?"
9
@esem91 Jakiś czas później...
Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna rozpoczyna postepowanie przeciwko Sevilli, bo skarżypytów nikt nie lubi.
0
@daniel32778 Bo swoim dotychczasowym postępowaniem wyrobił w sędziach pewien lęk przed prawidłowymi decyzjami o karaniu go. Wszyscy wiedzą, że będzie pyszczył i płakał o "rasizm", więc podświadomie starają się unikać potencjalnie konfliktowych sytuacji z nim związanych - z reakcjami na które w przypadku innych piłkarzy nie mają problemów. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
0
@Arden A o czym TY gadasz chłopaku? Liczy się to, co w sieci, a nie Twoje wrażenia wizualne. Tutaj nie ma not za styl, a teksty typu "miał zdecydowanie więcej klarownych sytuacji, wychodzi dużo lepiej spod pressingu, rozgrywa dużo lepiej i szybciej kontruje" gówno mają do rzeczy w kontekście wyniku. Jedna mądra i prawdziwa rzecz w Twoim wpisie to "bo brakuje skuteczności". Reszta to typowe pierdololo zazwyczaj przegranych. Nasz trener w tym przoduje.
0
@dafik85 Skoro ją znał, to jak mogłeś wyjawić jej dane? Nie za bardzo chyba się orientuje, o co chodzi w RODO.
0
@Arden Ale jak piłkarsko? Co to znaczy? Ładniej podają, czy co? W biegach też tak można oceniać? Przegrał, ale ładniej biegł? Są nieskuteczni, więc sami sobie winni. Nie zwalajmy wszystkiego na szczęście.
0
@Arden Gdyby był lepszy, to by wygrywał. Jeśli nie wygrywa, to w czym jest lepszy i dlaczego powinien wygrywać?
0
@dafik85 To sąsiad ją znał? Jeśli tak, to niczego nie "wybawiłeś". Jeśli nie, to w jaki sposób "wybawiłeś"?
4
@abram3k No tak, bo nasze asy przyszły za darmo i grają epicko.
4
@kynio302 W takim razie wiesz jedynie, jaki sam jesteś.
0
@Danny Gaucho Chytry chłop z Pabianic.
0
@tomek8756 "Na peronie dzika świnia... Chowaj plecak, to już Gdynia."
1
@LaLigaPD Choroba, taki Góralski to by musiał chyba przestać spłacać auto albo mieszkanie.
2
@LM10GOAT Już 30 lat, więc optymalny wiek do aktualnej Barcelony.
0
@cules100pro Już ja znam te ich umowy i dźwignie. Ich pracę i optymizm też.
1
@BorzyKrzys "Wgnieciemy tę Unię razem z tym zbożem w ziemię!"