0

@Gruak Wątpię czy rozumiesz, skoro piszesz:
"Gdyby nie to, że Alves rzekomo zmieniał 5 razy zeznania to zdecydowanie bardziej jemu byłbym skłonny uwierzyć niż rzekomej ofierze."
Skoro rzekomo, to dlaczego jesteś skłonny uwierzyć ofierze? Brak logiki.

" Może to fakt może nie, ja tej informacji nie zweryfikowałem i dla tego napisałem "rzekomo" bo powołałem się na kogoś."
Trzeba było zweryfikować, zanim zacząłeś komentować na podstawie plotek i własnych wyobrażeń. A zweryfikowanie zajęłoby Ci sekundy. Tyle, że wygodniej jest pisać potem takie bzdety o wierzeniu Alvesowi, kiedy ułożysz sobie w głowie narrację, zamiast opierać się na faktach. Nawet teraz dalej w to brniesz, mimo, że wiadomo już właściwie wszystko.

0

@Criss18Barca To już by chyba musiał Xavi ocenić. On jest ekspertem :).

1

@BulaKG Suarez gryźć przestał.

1

@MesQueUnClub96 Mógłby być. Na początku przecież taki nie był, zachowywał się normalnie. Dopiero potem mu odwaliło.

0

@Gruak Rozumiesz znaczenie słowa "rzekomo"? Dlaczego piszesz, że "Alves rzekomo zmieniał 5 razy zeznania"? Przecież to fakt. No, a potem zmienił jeszcze raz, czyli razem 6.

0

@michal199500hehe Racja. U nas nikogo by nie trzeba było wyjmować, żeby osiągnąć to samo :).

0

@trolownik "Czy to było prześladowanie czy lekkie dogryzki"
Dla mnie nie ma znaczenia. Akceptuję jedynie to, że nie godził się na nazywanie tego gościa tak, jak on sobie życzył. Bo i niby czemu? Ale poza tym czepianie się dla samego czepiania to trochę podłe. Choć wyrzucenie ze studiów może być niebezpiecznym precedensem.

3

https://x.com/RealXero02/status/1761773785324130409
Interesująca sprawa. Ciekawe, co tam faktycznie wypisywał i mówił? Choć - o ile to prawda - reakcja uczelni dość ekstremalna.

0

@ProMILs Co najmniej dwa kierunki na Koźmińskim, jeśli mu wierzyć. Oraz: świetnie tańczy, przepięknie mówi (wysławia się), ma predyspozycje do sportów ekstremalnych, sztuk walki i coś tam jeszcze było, ale już nie pamiętam. Ma też znajomych, kolegów i rodzinę wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego albo o czym aktualnie mówi świat. @Borneo jest bardzo barwną postacią, czasem zastanawiam się, czy nie mitomanem, ale nie przesądzam. Może to nierozumiany geniusz.

1

@Forsyth Jedna banda. A część ludzi zabija się w udowadnianiu wyższości jednych nad drugimi i odwrotnie. Ej, @Borneo nie masz Ty aby w CV tej "uczelni"? :)

1

@Aragorn33 Ciekawe, ile rozkradną?

0

@FcPortoFan1999 Rosołek jest zawsze groźny. Nie ustalono tylko jeszcze dla kogo. Z drugiej jednak strony Gual też raczej nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

0

@lysy1015 "Daleki jestem od osądów w tej sprawie. "
" Jak dla mnie w tej sprawie ewidentnie chodziło o wymuszenie odszkodowania."
Właśnie widać. Nie zadałeś sobie nawet trudu, by dowiedzieć się, co ustalono i jakie są dowody. Nie miałeś za to problemu, by wyciągnąć z tyłka jakieś historie o dziewczynach naciągających facetów (ofc bez przykładów) i o aktorkach, po czym na bazie tego oceniłeś całkowicie inną sprawę. Czyli wydałeś wyrok nie na podstawie faktów, a własnych wyobrażeń i fantazji.

Może obejrzyj:


1

@HighestInTheRoom Popularny Pampers na konferencji wszystko to pięknie wytłumaczy.

0

@Encore Kawulski to pewnie z Tomaszem Raczkiem.

9

@Arden @Comentateiro potwierdza. On nadal takich leje i tylko patrzy, czy równo puchną. Już od 200 lat.

12

@Luciano99 Gdyby tylko udało mu się utrzymać pion przez dostatecznie długi czas. Trzymamy tu wszyscy kciuki, że kiedyś się uda...

1

@Adran360 "Ale to już było i nie wróci więcej..."

2

@JimMorrisonFCB Ale menda udaje... :)

0

@matirix20 Byłem mocno zdziwiony, kiedy dowiedziałem się, z kim jest w związku.

4

@Deviler Nie odlatuj. Na złomie wszystkim Wam by wpierd....

0

@clyde A rodzina Kuby dostała chociaż wystarczającą ilość biletów?

6

@Donnie_Darko "Adamek z Valony".

0

@Dosq A ludzie mają pretensje do Najmana, który uderzał jak kobra. Kobra Tigera Bonzo.

0

@Transu96 "Witaj przy stoliku dla prawdziwych sk..."
"K... zawsze będzie k..."
Cały Borek :).

0

@FcPortoFan1999 Mnie się wydaje, że po drugim sezonie może nie być czego zbierać. Co do karuzeli, to mamy luty i do startu nowego sezonu jest mnóstwo czasu. Zmiana warty w Rakowie nie miała chyba polegać na wymianie całego zespołu wg zachcianek Szwargi. Nie miałoby to żadnego sensu i nie gwarantowałoby wcale powodzenia.

1

@FcPortoFan1999 Bez przesady, to ile on ma mieć czasu, skoro był asystentem Papszuna i objął po nim gotową drużynę? Papszun szedł od niższych lig, a Szwarga ma całkowicie inny start. Widać w ogóle, by cokolwiek szło do przodu? Bo moim zdaniem Raków uwstecznia się z każdym meczem. Zgadzam się z @bartas97, moim zdaniem Szwarga nic nie ugra, bo nie widać żadnych postępów, wręcz przeciwnie, drużyna się uśrednia, coś jak z Barceloną w tym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Coś tam jest ewidentnie nie tak. Mają jedne z najlepszych w kraju zaplecze (finansowe, sztabowe, pod względem możliwości transferowych, itp.), a wygląda jakby się uwsteczniali.

1

@MesQueUnClub96 Czytając Twoje niektóre komentarze, mam czasem wrażenie, że to utrata głowy nie zaszkodziłaby Ci w żaden sposób :).

0

@FcPortoFan1999 Tragedia ten Raków nadal. Każda drużyna to wyzwanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?