Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Kawulski to pewnie z Tomaszem Raczkiem.
9
@Arden @Comentateiro potwierdza. On nadal takich leje i tylko patrzy, czy równo puchną. Już od 200 lat.
12
@Luciano99 Gdyby tylko udało mu się utrzymać pion przez dostatecznie długi czas. Trzymamy tu wszyscy kciuki, że kiedyś się uda...
1
@Adran360 "Ale to już było i nie wróci więcej..."
2
@JimMorrisonFCB Ale menda udaje... :)
0
@matirix20 Byłem mocno zdziwiony, kiedy dowiedziałem się, z kim jest w związku.
4
@Deviler Nie odlatuj. Na złomie wszystkim Wam by wpierd....
0
@clyde A rodzina Kuby dostała chociaż wystarczającą ilość biletów?
6
@Donnie_Darko "Adamek z Valony".
0
@Dosq A ludzie mają pretensje do Najmana, który uderzał jak kobra. Kobra Tigera Bonzo.
0
@Transu96 "Witaj przy stoliku dla prawdziwych sk..."
"K... zawsze będzie k..."
Cały Borek :).
0
@FcPortoFan1999 Mnie się wydaje, że po drugim sezonie może nie być czego zbierać. Co do karuzeli, to mamy luty i do startu nowego sezonu jest mnóstwo czasu. Zmiana warty w Rakowie nie miała chyba polegać na wymianie całego zespołu wg zachcianek Szwargi. Nie miałoby to żadnego sensu i nie gwarantowałoby wcale powodzenia.
1
@FcPortoFan1999 Bez przesady, to ile on ma mieć czasu, skoro był asystentem Papszuna i objął po nim gotową drużynę? Papszun szedł od niższych lig, a Szwarga ma całkowicie inny start. Widać w ogóle, by cokolwiek szło do przodu? Bo moim zdaniem Raków uwstecznia się z każdym meczem. Zgadzam się z @bartas97, moim zdaniem Szwarga nic nie ugra, bo nie widać żadnych postępów, wręcz przeciwnie, drużyna się uśrednia, coś jak z Barceloną w tym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Coś tam jest ewidentnie nie tak. Mają jedne z najlepszych w kraju zaplecze (finansowe, sztabowe, pod względem możliwości transferowych, itp.), a wygląda jakby się uwsteczniali.
1
@MesQueUnClub96 Czytając Twoje niektóre komentarze, mam czasem wrażenie, że to utrata głowy nie zaszkodziłaby Ci w żaden sposób :).
0
@FcPortoFan1999 Tragedia ten Raków nadal. Każda drużyna to wyzwanie.
0
@Kgorecki2500 DEI i "gay agenda" nie mają z tym nic wspólnego! Bob Iger tak powiedział, więc to musi być prawda.
0
@marcin62 "I tak czy siak, Ukraina pomimo swoich ewidentnych wad jest mentalnie jakieś 3 półki nad orkami z Rosji."
Naprawdę?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Odessie
A to byli "normalni" ludzie, żadne wojsko.
0
Myślę, że warto obejrzeć, choćby po to, żeby obiektywnie podejść do sprawy.
1
@Awtameok_Klana Weź kolego najpierw się zorientuj, co się stało, jakie są dowody i jaki był przebieg wypadków. Jesteś kolejnym przykładem gościa, który nie ma pojęcia o sprawie, którą komentuje. Ona nie wiedziała, że to toaleta. Myślała, że to palarnia.
4
@Barcanajlepszyteam Dokładnie. "House" wystarczy. Choć to może obrażać bezdomnych. W takim razie już sam nie wiem...
0
@HighestInTheRoom "Ogólnie nie pochwalam takiego czegoś, ale sam sobie zasłużył na takie traktowanie,"
"Przecież wyraźnie napisałem, że zasłużył sobie na krytykę i hejt, a nie na wypisywanie po rodzinie, którego nie pochwalam."
"Chłop poblokował wszelkie sociale to niech się teraz nie dziwi, że jest jak jest."
Gdzie konkretnie wyraźnie to napisałeś? Bo skomentowałeś tweet, w którym jest mowa o wypisywaniu do jego rodziny. Że ogólnie nie pochwalasz, ale on zasłużył. A potem, że poblokował socjale, więc niech się nie dziwi, że jest jak? Że po rodzinie mu jadą? Kontekst jest oczywisty.
0
@Lama20 "Netflix/Disney version"
1
@Borneo Bajki opowiadaj cioci we Francji. Jeszcze nigdy nie skrytykowałeś PO/KO ani tego obozu. Nawet ostatnio, kiedy wyszła sprawa opłacanego przez KO Moralesa, internetowego hejtera, i zaciekawiłem się, jaka jest Twoja opinia na ten temat, to odpisałeś, że X CI SIĘ NIE OTWIERA, nie odniosłeś się do tego w ogóle, a potem dodałeś swój zwyczajowy słowotok o tym, jak było źle, a jak teraz dobrze. Więc przestań kłamać, jaki to jesteś obiektywny i bezpartyjny. Masz stały modus operandi: krytykować za wszystko tych, których nie lubisz i zachwalać oraz tłumaczyć tych, za którymi jesteś. Wciskaj ten kit koledze z Chin.
"Liczy sie cxysto interes polski a nie jakiejś partii"
Tak, dlatego jesteś przeciwko CPK. Co za brednie.
1
@Tabaluga37 Nie ma sensu z nim gadać. Jakby Tusk powiedział, że musimy dać Niemcom autostradę eksterytorialną do Gdańska, to @Borneo pierwszy by zachwalał takie rozwiązanie. On nie myśli samodzielnie, co partia powie, taka jest aktualna prawda.
0
@Sulimo To prawda. Aż dziwne, że Lech go nie chce wykupić. :)
19
@Nazio_87 Hodujesz gołębie, tak?
0
@mordini123 "Tobiasz w meczu."
"! Nie znaleziono"
Teraz jest jeszcze lepiej :).
0
@bartas97 Optymista.
1
@mordini123 Faktycznie, pasuje idealnie.