Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Borneo "no chyba ze jestes pro putinowski"
O tym właśnie pisałem. Nadajesz się do szczujni. Jak ktoś nie myśli tak jak Ty, to od razu łatka. Wiele razy dawałeś tego dowody. Ciągle twierdzisz, że nie jesteś fanem PO, tylko popierasz każdego, kto działa na rzecz kraju. Jednak zawsze odzywasz się, kiedy można kopnąć kogoś innego, niż Twoi pupile, którzy podobno nimi nie są. Kiedy zaciekawiłem się, jaka jest Twoja opinia o ciągnącym się latami opłacaniu przez PO trolla Pablo Moralesa, który wychwalał PO, a oczerniał jej przeciwników, odpisałeś, że nie otwiera Ci się tweet. Otworzył się już, czy nadal nie chcesz przekazać swojego "obiektywnego" zdania na ten temat. Kogo Ty chcesz oszukać? Jeśli krytykujesz, to obie strony - wtedy możesz twierdzić, że jesteś obiektywny. Ale jeśli tylko jedną, to przestań kłamać o swoim nastawieniu. I skończ te nieudolne socjotechniczne podchody: "jesteś za PiSem", " jesteś pro putinowski". To żałosne, że ciągle macie te same sztuczki - "Jeśli nie jesteś z nami, to przeciwko nam".
0
@Striker "(...) będą go reanimować i może zagra"
No to niezłe stłuczenie :)
0
@Lidwinho OK, Captain Obvious.
0
@NeroTFP1 L egenda? :)
0
@Kgorecki2500 @Borneo nadawałby się do szczujni GW. Ten sam typ człowieka. "My wam powiemy, kogo macie lubić, a kogo nie. Kogo trzeba szanować, a z kim nie warto się zadawać."
1
@Kinginiesta Chodzi o ten ostatni klip Donka? Nawet, nawet.
3
@AFA "Najlepsi szamani już nad tym pracują".
1
@Blanco16 "(...) nie robimy transferów za 100mln (juz nawet nie myśląc o tym że nas nie stać, chodzi o sam fakt wykorzystywania swoich)"
Przecież sam wskazałeś przyczynę braku tych transferów. Nie mam ich za co robić, a korzystamy ze swoich, bo nas nie stać na nieswoich. Gdyby nas było stać, to swoi zostaliby tam gdzie byli, więc jaka tu zasługa Laporty? Nie ma innego wyjścia. To tak jak przypisywanie mu sprowadzenia Ronaldinho, kiedy przecież on chciał Beckhama, tyle, że ten wybrał Real, więc Laporta wziął, co zostało. Ronaldinho okazał się strzałem w dziesiątkę, ale przecież tylko dlatego, że pierwotny cel transferowy się na nas wypiął.
Edit: No i to, o czym napisał kolega @Bykunn. Red flag za red flagiem.
0
@MESSIah16 To Prima Aprilis.
3
@tarantino10 "To nic, że nas okłamują, ważne, że okłamują nas nasi" :)
0
@MesQueUnClub96 Zdecydowanie lepiej niż słoną wodę.
1
@Kluivert_P Na pewno nie z powodu posiadania. Chyba, że chodzi o posiadanie pewnej fizjonomii i stylizowanie się na trenera City..
0
@FcPortoFan1999 "Bój się Boga, wreszcie jesteś!" A tak niektórzy tęsknili :).
1
Ile strzelił Robert? Mam nadzieję, że chociaż do Rafy podał tym razem.
5
Nikt ich już nie zatrzyma. Walia może się rozwiązywać.
1
@Arden "Czytając komentarze, mam wrażenie, że część osób jest rozczarowana faktem, że Polska prowadzi. Jakie to jest chore."
CO?! Twierdzisz, że chore jest, iż Polska prowadzi?! Jak śmiesz! :)
0
Bednarek już zaczyna swoje czary.
0
@Safrani "Weź Mazdę. W momencie, gdy wszyscy kombinowali jak zmniejszać silniki i faktycznie wprowadzali wyżyłowane małe silniczki Mazda wpuszcza na rynek diesla 3,3. "
Ale to nie jest po prostu 3 litry kogoś tam. To jest wolnossący, autorski silnik Mazdy. Bez sprężarek, turbo itp. Spełnia normy po prostu swoją konstrukcją.
