Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Luciano99 No i wystarczyła mniejsza klatka.
6
@PatrychoO "Nie mówię, że biali tworzą niebezpieczne środowisko, ale nie zatrudniłam żadnego, bo chciałam stworzyć bezpieczne środowisko". Aha.
4
@prokar1 "szczeńscie"? @Borneo płacze. Nie jest już sam.
0
@Xavi6:) Kacper Tobiasz.
0
@Kazragore Dziś też.
2
@Jakchcesz Nie, po prostu jest już kara finansowa, a zabieranie samochodów różnej wartości ma się nijak do Twojej tezy o skali proporcjonalnej do uczynku. Z tych przepisów wyjdą jeszcze cyrki, bo Wam się tylko wydaje, że wszystko będzie teraz cacy.
4
@Jakchcesz "zabieranie hajsu to nie złodziejstwo a również kara, w mniejszej skali takie coś nazywamy np. Mandatem."
Piszesz bzdury. Za jazdę sądy i tak zasądzały m.in. karę grzywny.
"Tutaj skala jest proporcjonalna do uczynku."
Ciekawe spostrzeżenie. Jednemu zabiorą za ten sam uczynek auto warte 5 tysięcy, a innemu 300 tysięcy. Niezła ta Twoja skala. Część innych wątpliwości wskazał kolega @Bobo25 wyżej. Jak dla mnie, to nie jest takie proste, jak Ci się może wydawać.
0
@Faro Ten Xavi to jakiś boiskowy bandyta i wandal. Nic dziwnego, że Camp Nou wymagał remontu. W szatni pewnie kopał po filarach, jak Tong Po w Kickboxerze.
0
@MESSIah16 Pique, Alba, dwaj pajace. Jeśli chodzi o symulki, Suarez. Nienawidzę takich zachowań.
0
Asysta bardzo dobra, sądzę, że większość ładowałaby sama.
0
@Pitinho
"Tylko jedno w głowie mam
Raphy nie zmieniam!"
0
Marc ma szczęście, bo by tego nie wyjął.
1
@Matheu12 Laga i aby do przodu.
2
@FCB_dimiC Miesięcznie, o ile zdecydujesz się zapłacić za rok z góry. Dlatego wolałem opcję za 74 zł, bo mogę zrezygnować w każdej chwili.
2
@Pawel13sz Jesteś zombie? Czy po prostu chciałbyś w końcu mieć własny? :)
0
@prokar1 "ktoś umie złożyć ko0stke rubika 3x3 czy tylko ja???"
A ile bierzesz za metr?
1
@MesQueUnClub96 Odpowiadam "Nie, dziękuję, jestem hetero".
0
@marcin62 Tzw. dekolt hydraulika.
0
@tribo Nie panikuj. Odsyłam do badań @Jakchcesza . Jasno wykazał, że takie czarnowidztwo jest błędne.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14205407#comment-14205417
4
@Jakchcesz "Biorąc wszystkie te współczynniki pod uwagę, to według mnie nie wiem kto dziś awansuje."
Warto było poświęcić czas i środki na te badania :).
13
@AFA Bramki nie rozumiem. Czemu nie skorzystać z młodego i uniwersalnego Kiwiora?
0
@FcPortoFan1999 A wiesz, kiedy ostatnio Widzew wygrał z Legią? Albo Lech przegrał 5 golami? Czy nie strzelił nic przez tyle meczów? To sezon cudów.
0
@FcPortoFan1999 Kibice Lecha nie są o tym przekonani. Obawiają się Efektu Rumaka.
0
@FcPortoFan1999 Szanse Lecha rosną...
0
@Pedri16Future "Pytali mnie, czy mam 17 lat, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że mam. Skończyłem przecież 15 lat temu. "
Edit: No i czasy mamy takie, że można chyba uznać, iż wiek, to konstrukt społeczny? Skoro płeć nim jest? Możesz być kim chcesz i mieć lat, ile chcesz.
0
@QQL5 "Jutro lecimy po zwycięstwo, a nawet jeśli coś mogło by pójść nie tak, to chce widzieć walkę do ostatniej minuty."
Brzmi jak mowa samomotywująca Marcina Najmana. Tylko u niego ostatnia minuta jest też pierwszą.
1
... bo Pini zgodził się zapłacić rachunek.
0
@Emhyr Wymieniali się doświadczeniami odnośnie memów.
6
@Lucerfi A tam prezes lotniska w Berlinie... @Borneo i jego tłumacz na język polski wyjaśniają.
0
@marcin62 To już nie jest poprawność polityczna. To wojna ideologiczna.