0

@MarioVeB! Popieram. Strasznie nosa zadzierali po 4:1. Kubeł zimnej wody się przyda.

0

@FcPortoFan1999 Lech teraz dopiero na deskach. 2:0 to jeszcze nie ten stan. Chociaż 3:0 to również niebezpieczny wynik - jak sam Lech się przekonał.

6

@TaughtMule Uff, a już się bałem, że jakieś podwójne standardy, czy coś. Ale widzę nie, Munio wie, jak to działa.

0

@HypeR Ponieważ cała para idzie w ideologię, zamiast w jakość filmu.

4

@VegetaPolska "Wiadomo już że będzie według mnie odwołanie i według mnie, anulują czerwoną kartę."
I dadzą ją sędziemu. Tak będzie. Przydałoby się jeszcze coś z Viniciusem i Negreirą, ale to już wasza TV poradzi sobie sama.

0

@HypeR U Disneya to by było: "Put a chick in it and make her gay"


0

@Borneo Nieprawdopodobne. Srogie wywary musisz tam konsumować. Ja o niebie, Ty o chlebie. 3maj się.

0

@Bobo25 Ale nie w takiej sytuacji, gdzie Vinicius zaatakował fizycznie przeciwnika i tę kartkę mu cofnęli, bo wcześniej sam był atakowany. Nigdy nie było takiej decyzji w tego typu przypadku. A jemu anulowali.

0

@Bobo25 Po cofnięciu czerwonej kartki Viniciusowi już mnie nic nie zdziwi.

0

@jacobFCB Każdemu z tych, którzy tutaj o tym piszą. To znaczy, tak myślę, bo inaczej skąd by wiedzieli?

0

@GeneralXavi Sam bramkarz wystarczy, to leszcze są.

0

@G9 W takim razie życzę niskiego wyroku, byś mógł jak najszybciej nauczyć tego złego Ćwiąkałę fachu.

1

@G9 Mistrzu, daj znać, gdzie Ciebie można posłuchać?

0

@Borneo Gościu, czy Ty jesteś normalny? Masz tam kawałek mózgu? Zobacz, co nasmarowałeś:
"Kaczyński chce wystartować na prezesa pisu w 2025.to swietna informacja dla rządzących.W zasadzie nie ma co wyborów organizować.Wygrana mają w kieszeni..."
I teraz piszesz tak:
"temat prezes bedzie chciał kandydować na prezesa pisu.A ty o przegraniu konorowskiego."
To skoro temat był o kandydowaniu na prezesa PiSu, po kiego grzyba SAM wplątałeś tam wybory samorządowe? Niemożliwe, żebyś miał wykształcenie, nie z takimi odpałami hipokryzji.

A teraz tłumaczę Ci, o co chodzi. Otóż nasmarowałeś:
"to swietna informacja dla rządzących.W zasadzie nie ma co wyborów organizować.Wygrana mają w kieszeni..."
Czyli, że wybór Kaczyńskiego to pewna wygrana wyborów samorządowych przez obóz rządzący, bo nie mogą z partią mającą Kaczora na czele przegrać.
Odpisałem Ci, że podobna narracja była przed wyborami prezydenckimi, kiedy Komorowski ubiegał się o drugą turę i jego obóz twierdził, że nie ma z kim przegrać. Pojąłeś? Przerażające są te Twoje ograniczenia w myśleniu. I ta hipokryzja, kiedy najpierw SAM wpieprzasz temat wyborów samorządowych w temat o wyborach prezesa PiSu, a potem, kiedy ja robię tak samo, czynisz z tego zarzut. Z tym, że ja odpowiedziałem jedynie zabawnym przykładem tego, że pycha kroczy przed upadkiem. A Ty nawet nie umiałeś tego pojąć. Co tam się dzieje w Twojej głowie, nikt chyba nie wie. I czy w ogóle coś...

"Enstein też był dyzlektykiem xa pewne tez mu napisalbyś ze nie logicznie myśli;)"
Einstein pojąłby tak prostą i czytelną aluzję do wyborów, których nie ma z kim przegrać. Ciebie to przerosło. Znasz przysłowie o żabie, która widząc, jak konia kują, sama łapę podstawiała? No to miej umiar w porównywaniu siebie do Einsteina. Bo to nie dysleksja i inne -leksje i -grafie stanowią o braku logicznego myślenia. To nieumiejętność kojarzenia faktów i budowania związków przyczynowo-skutkowych. Nie podstawiaj więc łapy, kiedy konia kują.

0

@ChampionLW Nawet za las?!

