8

@MesQueUnClub96 I tego się trzymaj. Możesz też powiedzieć Vegecie.

2

@supraomnes1 "Wiem, że pewnie mnie wyśmiejecie ale uważam, że Raphinia jest lepszy niż Mbappe."
Nie wiem, nie próbowałem.

5

@Kgorecki2500 To by już nie były Star Wars, tylko X Wars.

0

@Lucerfi Bez przesady. Tusk może być co najwyżej namiestnikiem Rzeszy.

1

@Criss18Barca " Jak wejdziesz po pijaku do klubu ze striptizem to raczej nikogo nie zabijesz, wiec dla mnie to jest okolicznosc lagodzaca. Jezeli laska na trzezwo nigdy czegos podobnego nie zrobila to znaczy ze wszystko jest z nia ok. Po prostu sie naprula i popelnila blad a Ty widac ze nie wiesz jak jest w takich klubach i w towarzystwie gdzie nawet wlasne kolezanki Cie zachecaja zebys cos zrobil/a i tak sie czesto koncza takie historie. Takie historie powinny zostawac w towarzystwie a nie rozbijanie komus rodziny filmikami."

Ty się czytasz? Jak Twoja partnerka zrobi coś takiego po pijaku, to jej wybaczysz? A potem drugi raz? trzeci? Skąd możesz wiedzieć, czy nie było nic wcześniej i czy nie będzie nic później, jeśli sprawa się nie wyda? Masz w ogóle partnerkę/dziewczynę/żonę? Co Ty wypisujesz? Jesteś jakimś simpem, czy co? Chłopie, to ona rozbiła rodzinę, robiąc to, co zrobiła.

"Takie historie powinny zostawac w towarzystwie a nie rozbijanie komus rodziny filmikami"
Nieprawdopodobny poziom głupoty. Ciekawe, czy sam będziesz wolał żyć w nieświadomości, z rogami do sufitu, jeśli coś takiego cię spotka? Racjonalizujesz na pełnej - "to wina osoby, która nagrywała, a nie tej, która łapała obcego chłopa za fujarę". Wspaniały jesteś. Nieprawdopodobne.

0

@MysticCat No i co z tego, że pracujesz? To tak jakbyś powiedział, że zawsze jeździsz pijany i nic się nie stało do tej pory. Kiedyś się stanie. Masz ubiór ochronny, czy w koszulce sobie wesoło śmigasz? Zresztą, co tu gadać, możesz napisać wszystko, nie sposób tego potwierdzić. A fakty są takie, że to niebezpieczne. Ona szarpała ten garnek. Gdyby się oderwał i chlusnęła sobie tym w twarz?

2

@creativeopinion Człowieku, masz Ty pod kopułą równo? Co Ty wypisujesz? Nie jest winny ten, kto zrobił, tylko ten co ujawnił. Jak u nas w polityce. Ten, co nagrywał do paki, a Ci co wywijali, oburzeni, że ich rejestrowano. Wy (ci, którzy tak rozumują) macie coś z głowami chyba, bo to niemożliwe, żeby normalny człowiek takie bzdury wypisywał. Jednej nie oceniasz, ale drugą już tak? Kto tu rodzinę rozbija? Chyba ta, co się dobierała do drugiego faceta, prawda? I alkohol ma być okolicznością łagodzącą? To może nie karajmy za jazdę po pijaku, bo przecież "Ludzie popelniaja bledy po narko i alkoholu i wtedy mozg sie wylacza"? Nie wierzę w to, co czytam po prostu. Kolejna mądrość życiowa kibica Realu.

0

@MysticCat Naprawdę kolego? :)

1

@HypeR Dziekuję.

1

@szkutnik91 Scenariusz idealnie pasuje do tego, co się u nas dzieje :).

0

Czyli kanapki zostały rozrzucone na darmo. Kolejne marnotrawstwo w klubie.

0

@Walker "Rewelacyjny odmóżdżacz :)"
Nie stał nawet obok sztabu Barcelony.

0

@FCB_dimiC Być może po prostu nie pamiętasz :).

6

@norbi77 Ten film, to symboliczne przedstawienie meczu Barcelony. W zasadzie prawie każdego ostatnio. Jest cel, jest dążenie do niego, przez moment są nawet widoki na sukces. A potem wszystko wali się na ryj i pozostaje jedynie poczucie zażenowania. A na koniec wychodzi trener i mówi, że dobrze się schylaliśmy, ale grawitacja była zbyt silna.

4

W kontekście wczorajszego meczu nasuwają się dwa ważne pytania:
1. Czy piłkarze przepraszali już Xaviego?(Tutaj pytanie 1a - Jeśli tak, to ile razy przeprosił go Lewandowski?)
2. Kiedy zorganizowany zostanie kolejny obiad/grill/kolacja/rozmowa w szatni, by ponownie wyciągnąć wnioski i zjednoczyć się, jak jeszcze nigdy wcześniej?

Nie znalazłem nic w mediach, ale może słabo szukałem, więc pytam tutaj.

Edit: Może, biorąc pod uwagę poziom gry, powinni zastanowić się nad urządzeniem stypy?