1
@Kozinho. Nie musi już opłacać Stanowskiego, to standard życia się poprawił :).
8
@Kessie Omawiają kradzież drzewa z lasu. Nędzne zarobki u @Luciano99 nie pozwalają @Bocheno1 na zakup piły motorowej, więc musi się ratować w inny sposób. Oczywiście on tłumaczy to ekologią.
0
@Destroyer_of_Worlds W sumie masz rację. I nie masz :). Takie auto słychać na długo przed tym, zanim je widać :). Choć kierujący nie słyszy niczego.
0
@VegetaPolska Boniek pomyślał tak samo przed meczem z Łotwą :).
2
@mambeppe_yomenik "Co zrobić jeśli w pierwszy dzień zwaliła mi się cegła na głowę?"
Przecież pracujesz rękami, a głowy i tak nie używasz. Sztuczny problem.
1
@Destroyer_of_Worlds I już nie będę mógł jeździć rowerem po lasach ze słuchawkami. Z jednej strony na drodze ma to sens, bo faktycznie nie słyszysz ostrzeżeń. Ale na ścieżkach rowerowych, czy off-road? Sam nie wiem. Zakazać i obwarować mandatami można wszystko. Dla naszego dobra.
3
@koziar Przecież w "Phantom Menace" Darth Maula grał Ray Park, etatowy kaskader i "martial artist", więc nie mogło być inaczej. A Liam i Ewan pod okiem profesjonalnej ekipy od choreografii walk nie odstawali.
0
@Rhaan Historia (mam nadzieję) pokaże, kto z nas miał rację. I jaka była prawdziwa rola pana Jacka B.
0
@AdrianJaniak Rozumiem, ale po pierwsze, tak jak radziłem autorowi wątku, dodawaj "moim zdaniem" i będzie cacy. Po drugie, ta impulsywność jest chyba taką konwencją? Przynajmniej mnie się tak wydaje. Nie ma co tak poważnie do tego podchodzić i może czasem treść ważniejsza jest, niż forma.
0
@Rhaan Opisałem Ci, jakie to były reformy na przykładzie FOZZ. Jak możesz ocenić skutek i twierdzić, że jest pozytywny, skoro nie wiesz, czy przy uczciwszych rządach nie bylibyśmy w miejscu bardziej rozwiniętych krajów? A czy byśmy jeździli na te szparagi, czy nie, tego nie wiesz i już nie sprawdzisz. Dzięki np. ignorowaniu (świadomym lub nie) afery alkoholowej w Polsce powstały zorganizowane grupy przestępcze lat 90-tych. Służby najpierw wykorzystywały tych małych wtedy kryminalistów do przemytu, ale Ci szybko postanowili przejść "na swoje" i zaczęli sami przemycać, bo poznali szlaki i metody, a potem doszli do wniosku, że po co ryzykować wpadkę na granicy i zaczęli po prostu napadać na TIRy z przemycanym spirytusem. Można przeczytać o tym procederze w wielu źródłach. Zarobili kupę kasy i tak to się rozkręciło. Twoje uwielbienie dla Balcerowicza jest całkowicie bezzasadne.
1
@fcbarcafan19 O kurka, myślałem, że to ośmiornica uciekła z oceanarium.
0
@AdrianJaniak "no to często pokazuje poziom odbiorców takich kanałów i szkoda, że takie barany robią takie liczby i trafiają do wielu odbiorców a ktoś z fajnym kontentem i racjonalnym myśleniem nie może się przebić"
Czyli, reasumując: "Ja tego nie lubię, więc ci, co lubią, prezentują niski poziom. Ja lubię coś innego i dlatego to jest na wysokim poziomie, bo ja uważam się za odbiorcę na takowym. Ponieważ JA to lubię, z automatu twórcy, których lubię, myślą racjonalnie i mają fajny kontent. Wprawdzie mało kto to ogląda, ale to nie wina twórców, tylko odbiorców. Oczywiście poza mną." :) Nieźle kolego :).