Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@vangoor Ja? Z jakiego powodu? To Ty przeżywasz tego Dembele od wczoraj, jakby Ci matkę zabił tym strzałem. Ciągle podbijasz temat, żałosne to jest.
0
@lntrowertyk Osobiście coraz mniej wierzę w ich wprowadzenie. Ciągnie się to już tyle czasu, jakby celowo było przeciągane, żeby na koniec uwalić, jak już ludzie zapomną, że w ogóle był taki pomysł. Jak z CPK.
2
@vangoor Kolego, idź Ty może do proktologa, bo sprawa zaczyna robić się u Ciebie poważna. To już któryś Twój post na ten sam temat. Widać, że tam jakiś ból jest.
3
@MessiForeverTheBest No nie wiem. Może na TVNie się pośmieją i tym razem?
0
@tomek8756 Widać, że przygotowuje się do odlotu :).
0
@mrboom Bez przesady. Na razie skoncentrujmy się na mieszkańcach, żeby mieli gdzie postawić auta. Jak ktoś będzie miał 10 gości, to tyle musi być miejsc? Nie popadajmy w paranoję.
1
@JimMorrisonFCB Dokładnie. I znajdą się ludzie, którzy napiszą, że tak trzeba i to dobry kierunek.
0
@PatrykBarca LVP. Pokory. Skromności. Żeby nie szukać potem wymówek.
0
@Rhaan Wszystko prawda, ale jednak piszesz na fazie po zwycięstwie. Poczekajmy z euforią do wygranego dwumeczu. Już mieliśmy wcześniej takie momenty glorii. Liverpool etc., prawda?
0
@mekston Może i tak, ale jednak te miejsca parkingowe powinny być zawsze. Bo gdzie mieszkańcy mają parkować?
1
@PatrykBarca Ale termin "średniak europejski" w takim wypadku odnosi się również do nas. Bo myśmy łapali w cymbał od drużyn słabszych niż PSG, a od PSG też ostatnio. Więc czym się tak podniecamy? Poczekajmy na wynik dwumeczu, a potem na kolejne spotkania.
2
@mekston Wybacz, ale nie wierzę w takie rozwiązania. U nas, jeśli w czymś jest dowolność, to zwykle wygrywa opcja korzystna dla inwestora.
0
@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Nie ma się co wdawać w dyskusje, bo stworzony świat runie.
0
@Rhaan Ale oni grali w LM przed Messim i Neymarem. Z np. Zlatanem. Warto spojrzeć szerzej, niż na parę ostatnich lat. I to "granie z Neymarem" było takie sobie. Jak i z Messim. Nie za wiele im pomagali.
1
@karci0 Teraz deweloperzy podobno nie będą nawet musieli budować garaży. Ciekawe, co następnego im rząd odpuści?
1
@Hosh Nie podpuszczam, ale założę się, że nie.
2
@Gappeq Przed "mapetem" też grali już w LM, więc może wstrzymajmy konie? Bo trochę żenujące to umniejszanie, biorąc pod uwagę osiągnięcia w LM obu drużyn z ostatnich lat.
0
Dokładnie Lucho. Ale mam nadzieję, że polegniecie! :)
2
@kuz Dokładnie. Niech nasza pycha nie kroczy przed naszym upadkiem. Zostawmy to PSG.
1
@Hosh To nie wstyd być jak Dembele :).
6
@Deviler To prawda. Barca ma nadal wiele do udowodnienia. Osobiście nie podpalam się tym meczem w Paryżu, choć w skrytości ducha liczę, że staną na wysokości zadania. I Lucho nie powie, że "jeśli oni strzelili 3 w Paryżu, to my strzelimy 6 w Barcelonie" :).
2
@Bobo25 Niby czemu z dystansem? Przecież prawdę głosisz!
3
@Criss18Barca Nie mów nam, jak mamy żyć!
0
@colossus Przykładał się do fast foodów. Tak jak w Chelsea, tam jednak był młodszy i jakoś udawało mu się oszukać przeznaczenie. W Realu odpalił wszystko to, co najgorsze. Faktem jest jednak, że kontuzja spowodowana przez Meuniera naznaczyła jego dalsze losy. Gdyby nie ona, ciekawe, jakby się wszystko potoczyło?
0
@Sulimo "Nie ma sie co smiac bo on cieszy się życiem i ma gdzies co o nim mysla :)"
Wątpię. Akurat on bardzo przejmuje się tym, jak jest odbierany. To pozer, wiele rzeczy robi jedynie dla PRu.
2
@Derean Pierwszy akapit zgoda. Drugi - pierwsze zdanie - tego nie wiesz i nie masz jak sprawdzić. To jedynie Twoje pobożne życzenia.
0
@Michu94 Czyli wiesz lepiej, co czujemy? :)
1
@Sulimo Laporta pokazuje, gdzie jest jego ego.
0
@ToreTToOO A skąd Ty wiesz, co w tym czasie działo się w dziupli komentatorskiej? :)
0
@bartekvisca Tego nie wiesz. On może kolejny miesiąc biegać kontuzjowany, udając, że wszystko w porządku.