1

@tristan87 Czyli, że co? Że Heidenheim też strzeliło w jednym meczu tyle goli, ile Lech w sześciu? @HighestInTheRoom

0

@FcPortoFan1999 Ooo, zapewniam Cię, że zdaje sobie z tego sprawę. Kto wie, może ten zawodnik jest nawet agentem Mosadu?

5

Sędzia antysemita, wywalił z boiska reprezentanta Izraela! Gdzie jest ambasador? Gdzie są drony IDFu?

1

@HighestInTheRoom Na kkslech.com wyczytałem taką teorię spiskową, że uznali, iż sezon i tak jest już na straty, więc trzeba znaleźć kogoś, na kogo się zwali winę. Jak mu się coś uda osiągnąć, to super, a jeśli nie, to wszystko i tak będzie na niego. I tak oto, siłą połączonych mocy lechowego trio, pojawił się on, Rumak.
Edit: Sprecyzuję może, że wyczytałem w komentarzach użytkowników, to nie przemyślenia redakcyjne.

2

@HighestInTheRoom To zdjęcie jest w ogóle wspaniałe. Idealne do memów. Kwintesencja powiedzenia "wzrok tęskniący za rozumem" :).

0

@bartekvisca "Lidla się chwali, że bierze podwyżkę VATU na siebie (...)"
Może źle zrozumiałeś i Lidl chwalił się, że bierze podwyżkę VATu DLA siebie? :)

0

@takisobiektos Widzę :).

0

@FcPortoFan1999 To już wolę Puszczę zamiast Korony. Koronę tez lubię, ale wybieram gości z Niepołomic, bo to piękna historia po prostu :).

16

@ElTomas "Nie liczy się komfort zakupów, czystość, porządek."
Dla mnie liczy się, że jest tam parę produktów, które lubię. Oczywiście Ty możesz zajadać się komfortem.

1

@Safrani Widzę w tym momencie Nevilla Chamberlaina wysiadającego w Londynie z samolotu, machającego świstkiem papieru i mówiącego "Przywiozłem wam pokój!"

1

@NeroTFP1 "Kiedy ekspedientka chciała go powstrzymać, ten ugryzł ją w rękę i odepchnął."
"Ma na swoim koncie już zarzuty za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. "
Po opisie i zdjęciu - to Luis Suarez.

1

@Bobo25 Najlepiej telefon i foto po kolei każdego ekranu, gdzie coś zmieniasz. Najpierw przed, a potem po. Albo nagrywanie ekranu.

1

@Bobo25 W teorii się nada, ale w praktyce zależy, jakie ma tam opcje w menu.
https://www.neonet.pl/blog/jak-polaczyc-dwa-routery-wyjasniamy.html
Ale być może lepiej wyjaśni Ci to ten artykuł:
https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-z-routera-zrobic-wzmacniacz-wifi-praktyczne-porady.bhtml
Wydaje mi się, że ten drugi artykuł bardziej wpisuje się w rozwiązanie Twojego problemu (o ile ten stary router da się do tego wykorzystać).

0

@Bobo25 Możesz tak zrobić, ale najpierw upewnij się, jak to jest z tym sygnałem, skoro są takie wahania w zależności od miejsca, gdzie jest projektor. W sensie, czy na komodzie jest, ale już na przykład z poziomu gniazdka go nie będzie, bo to znajduje się w innym miejscu i coś znowu będzie blokowało sygnał.

"w projektorze nie ma takich opcji by sobie wybierać sygnał konkretnego routera (a przynajmniej ja nie ogarniam czegoś takiego). Jednie standardowe wifi które mogę połączyć z dostępnymi w zasięgu sieciami. "
No o tym pisałem, ten (ewentualny) router pojawiałby się jako nowa sieć w zasięgu (prawdopodobnie jako nazwa urządzenia - routera).

Edit: No i ten router raczej byłby tańszy niż wskazany wzmacniacz.

1

@FcPortoFan1999 Cisza sama tam zapadała, kiedy jeszcze grasował Kącki.

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Choć kibole Lecha nie są zbyt optymistycznie nastawieni.

1

@Bobo25 Możesz też kupić jakiś tani router/switch z WiFi i postawić go na tej komodzie (schować w niej?), gdzie nie ma problemów z sygnałem i dołączyć do swojej sieci, po czym projektor skonfigurować, by z niego brał sygnał. Trochę to kombinowane, ale jeśli nie chcesz wiercić, to pozostają takie sposoby.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Przy czym dodatkowo mówili również, że za Rumaka, to ho ho, jak jest dobrze, super treningi, motywacja i wiedzą, co robią. Więc ciężko będzie im teraz wybrnąć :). Zresztą sam Rumakinho też błyszczał wtedy optymizmem i wiarą. Jak to się szybko pozmieniało...

0

@FcPortoFan1999 Tak mi się jeszcze przypomniało w związku z tym zwolnieniem trenera, że spotkałem się wcześniej z plotkami, jakoby od nowego sezonu do Craxy miał powędrować Szulczek, ale skoro pogonili ZIelińskiego teraz, ciekawe jakie mają dalsze plany. Ciężko przewidzieć losy Cracovii, kiedy nie ma już profesora, a przecież kiedy był, również nie było to łatwe.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, tacy są cały czas i wszędzie, przecież nawet tutaj w gorszym czasie pojawiały się takie chęci, "bo Xavi poleci szybciej". To nic nowego. Za Brombiego w Lechu też były podobne głosy. Bardziej bym się zastanawiał nad podejściem zawodników, bo podobno są jakieś kwasy w szatni - ale na ile to prawda, ciężko powiedzieć.

0

@FcPortoFan1999 Twój niekonwencjonalny sposób stawiania przecinków powoduje, że nie do końca wiem, co chciałeś przekazać :).

0

@FcPortoFan1999 Oczekuję, że kibice po dzisiejszym wystąpieniu wesprą Ihahaja na niedzielnym meczu:
"Mariusz Rumak, Lecha DUMA!" :)

0

@FcPortoFan1999 Niby dlaczego nieoczekiwana? A w ilu ostatnich meczach pokazywali, że są niepowstrzymaną siłą? Lech i może Korona. Ale reszta? Trzy ostatnie zespoły w tabeli i trzy razy wtopa, niekiedy ledwo ratowali remis. Świerczewski chyba powiedział jasno, że stali się ligowym średniakiem, tak też grają i takoż punktują. Fakt faktem, że dziś dwa razy zawalił Bieszczad, ale poprzednio i z liderem bramki wpadka za wpadką.

0

@Borneo Za to w Twoich ciągle to samo. "Samochwała w kącie stała...." :).

0

@Sulimo No coś Ty. Rumak był bardzo bojowo nastawiony na dzisiejszej konferencji. Co prawda bardziej do kibiców, niż kogokolwiek innego, ale to kwestia czasu, kiedy przełoży się taka postawa na zespół i boisko.
https://kkslech.com/2024/04/05/chronic-zespol-przez-bzdurami-i-frustratami/#comments

1

Raków przegrywa z Radomiakiem... Zero progresu, ciągle to samo na boisku, więc i efekt podobny.

0

Ale Raków jest beznadziejny.

0

Brawo Raków. Trzymacie poziom. Szwarga robi dobrą robotę.
Edit: No i po aucie. Kto by się spodziewał? :).

0

@Gaz Ale w formule... Formule 1!

0

@ferdas_rawa Widziałeś wypowiedź szefa Rynaira?
https://dorzeczy.pl/kraj/569850/prezes-ryanaira-o-cpk-rozmawialem-z-polskim-rzadem.html
Zobaczymy, co przyszłość przyniesie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?