Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Raków. Trzymacie poziom. Szwarga robi dobrą robotę.
Edit: No i po aucie. Kto by się spodziewał? :).
0
@Gaz Ale w formule... Formule 1!
0
@ferdas_rawa Widziałeś wypowiedź szefa Rynaira?
https://dorzeczy.pl/kraj/569850/prezes-ryanaira-o-cpk-rozmawialem-z-polskim-rzadem.html
Zobaczymy, co przyszłość przyniesie.
0
@Pedri16Future Racja, mogłem sprecyzować, ale jest link.
0
@stone80 Wiem. Nawet się tak mówi, "baby koniem nie przestraszysz".
0
@Rl9k1nG Policjanci mają szczęście. Gdyby to był Denis, wiadomo, co by się działo na komendzie. Nie ma kamizelek, które przed nim chronią :).
https://www.tiktok.com/@mrpuuuuu/video/7198296557349850373
1
@Monegros Ciekawe, czy byłaby w stanie sobie z takim psem poradzić, bo to nie jest pies kanapowy, tylko silne bydlę.
0
@MOLESTA TAK dla CPK. Jedynie idioci (w tym pożyteczni) uważają, że nie jest to korzystna dla Polski inwestycja.
Co do drugiej części, nie mieszkam w Warszawie, więc to nie moja sprawa. Niech warszawiacy wybierają sobie tego, kto im pasuje.
1
@ferdas_rawa Gdybyś zadał sobie trud i prześledził historię jego wypowiedzi tutaj, zrozumiałbyś, iż dyskusja z tym Panem Mitomanem nie ma żadnego sensu. On jest zawsze naj, pierwszy, albo co najwyżej drugi. We wszystkim (Nawet w zarażeniu covidem był jednym z pierwszych ludzi w Polsce. Naprawdę, sam tak napisał.). Tylko w pisanym języku polskim (czyli jedynej rzeczy, którą możemy tutaj od razu zweryfikować) sobie nie radzi i odmawia poprawiania błędów, tłumacząc to ogromem -leksji i -grafii na które chronicznie cierpi. W kwestii meritum dyskusji, dopiero, kiedy Tusk mu powie, że CPK jest dobre, wtedy będzie je chwalił. Uwierz mi, nie ma sensu jakakolwiek polemika.
@Borneo "Akurat miałem na koźmińskim logistykę i bylem z całej grupy jednym z 2 osób co zdaly ją w 1 podejściu i takze ue."
Elegancko, mam kolejny wpis do Twojego La Ramblowego CV. Znowu byłeś w czymś na czele. Chętnie bym gdzieś obejrzał efekty pracy tak uzdolnionego człowieka. Bo na pewno odnosisz same sukcesy, więc podziel się jakimś, czymś, co mógłbym sam obejrzeć i ocenić. Bo oczywiście wierzę w te wszystkie rzeczy, które do tej pory o sobie wymyś... to znaczy, napisałeś, ale jest we mnie sporo z niewiernego Tomasz i chętnie włożyłbym Ci w bok palec, czy dwa.
0
https://kkslech.com/2024/04/05/chronic-zespol-przez-bzdurami-i-frustratami/
Ale ten Rumak jest groźny. Frustraci z Lecha mają prze...
2
@tomek8756 Graj niedostępnego: "Nie Twoja sprawa!" :)
4
@Azi On wygląda, jakby sam był tłokiem.
0
@tomek8756 "Miller, Kwaśniewski to była klasa... "
No, jeszcze z sentymentem tych sk... zakłamanych wspominaj...
0
@RosjaninBut "Brando chyba najlepszy aktor wszechczasów jak dotąd."
A co to za bzdury? Vinicius jest znacznie lepszy :).
2
@Sulimo Jest pomysł na poprawę podejścia zawodników Lecha :).
1
@kubix05 My mówiliśmy na to "buda". "To co, po szkole do budy?" :) Wspaniałe czasy.
0
@maroon Chodziło mi o to, że amerykańscy Żydzi byli przeciwko wpuszczaniu tego statku, a obecnie, również amerykańscy Żydzi, chętnie wyciągają łapy po majątki pozostawione przez tych, którym nie chcieli pomóc. Rząd USA im w tym pomaga, mimo iż nie ma żadnych podstaw prawnych, zarówno u nas, jak i u nich. Ale oni chcą takowe stworzyć. Pasuje to do Twojego przykładu.
1
@Visca_barca Połowa La Rambli :).
2
@Chucky Bezapelacyjnie Rafał Muniak. On ma na nasz temat najbardziej sprawdzone informacje i podaje je w bezsprzecznie najobiektywniejszy sposób. Złoty człowiek.
0
@maroon Po co szukać w tak egzotycznych krajach?
https://historia.dorzeczy.pl/druga-wojna-swiatowa/holokaust/47409/ameryka-nie-dla-zydow.html
https://wyborcza.pl/alehistoria/7,121681,16478374,dramat-pasazerow-transatlantyku-st-louis.html
A nie tak dawno temu proszę:
https://businessinsider.com.pl/prawo/podatki/ustawa-anty-447-w-sejmie-chodzi-o-bezdziedziczne-mienie-po-zydach/9cetlzc
https://www.money.pl/gospodarka/ustawa-447-i-reparacje-wojenne-polska-moze-zaplacic-fortune-6380506331355265a.html
Gdyby nie covid, a potem agresja Rosji na Ukrainie, to właśnie ten temat byłby obecnie grany. Podobno szacowano nawet wartość polskich lasów, żeby sprawdzić, czy pokryją ewentualne "zobowiązania".
https://wnet.fm/kurier/ustawa-447-o-restytucji-mienia-bezspadkowego-polsce-wypadnie-placic-po-milionie-dolarow-dziennie-przez-170-lat/
1
@Comentateiro I co wybrałeś?
1
@FcPortoFan1999 A tam będziemy czekać! Od razu na asystenta. Dopiero będzie rodeo w szatni. Tacki będą latać regularnie, a i Rutkowski może oberwać.
0
@Witekk10 Tyle reklam? :)
1
@FcPortoFan1999 Hadaj Pankova zje, kolejny raz coś odwalił.
0
Przezabawni obrońcy Stali, każdy z nich myślał, że piłkę weźmie ten drugi :).
5
@Kessie Szczery uśmiech kombinerek.
0
@Emhyr Dokładnie tak.
0
@FcPortoFan1999 Czerwona ale karnego nie powinno być, chyba, że weźmie pod uwagę to popychanie ręką.
0
@Emhyr @Moderacja jest wspaniała. Wszyscy chwalmy tych gości z kijem w...
0
@Lukikiki Zazwyczaj wali się samotnie. Dziwnie bym się czuł waląc ze szwagrami. No ale co kto lubi :).