0

@Rl9k1nG No nie, to żaden zarzut, bo to Marek Papszun mógłby być umieszczony w Sèvres pod Paryżem, jako wzorzec typowego wuefisty :).

0

@Rust_Cohle Warto też przy okazji przypomnieć skład RKS HUWDU:


0

@Arkon A znasz jej życiorys?
Kilka przykładów: http://www.andrzejgrych.pl/wislawa-szymborska/

1

@Khajio :)
(znaki)

1

@MesQueUnClub_87 Przecież tylko kupujący mają święta, nie mów, że jest inaczej! :)

0

@MesQueUnClub_87 No i widzisz, dziś też nie przegrali. A jednak przegrali. Trzy ostatnie drużyny i ta sama historia. Na koniec sezonu do siebie tylko będą mogli mieć pretensje.

0

Pisałem. Raków jak zwykle ostatnio.

0

@MesQueUnClub_87 Niech wygrywają umiejętnościami piłkarskimi, nie umiejętnością udawania. Nie szanuję takiego oszukiwania, wygrana poprzez oszustwo w ogóle do mnie nie przemawia.

0

@MesQueUnClub_87 Remis w ich przypadku to żaden pozytyw. W dodatku zawsze w takich dramatycznych okolicznościach. Oni chcą obronić tytuł, ale nie widać tego na boisku. Remisują z klubami, z którymi nie powinni.

0

@FcPortoFan1999 No tak, masz rację, tylko z Lechem wyglądało to na kompletną kontrolę.

0

Niech Raków bawi się dalej. Nieprawdopodobne jak oni dążą do przepieprzenia każdego meczu.

0

@MesQueUnClub_87 Wiem, ale to kretyńskie i denerwujące. W tym samym meczu, w pierwszej połowie, któryś dostał W DŁOŃ i od razu poturlał się po murawie... Nieprawdopodobne. Wyobraziłem sobie w normalnym życiu, że uderzasz się w sklepie w rękę i zaczynasz tarzać się na podłodze. Przecież stałbyś się okolicznym pośmiewiskiem.

1

Ojej, Berggren umiera. Kuźwa jakie to są pipy ci piłkarze, udawacze przeklęci. Uderzył w ramię, co za ból!

7

@TR3YWAY Uwzględni, ale trzeba dodatkowo zapłacić.

7

@tomek8756 Bez sensu, Romea powinien zagrać jakiś Azjata, najlepiej gej. Albo pary powinny być jednopłciowe. Romeo i Julian. Romea i Julia. Mamy w końcu XXI wiek, czy nie?
Edit: Przypomniałem sobie, że w sumie to już było z tym Azjatą. "Romeo musi umrzeć" z Jetem Li w 2000 roku :).

1

@FcPortoFan1999 A komentator, że podanie trochę wyrzuciło jego adresata... Podał mu pięć metrów za plecy, kompletnie bezmyślnie, a komentujący w swoim świecie...

1

O Jezu, ale podał ten Kozak....

9

@tristan87 Ja jestem ciekaw jednego. Czy w razie zaatakowania Polski jan_mazi zostanie by walczyć w jej obronie, czy ucieknie bez pakowania się? Bo tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono - choć nie mam szacunku do Szymborskiej, to jednak te słowa są idealne na takie okoliczności.

0

@FcPortoFan1999 I teraz Raków tradycyjnie będzie tego jednego gola bronił, czy dla odmiany pójdzie po kolejne?

0

@Sulimo @Moderacja się spruła o uniwersum Kapitana Bomby i usunęła komentarz. Ani wiedzy ogólnej o Kosmosie, ani poczucia humoru :). Dobrze, że chociaż Ty zrozumiałeś.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Sam na pewno nie raz prałeś się po przedziałach, nie udawaj świętego! :)

0

@Rl9k1nG Szymon niech w prezencie pokaże, jak wgniata Putina w ziemię.

0

@Luciano99 To chyba jakieś aktywiszcze. Poznaję po języku.

3

@Comentateiro Nie możemy się z @FcPortoFan1999 doczekać.

2

Komentarz usunięty

1

@Rl9k1nG Oczywiście. Samodyscyplina co jakiś czas dobrze robi.

0

@Borneo Czyli przyznajesz, że nawet gdyby KO miało 100% posłów w sejmie i tak nie spełniłoby tej obietnicy z powodu tego wszystkiego, o czym napisałeś. Wobec tego nie ma znaczenia, że wygrał PiS i ten Twój argument, który podkreślałeś we wcześniejszym wpisie, nie ma sensu. Poza tym nie wierzę, że KO nie miało pojęcia o stanie państwa przed wyborami. Kłamali, by zyskać władzę, wiedzieli, że nie zrealizują niczego w takich terminach, jak deklarowali - a może i w ogóle. Co im przeszkodzi kłamać teraz, kiedy władzę już mają?

3

@tomek8756 #piekłokobiet

1

@KanapkaFCB Książulo mógłby zawalczyć z @KanapkaFCB, to chyba wpisywałoby się w jego kontent :).

0

@Maker0 Dokładnie. KS, Meczyki, Goal, masa mniejszych kanałów. W dodatku wystarczy sprawdzić, jakie wyświetlenia mają materiały na tych kanałach. Rzadko są wysokie, co dowodzi, że tak naprawdę grono odbiorców nie jest wcale tak liczne, jakby się mogło zdawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?