0

@barcelonaLM Nie mamy. Wyżej już napisałem, dlaczego.

1

@FcPortoFan1999 No to co, że nie spotkamy? To Wiśle darujemy, bo to Wisła, ale innemu klubowi nie? O to chodzi w precedensie. Już ją raz cała Polska ratowała, kiedy bankrutowała, ale to - jak to ujmował Pol - "klub zasłużony". Dla innych klubów nie organizowano takich akcji. Starczy tych "wyjątków".

0

@Walker Ty, racja. Ha ha. Podobna "stylówa".

0

@barcelonaLM Nie zgadzam się. Skoro tak interpretujesz sprawę "kulek", to ja twierdzę, że skoro Wisła wyjeżdża (bo nie gra u siebie), to jest to mecz wyjazdowy. I tak można się bawić do woli.

0

@FcPortoFan1999 Nie można. Co to w ogóle za tłumaczenie "(...) zwłaszcza że za często tego Stadionu to kibice Wisły nie odwiedzają+rzadko grają w finale Pucharu.Pamiętasz kiedy ostatni raz grali w finale tak na szybko? :)" ???
Jeśli robimy wyjątek raz, tworzymy precedens. Potem nie da się z tego wyjść, dodatkowo rośnie poczucie bezkarności. Kto w przyszłym roku zabroni kibolom odpierdzielić coś w trakcie półfinałów, jeśli wiadomo będzie, że na finał i tak zrobią wyjątek?

0

@Sulimo Popieram. Dokładnie tak.

0

@lukaszbrk Ale, o ile mi wiadomo, tam było zawieszenie kary, a zawiesić można po odbyciu co najmniej jej połowy. Przynajmniej tak wyczytałem w necie.

0

@FcPortoFan1999 A jeśli się coś na tym meczu stanie, to kto poniesie odpowiedzialność? Bo ktoś będzie musiał się pod takim zezwoleniem podpisać. Po drugie, po co w takim razie karać, jeśli mamy robić wyjątki? Hulaj dusza, piekła nie ma.

0

@lukaszbrk Nie. Zgadzam się z @Rust_Cohle.

0

@koksik2700 Tak w ogóle, to tutaj:
http://www.nostalgia.pl/niekonczaca-sie-opowiesc
można sobie poczytać o tej i o innych rzeczach z naszej PRLowskiej przeszłości :)

1

@koksik2700 Nie było tych zjeb... social mediów.

4

@koksik2700 To było coś wspaniałego w tamtym okresie. Jak podróż do innego świata. I ta piosenka Limahla...


Niesamowity film...

Edit:
"W ogóle słowo "fantazja". Nigdy go chyba nie użyłem w innym kontekście."
Bez przesady. Kinematografia niemiecka dostarczała wówczas również wiele "fantazji" :).

4

@Kgorecki2500 Dlaczego niedźwiedź jest brunatny? To jakaś sugestia odnośnie jego poglądów? Czy nie można było zaangażować Afroniedźwiedzia? I co to za imię w ogóle, Wojtek? Czy niedźwiedź nie może się nazywać, bo ja wiem, Vinicius, i walczyć o prawa kolorowych oraz LGBTQ+? Niestety, pewnie musimy poczekać na prawdę historyczną w wersji Netflixa.

0

Po trzech się rzucają i blokują. Wariaci :).
U nas Bednarek by tylko nogę podniósł.

1

@FcPortoFan1999
Dialog w szatni Śląska:
- "Ilu zawodników wystawili?"
- "11"
- "Uff, dobra, mamy szanse..."
- "Oby tylko nikt u nich nie wyłapał czerwonej. Pamiętajcie, nawet z otwartym złamaniem sygnalizujemy sędziemu, że nic nie było!"

0

@FcPortoFan1999 Ohoho, gdyby wychodzili w sześciu, ze Śląska nie byłoby co zbierać.

0

Czyli już wiadomo, jaki jest problem Warty. Po prostu za wielu ich wychodzi jednocześnie na boisko. Stronniczy sędzia im pomógł wyrzucając zawodnika i od razu są efekty. Z miejsca wyrównali.

0

@Sulimo Nie no, Bogiem, a prawdą, to Warta z Lechem prawie zawsze grała z pełnymi porami. Sam zobacz, że na 6 ostatnich meczów tylko z nimi Kolejorz wygrał. Z drugiej jednak strony trzeba napisać, iż okazało się w ciągu kilku poprzednich kolejek, że oni tak grają ze wszystkimi. Jedynie Raków dostał w cymbał, a reszta to albo plecy, albo wymęczony remisik. Więc co prawda z Lechem są spolegliwi, ale z resztą ekip nie idzie im specjalnie lepiej.

1

@Sulimo Zero strzałów jak do tej pory. Nie, że celnych. W ogóle. Wyglądają na zwycięzców.

0

Warta zero strzałów do przerwy. Nieźle, nieźle. Może chcą spaść zamiast takiej Puszczy?

1

Piękna brama Śląska.

0

@FcPortoFan1999 Kolejny mecz też raczej nie zapowiada się zbyt rewelacyjnie. Śląsk już chyba zaciągnął hamulec, a Warta, jak to Warta. Chociaż nie gra z Lechem, więc może nie będzie tak przestraszona.

1

Dadok tym razem dobry, celny strzał. I od razu nagrodzony czerwoną.

1

@FcPortoFan1999 Strzał jak w futbolu amerykańskim.

2

Puszcza i Ruch wyszkoliły się tak na meczach z Rakowem. Co za emocje. Zacne widowisko. Jak szachy pod wodą.

1

@barcanawieki A bobry to wiewiórki na sterydach?

0

@TR3YWAY W Internecie wszystkie ładne :).

0

@vangoor Bzdura. Ja w Premium VIP mam opcję "Usuń" dla każdego posta, nie tylko własnych. A oprócz "Zgłoś" mogę wybrać też "Obraź".

0

@tristan87 Pewnie, że tak. Ja się nie zdziwię, jeśli @VegetaPolska się nią okaże.

0

@Kgorecki2500 To nie ma znaczenia. Kaczyński też był zwykłym posłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?