10

@Luciano99 No i wystarczyła mniejsza klatka.

6

@PatrychoO "Nie mówię, że biali tworzą niebezpieczne środowisko, ale nie zatrudniłam żadnego, bo chciałam stworzyć bezpieczne środowisko". Aha.

4

@prokar1 "szczeńscie"? @Borneo płacze. Nie jest już sam.

0

@Xavi6:) Kacper Tobiasz.

0

@Kazragore Dziś też.

2

@Jakchcesz Nie, po prostu jest już kara finansowa, a zabieranie samochodów różnej wartości ma się nijak do Twojej tezy o skali proporcjonalnej do uczynku. Z tych przepisów wyjdą jeszcze cyrki, bo Wam się tylko wydaje, że wszystko będzie teraz cacy.

4

@Jakchcesz "zabieranie hajsu to nie złodziejstwo a również kara, w mniejszej skali takie coś nazywamy np. Mandatem."
Piszesz bzdury. Za jazdę sądy i tak zasądzały m.in. karę grzywny.

"Tutaj skala jest proporcjonalna do uczynku."
Ciekawe spostrzeżenie. Jednemu zabiorą za ten sam uczynek auto warte 5 tysięcy, a innemu 300 tysięcy. Niezła ta Twoja skala. Część innych wątpliwości wskazał kolega @Bobo25 wyżej. Jak dla mnie, to nie jest takie proste, jak Ci się może wydawać.

0

@Faro Ten Xavi to jakiś boiskowy bandyta i wandal. Nic dziwnego, że Camp Nou wymagał remontu. W szatni pewnie kopał po filarach, jak Tong Po w Kickboxerze.

0

@MESSIah16 Pique, Alba, dwaj pajace. Jeśli chodzi o symulki, Suarez. Nienawidzę takich zachowań.

0

Asysta bardzo dobra, sądzę, że większość ładowałaby sama.

0

@Pitinho
"Tylko jedno w głowie mam
Raphy nie zmieniam!"

0

Marc ma szczęście, bo by tego nie wyjął.

1

@Matheu12 Laga i aby do przodu.

2

@FCB_dimiC Miesięcznie, o ile zdecydujesz się zapłacić za rok z góry. Dlatego wolałem opcję za 74 zł, bo mogę zrezygnować w każdej chwili.

2

@Pawel13sz Jesteś zombie? Czy po prostu chciałbyś w końcu mieć własny? :)

0

@prokar1 "ktoś umie złożyć ko0stke rubika 3x3 czy tylko ja???"
A ile bierzesz za metr?

1

@MesQueUnClub96 Odpowiadam "Nie, dziękuję, jestem hetero".

0

@marcin62 Tzw. dekolt hydraulika.

0

@tribo Nie panikuj. Odsyłam do badań @Jakchcesza . Jasno wykazał, że takie czarnowidztwo jest błędne.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14205407#comment-14205417

4

@Jakchcesz "Biorąc wszystkie te współczynniki pod uwagę, to według mnie nie wiem kto dziś awansuje."
Warto było poświęcić czas i środki na te badania :).

13

@AFA Bramki nie rozumiem. Czemu nie skorzystać z młodego i uniwersalnego Kiwiora?

0

@FcPortoFan1999 A wiesz, kiedy ostatnio Widzew wygrał z Legią? Albo Lech przegrał 5 golami? Czy nie strzelił nic przez tyle meczów? To sezon cudów.

0

@FcPortoFan1999 Kibice Lecha nie są o tym przekonani. Obawiają się Efektu Rumaka.

0

@FcPortoFan1999 Szanse Lecha rosną...

0

@Pedri16Future "Pytali mnie, czy mam 17 lat, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że mam. Skończyłem przecież 15 lat temu. "
Edit: No i czasy mamy takie, że można chyba uznać, iż wiek, to konstrukt społeczny? Skoro płeć nim jest? Możesz być kim chcesz i mieć lat, ile chcesz.

0

@QQL5 "Jutro lecimy po zwycięstwo, a nawet jeśli coś mogło by pójść nie tak, to chce widzieć walkę do ostatniej minuty."
Brzmi jak mowa samomotywująca Marcina Najmana. Tylko u niego ostatnia minuta jest też pierwszą.

1

... bo Pini zgodził się zapłacić rachunek.

0

@Emhyr Wymieniali się doświadczeniami odnośnie memów.

6

@Lucerfi A tam prezes lotniska w Berlinie... @Borneo i jego tłumacz na język polski wyjaśniają.

0

@marcin62 To już nie jest poprawność polityczna. To wojna ideologiczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?