28

Xavi znowu ma pecha. Kolejny przeciwnik zagrał tak, że nasz trener nic nie mógł zrobić. Skąd inne zespoły biorą swoje doskonałe pomysły na skuteczne przeciwstawienie się maszynie Creusa? To nie jest normalne. Tutaj musi być drugie dno. Pewnie jakaś zmowa pod przywództwem Realu Madryt. Wszystko by się Xaviemu udało, gdyby nie ta wścibska druga drużyna.

2

@suszini Przecież napisał, że czyta. Nigdzie nie twierdził, że ze zrozumieniem.

3

O kurka, teraz to będzie. Kanapki zostały rzucone. Szykuje się rozwiązanie konfliktu na Fame MMA.

4

@Kgorecki2500 Też jestem za tym, żeby wojsko zaczęło korzystać z energii odnawialnej. Na polu walki, oprócz okopów i fortyfikacji, powinny być od razu budowane farmy wiatrowe i pola paneli fotowoltaicznych, zaś w rejonie rzek turbiny wodne. A potem przesuwać to razem z linią frontu. Oczywiście na czołgach też panele. Marynarka wiadomo, żagle. Jeśli chodzi o uzbrojenie, to oczywiste, że broń palna i artyleria generuje hałas, gazy i inne nieprzyjemne dla natury efekty. Rozwiązanie jest proste. Proce, łuki, balisty, katapulty itp. Tanio, cicho i praktycznie bezśladowo. Co więcej, nie byłoby problemów z dostępnością "amunicji", bo leży dosłownie na ziemi. A zamiast dronów latawce.

3

@ranger3120 Poleciłbym Ci Benzemę, ale obaj rozumiemy, że byłoby to chamskie i niebezpieczne dla Ciebie. Żart sam w sobie durny, a w samej kwestii pomocy nie wiem. Pozdro!

2

@michal26 Bez sensu imo (w sensie, że takie samobiczowanie). Normalny człowiek... NIE, źle to sformułowałem. Człowiek bazujący na dotychczasowych doświadczeniach, podobnie by myślał. Bo kto myśli jak psychopata? Ale to dobra lekcja, by nie zakładać, że wszyscy dookoła rozumują tak logicznie jak my. :)

0

@Dari0G Heh, patrzę na komentarze i lajki. Jak bardzo my chcemy, żeby coś takiego wypaliło. I żeby było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. Nie na zasadzie podziałów oni/my. Ale po prostu dobre/niedobre. Bez znaczenia, która polityczna strona to wymyśli.

1

@Adran360 Masz rację. Raczej tak, ale to prawda, że obecnie działa magia świeżości. Ja jednak mam nadzieję, że wypali. Dla dobra całego kraju. Kur... jak to górnolotnie zabrzmiało... Dla dobra nas wszystkich. Zmęczony jestem tymi ciągłymi podziałami. Tym zaganianiem do zagród (jak to określił Stanowski).

2

@michal26 "wydaje mi się, że Kanał Zero nie będzie konkurował z Frizami i innymi. No może Wardęga i Konopsky, bo też będą mieć Commentary. Natomiast powiedzmy sobie jasno. To jest inny wymiar, inna skala.
Stanowski rzucił wyzwanie TVNowi, Polsatowi i TVP.
On poszedł w stronę stworzenia TV w internecie na zasadach INTERNETOWYCH. Taka hybryda.
Mi podoba się taki koncept."

Całkowicie się zgadzam. W kwestii ataku Rosji na Ukrainę kompletnie się pomyliłeś, ale TUTAJ uważam, że zdecydowanie masz rację. Najwyżej będziemy obaj przepraszać! Pozdro! :)

2

@Adran360 Imho uważam, że się mylisz. Nie doceniasz publiki, jaka przyszła za Stanowskim. W dłuższym przedziale czasowym (IMHO! podkreślam! IMHO) zrobi to różnicę.

2

@Adran360 "pokarze"? Nie aggruj @NeroTFP1 !

1

@kynio302 Z całym szacunkiem, ale jedyne, co jesteś w stanie zrobić, to te durne imotikony. Plułeś już wcześniej, ale obecnie tylko tyle możesz zdziałać. Nie masz żadnych argumentów, zero merytoryki, ani jednego sensownego argumentu. Nie lubisz Stanowskiego - rozumiem to, bo on ma na koncie kilka krzywych akcji, za które i ja go chciałbym rozliczyć - ale, ku..., miej cokolwiek merytorycznego na potwierdzenie Twoich obiekcji. Inaczej jesteś jedynie żałosnym hejterkiem, którego dupa nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością.

1

@Adran360 "Tak jak Stano powiedział, że nie są oni żądną konkurencją. Nowy twór Krzysztofa ma ambicję rywalizacji z topką polksiego yt jak Friz,Wardęga,Konposki,Revo,Freaki itp."
Mylisz się. Oczywiście, IMHO. Tamci nie mają pola do ŻADNEJ rywalizacji. Są ZBYT ograniczeni do jakiejś JEDNEJ dziedziny.

1

@Forsyth Być może. Ale i tak ma 400k odsłon. W kilkanaście godzin. Czy to dobrze, czy to źle, nie podejmuję się oceniać. Jednak ludzie to oglądają.

7

@Encore Przeżył 6 dni na środku rzeki? Zimą? Brzmi jak historia jakiegoś imigranta, który płynął dwa tygodnie rzekami. Ale ok, może to i prawda. Nie wiem, jak sam bym się zachował. Czy odważyłbym się narazić swoje życie dla zwierzęcia? Po prostu nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?