Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG No nie, to żaden zarzut, bo to Marek Papszun mógłby być umieszczony w Sèvres pod Paryżem, jako wzorzec typowego wuefisty :).
0
@Rust_Cohle Warto też przy okazji przypomnieć skład RKS HUWDU:
0
@Arkon A znasz jej życiorys?
Kilka przykładów: http://www.andrzejgrych.pl/wislawa-szymborska/
1
@Khajio :)
(znaki)
1
@MesQueUnClub_87 Przecież tylko kupujący mają święta, nie mów, że jest inaczej! :)
0
@MesQueUnClub_87 No i widzisz, dziś też nie przegrali. A jednak przegrali. Trzy ostatnie drużyny i ta sama historia. Na koniec sezonu do siebie tylko będą mogli mieć pretensje.
0
Pisałem. Raków jak zwykle ostatnio.
0
@MesQueUnClub_87 Niech wygrywają umiejętnościami piłkarskimi, nie umiejętnością udawania. Nie szanuję takiego oszukiwania, wygrana poprzez oszustwo w ogóle do mnie nie przemawia.
0
@MesQueUnClub_87 Remis w ich przypadku to żaden pozytyw. W dodatku zawsze w takich dramatycznych okolicznościach. Oni chcą obronić tytuł, ale nie widać tego na boisku. Remisują z klubami, z którymi nie powinni.
0
@FcPortoFan1999 No tak, masz rację, tylko z Lechem wyglądało to na kompletną kontrolę.
0
Niech Raków bawi się dalej. Nieprawdopodobne jak oni dążą do przepieprzenia każdego meczu.
0
@MesQueUnClub_87 Wiem, ale to kretyńskie i denerwujące. W tym samym meczu, w pierwszej połowie, któryś dostał W DŁOŃ i od razu poturlał się po murawie... Nieprawdopodobne. Wyobraziłem sobie w normalnym życiu, że uderzasz się w sklepie w rękę i zaczynasz tarzać się na podłodze. Przecież stałbyś się okolicznym pośmiewiskiem.
1
Ojej, Berggren umiera. Kuźwa jakie to są pipy ci piłkarze, udawacze przeklęci. Uderzył w ramię, co za ból!
7
@TR3YWAY Uwzględni, ale trzeba dodatkowo zapłacić.
7
@tomek8756 Bez sensu, Romea powinien zagrać jakiś Azjata, najlepiej gej. Albo pary powinny być jednopłciowe. Romeo i Julian. Romea i Julia. Mamy w końcu XXI wiek, czy nie?
Edit: Przypomniałem sobie, że w sumie to już było z tym Azjatą. "Romeo musi umrzeć" z Jetem Li w 2000 roku :).
1
@FcPortoFan1999 A komentator, że podanie trochę wyrzuciło jego adresata... Podał mu pięć metrów za plecy, kompletnie bezmyślnie, a komentujący w swoim świecie...
1
O Jezu, ale podał ten Kozak....
9
@tristan87 Ja jestem ciekaw jednego. Czy w razie zaatakowania Polski jan_mazi zostanie by walczyć w jej obronie, czy ucieknie bez pakowania się? Bo tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono - choć nie mam szacunku do Szymborskiej, to jednak te słowa są idealne na takie okoliczności.
0
@FcPortoFan1999 I teraz Raków tradycyjnie będzie tego jednego gola bronił, czy dla odmiany pójdzie po kolejne?
0
@Sulimo @Moderacja się spruła o uniwersum Kapitana Bomby i usunęła komentarz. Ani wiedzy ogólnej o Kosmosie, ani poczucia humoru :). Dobrze, że chociaż Ty zrozumiałeś.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Sam na pewno nie raz prałeś się po przedziałach, nie udawaj świętego! :)
0
@Rl9k1nG Szymon niech w prezencie pokaże, jak wgniata Putina w ziemię.
0
@Luciano99 To chyba jakieś aktywiszcze. Poznaję po języku.
3
@Comentateiro Nie możemy się z @FcPortoFan1999 doczekać.
2
Komentarz usunięty
1
@Rl9k1nG Oczywiście. Samodyscyplina co jakiś czas dobrze robi.
0
@Borneo Czyli przyznajesz, że nawet gdyby KO miało 100% posłów w sejmie i tak nie spełniłoby tej obietnicy z powodu tego wszystkiego, o czym napisałeś. Wobec tego nie ma znaczenia, że wygrał PiS i ten Twój argument, który podkreślałeś we wcześniejszym wpisie, nie ma sensu. Poza tym nie wierzę, że KO nie miało pojęcia o stanie państwa przed wyborami. Kłamali, by zyskać władzę, wiedzieli, że nie zrealizują niczego w takich terminach, jak deklarowali - a może i w ogóle. Co im przeszkodzi kłamać teraz, kiedy władzę już mają?
3
@tomek8756 #piekłokobiet
1
@KanapkaFCB Książulo mógłby zawalczyć z @KanapkaFCB, to chyba wpisywałoby się w jego kontent :).
0
@Maker0 Dokładnie. KS, Meczyki, Goal, masa mniejszych kanałów. W dodatku wystarczy sprawdzić, jakie wyświetlenia mają materiały na tych kanałach. Rzadko są wysokie, co dowodzi, że tak naprawdę grono odbiorców nie jest wcale tak liczne, jakby się mogło zdawać.