Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaLigaPD "Żadnych komentarzy, gwałciciele!"
0
@Aragorn33 Nie no, widzieliśmy. Kiedy tańczył z Arabami ostatnio, to wyglądało, jakby chwytał się wszystkiego, żeby znaleźć finansowanie. Choć jakby się głębiej zastanowić, to chyba raczej przemawiałoby na jego korzyść, że gotów jest się poniżyć dla klubu. No ale potem człowiek myśli o całej reszcie, a zwłaszcza o kryteriach zatrudniania osób w klubie i już tak fajnie nie jest.
2
@DonCarletto "Romeo i Juliusz" wersja 2024. Wpisuje się w aktualne trendy. Już wkrótce na Netflixie.
2
@Aragorn33 Nie rozumiem, skąd w Tobie taki optymizm z tym "zaczyna"? :)
0
@MessiForeverTheBest Zero Premii.
0
@Koorsik Nie umiesz przyznać się do błędu, to raz. Dwa, ja nie dałem żadnego porównania, zażartowałem sobie. Trzy, nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Cztery, Ty jesteś jasnowidzem, że wygra? A Totki nie? To dopiero jest z dupy.
5
@JohnA A co, wyprawiasz urodziny? :)
0
@GeneralXavi Myślę, że patrząc na to, co się dzieje w klubie, jeśli chodzi o kontuzje, to już od dłuższego czasu nie ma sensu tłumaczyć ich podatnością.
0
@Pedri16Future Może mówił o sobie. "To ja, gwałciciel". Tak się powinien bronić. Albo, że chwalił Masona: "Na boisku z ciebie to prawdziwy gwałciciel. Piona!"
0
Fajny jest ten Raczek w KZ. Pamiętam go jeszcze jako młokosa, który z Kałużyńskim zapowiadał "Zakazaną planetę" w TVP.
0
@bartekvisca Nie była zarządzana ani tak, ani tak. "Zastaw się, a postaw się", tak była rządzona. Najważniejsze było, jak nas będą postrzegać na zewnątrz, za wszelką cenę mieliśmy wyglądać na potęgę, nawet jeśli to były pozory i wpędzały nas w długi. Tak jest i teraz, pozerstwo Laporty tego dowodzi, tyle, że już nie mamy skąd brać kasy, żeby tworzyć takie wersje wsi potiomkinowskich.
1
@cules100pro To kiedy zacznie? Kiedy będzie można uznać, że zaczął? Widzę, że zaczynasz wpadać w sposób widzenia rzeczywistości Xaviego "drużyna jest w budowie". I tak przez kilka lat. Deco dostał robotę nie ze względu na kompetencje, a na koneksje z Laportą i wszyscy to wiedzą. Tak teraz działa nasz klub. Najlepszym dowodem informacja o zwolnienie tej babki, która pracowała 23-lata w klubie i cieszyła się szacunkiem, bo Deco "potrzebuje kogoś zaufanego". Jeśli jeszcze nie zaczął pracy, to aż boję się pomyśleć, co będzie, kiedy zacznie.
1
@Drozdu7 ""trener, który przyjdzie, wie, że w Barcelonie mamy autentyczny sposób gry, który podoba się culés"
To jest autentycznie smutne. Nie wiem komu sposób gry w ostatnich latach mógł się podobać."
Zgadzam się. Tylko my od dawna nie gramy w takim stylu jak dawniej. Milion podań to nie jest definicja tiki-taki i nie o to w niej chodziło. Nie o podawanie dla samego podawania. A mam wrażenie, że im się ciągle wydaje, że grają tak, jak kiedyś i dlatego tyle jest pieprzenia o DNA i tym autentycznym sposobie gry.
1
@cules100pro Z jednej strony masz rację, honorowo, asertywnie, własne zdanie itp. Z drugiej jednak każdą porażkę transferową będziemy tak tłumaczyć? Piłkarze i agenci chcą pieniędzy. Tak to obecnie wygląda. Zostaje nam w takim razie szkółka i decyzja, żeby się na niej skupić. Nie zgadzam się jednak na to, żeby teraz każde niepowodzenie Deco usprawiedliwiać "wartościami", którymi klub się kieruje. Bo to droga donikąd i łatwa wymówka dla kiepskich dyrektorów sportowych.