0

@draxidox Zaorski to pewnie o tym kwadracie na Złotej będzie opowiadał:
"Podział mieszkania na 20 tysięcy części prawem!" :)

0

@Borneo "(...)ty chyba też żyjesz skoro piszesz coś o komorowskim, który miałby z nim walczyć prezesurę pisu;)"
Mało chyba lotny jesteś, skoro tak prostego nawiązania do pewnych wyborów prezydenckich nie łapiesz, kiedy sam nasmarowałeś o wyborach samorządowych nie do przegrania. Z drugiej strony, nie mogę Cię winić, sam nie wiesz, co piszesz, bo nie sprawdzasz nawet, więc jak tu wymagać logicznego rozumowania. Coraz bardziej zaczynam się przychylać do tezy, że to jednak nie była ALK, a Collegium Humanum, w dodatku zaocznie i korespondencyjnie, zaś cała reszta to mitomania.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. I chyba znowu będą się musieli z nim przeprosić, żeby trzeci raz ich wprowadził do Ekstraklasy.

0

@FcPortoFan1999 Być może chce go mieć na liście płac, żeby po kryzysie, wywaleniu i widmie spadku, znowu go móc ściągnąć jako strażaka, jak ostatnim razem :).

0

@FcPortoFan1999 Przedłużyli chyba kontrakt z Magierą, tak? Może być powtórka z rozrywki, czyli sukces, euforia, potem w papę i kop w dupę dla trenera.

0

@Borneo Masz rację, nie mają z kim przegrać. Jak Komorowski... :).

0

@FcPortoFan1999 A Legia na to: "Nie, nie, ja wcale nie chcę oddychać."

3

@MateuszGotowka99 "Klasycznie, tyle gadania tych ekspertów w studiu przed sezonem, tyle nakręcania na niesamowitą rywalizację, a mamy powtórkę z zeszłego sezonu... "
Kurna, ale mnie podpuściłeś. Do tego momentu myślałem, że chodzi o Ekstraklasę :).

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa jest wspaniała. Nie wiadomo, o co chodzi, kto o jakie miejsce gra i komu na czym zależy. Domyślać się tylko można, że nikt nie chce mistrza.

6

@draxidox Mogło być gorzej. W wannie mógł wciąż leżeć jakiś użytkownik.

1

"Według tureckich mediów cytowanych przez dziennik Sport zarówno Arda Güler, jak i jego otoczenie czują się oszukani przez Real Madryt, ponieważ obiecano mu minuty w pierwszym sezonie.
Tymczasem Turek najpierw przez długi czas leczył kontuzje i a przed bieżącą kolejką ligową zgromadził zaledwie 92 minuty, z czego tylko 25 w LaLidze."
A to gnoje! Obiecali, a potem go specjalnie skontuzjowali, żeby nie dotrzymać słowa. Z drugiej strony obiecali minuty i dostał minuty, więc nie rozumiem, czemu czuje się oszukany?

0

@FcPortoFan1999 Górnik Zabrze walczy o życie.

0

@Deviler Przecież możesz jechać cofając, wtedy będzie miał napęd "na przód".

1

@Kamilos84 A potem na wejściu i wyjściu postawi się ściany, wszystko zaleje wodą i będzie oceanarium.

1

@MarioVeB! "Ilośc argumentów u ciebie powala zamiast się pluc pojmij to ,że nic nie jest czarno białe i kazdy kraj ma swoja ciemna historie."
Przestań relatywizować historię. Nie masz żadnych argumentów oprócz "a u was biją Murzynów", bo tylko do takiego poziomu można porównać te Twoje nieudolne próby zrównania zbrodni UPA ze "zbrodniami" AK. Do SS też ich porównasz? To też to samo, bo ciemną historię ma każdy? Wstyd, po prostu wstyd.

"To, że nie masz pojecia co to obiektywizm nie znaczy ,że ktoś nie wie."
Ty nie masz pojęcia, co to jest, na pewno. Inaczej nie stawiałbyś obu tych organizacji obok siebie. Brak wiedzy, brak rzetelności, jeden wielki brak. Plujesz w twarz rodzinom ofiar UPA, a im samym na groby - które do tej pory nie wiadomo, gdzie dokładnie są, bo potomkowie dzielnych pogromców kobiet i dzieci nie chcą zgodzić się na ekshumacje. Bo po pierwszych przestraszyli się prawdy, która wyłania się z resztek zamęczonych Polaków.

"Możesz lecieć na granice jak tak Ci żle. Nic wiecej po konfiarzu nie oczekiwałem"
Masz tak prymitywne myślenie, że momentami mi Cię nawet żal. Każdy, kto wypunktuje Twój wredny charakter, miałkie przemyślenia i brak moralności, od razu musi trafić do szufladki... Skąd w ogóle pomysł, że jestem "konfiarzem"? No skąd? Gdzie znalazłeś poszlaki, które na to wskazują? Są tam u Ciebie pewnie ze trzy szare komórki: jedna odpowiada za oddychanie, druga za załatwianie potrzeb fizjologicznych, a trzecia za identyfikację "konfiarzy". Co z Ciebie za koleś w ogóle? Nie wstydzisz się patrzeć w lustro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?