0
@Koorsik Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
"Miło że rodzina woli żeby nie zdobywał trofeów w swojej karierze"
"Tak, bo faktycznie w poprzednim sezonie totki miały tyle samo trofeów co Barca"
Masz rację, te z zeszłego sezonu mógłby wpisać sobie do CV. A na chwilę obecną niewiele rzeczy daje nadzieję na zdobycie jakichś. Przynajmniej w tym sezonie.
0
@Barca-Messi10 "Miło że rodzina woli żeby nie zdobywał trofeów w swojej karierze"
"Tu tak średnio trafiłeś, bo jeżeli chodzi o puchary , to Tottenham nie ma podjazdu nawet do Barcy "
Uważasz, że już zdobyte też byłyby jego? Czytanie ze zrozumieniem.
1
@Herato W takim kontekście, to nie ma różnicy, gdzie by trafił :).
0
@Cule1234 To tak jak u nas w klubie. Też decyduje rodzina. I znajomi.
1
@IronSanHybrid Zoologiczne Zero.
0
@MessiForeverTheBest Bardziej to Smokowski mówił o tym ego, że "Krzysiek uznał, że w siedzibie KS nie ma wystarczająco dużo tlenu, żebyśmy mogli nim razem oddychać" - cytuję z pamięci, więc słowa mogły być inne, ale sens zachowałem. Pijany Borek nawijał o tym, że rozmowa ze Stanowskim o biznesie jest na poziomie podstawówki, że jego prawnicy będą badać umowę, że dochodzą do nich sygnały z miasta, iż Krzysiek wieszczy rychły koniec KS i takie tam. Do czego Stanowski odniósł się w swoim filmie, po którym kozacy z KS pozamykali ryje.
0
@MessiForeverTheBest Uważam, że kłamiesz pisząc "w sumie to powiedział prawdę, tak w skrócie że stanowski ma ego wywalone w kosmos". Uważasz, że nie jesteś kłamczuchem? Zapraszam na wariograf.
Edit: Napisałbyś prawdę, gdybyś sformułował myśl tak:
"w sumie to powiedział prawdę, tak w skrócie że ma ego wywalone w kosmos"
1
@MessiForeverTheBest Nie wstyd Ci tak kłamać?
1
@AlphaNumeric Tak zrozumiałeś jego komentarz? Trochę mi Cię szkoda. Warto może zainteresować się, jakie tam przewały się dzieją i gdzie często te pieniądze trafiają, zamiast wypisywać takie komunały. Bo dla mnie chodziło mu o brak takiej kontroli nad funduszami przekazywanymi Ukrainie, w porównaniu do tych dla krajów Unii.
1
@Adran360 Jeśli to się przyjmie, to nie będzie żadnej rywalizacji. Tamci mają swój kawałek tortu, a tutaj widać chęć zjedzenia całego.
0
Ciekawe, co sobie myślą chłopaki z KS oglądając ten wywiad? Duże szanse, że bardzo żałują i czują się bardzo mali. "Mają rozmach, sk...".
0
@norbi77 Mnie się wydaje, że trener może nie wystarczyć. Tam po prostu jest degrengolada od lat. W życiu, prowadzeniu się, treningach, itp. Jak inaczej można wytłumaczyć sobie ich postawę? Wchodzi jakiś młokos z rezerw, albo przychodzi ktoś nowy i widać, że mu się chce, że próbuje. Ale mija jakiś czas i równa do reszty pierwszego składu. W tej stajni Augiasza trzeba by było Herkulesa, który by skierował przez nią rzekę.
1
@norbi77 Nie zgadzam się. Stałoby się to samo, co z resztą. Zbarcelońszczył by się w parę miesięcy. Tam jest za wygodne życie. Za łatwo, za przyjemnie.
3
@Jarek_psikuta Grilla.
1
@NeroTFP1 "Na dodatek próbują biegać", czego my jeszcze nie ćwiczyliśmy, bo drużyna jest w budowie.
1
@pt9 Nie mówi się czarny, tylko Afroamerykanin.