Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin "(...) niż 170cm w pasie"
To zależy ile wtedy masz wzrostu.
1
@Messibestplayerintheworld "W klubie nie spodobała się ta polityka (...)", bo uzbierali tylko na bilety dla ścisłego zarządu i dodatkowe 600 euro rozwaliłoby budżet :).
6
@blakkudium A potem sam je wszystkie zjadł. Stąd ta słynna fota z bebzonem.
4
@norbi77 Ale rozumiesz koncept "brania i nie brania odpowiedzialności"? Bo odpowiadasz na zarzut, który wcale nie pada. Meritum jest to, że obecnie, kiedy jest premierem, mówi, że premier nie odpowiada za ceny benzyny. A kiedy nie był premierem, mówił, że gdyby nim był, to cena byłaby taka i taka. Wtedy odpowiadał, a teraz nie? Nie brnij w te durne tłumaczenia, bo komentarz odnośnie postępowania pana Donalda Tuska może być tylko jeden:
NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DLA KOGOŚ, KTO NIE MUSI ZROBIĆ ICH SAM!
I to o to chodzi, a nie o Twoje racjonalizowanie.
1
@tristan87 A w tym czasie albańscy i marokańscy inżynierowi i lekarze sprawdzają zabezpieczenia ich domów.
0
@vangoor Nie brnij już w to, bo wszyscy widzą, jak Cię boli. Poszukaj pomocy.
0
@MessiForeverTheBest W sumie to się zgadzam.
4
@vangoor Ja? Z jakiego powodu? To Ty przeżywasz tego Dembele od wczoraj, jakby Ci matkę zabił tym strzałem. Ciągle podbijasz temat, żałosne to jest.
0
@lntrowertyk Osobiście coraz mniej wierzę w ich wprowadzenie. Ciągnie się to już tyle czasu, jakby celowo było przeciągane, żeby na koniec uwalić, jak już ludzie zapomną, że w ogóle był taki pomysł. Jak z CPK.
2
@vangoor Kolego, idź Ty może do proktologa, bo sprawa zaczyna robić się u Ciebie poważna. To już któryś Twój post na ten sam temat. Widać, że tam jakiś ból jest.
3
@MessiForeverTheBest No nie wiem. Może na TVNie się pośmieją i tym razem?
0
@tomek8756 Widać, że przygotowuje się do odlotu :).
0
@mrboom Bez przesady. Na razie skoncentrujmy się na mieszkańcach, żeby mieli gdzie postawić auta. Jak ktoś będzie miał 10 gości, to tyle musi być miejsc? Nie popadajmy w paranoję.
1
@JimMorrisonFCB Dokładnie. I znajdą się ludzie, którzy napiszą, że tak trzeba i to dobry kierunek.
0
@PatrykBarca LVP. Pokory. Skromności. Żeby nie szukać potem wymówek.
0
@Rhaan Wszystko prawda, ale jednak piszesz na fazie po zwycięstwie. Poczekajmy z euforią do wygranego dwumeczu. Już mieliśmy wcześniej takie momenty glorii. Liverpool etc., prawda?
0
@mekston Może i tak, ale jednak te miejsca parkingowe powinny być zawsze. Bo gdzie mieszkańcy mają parkować?
1
@PatrykBarca Ale termin "średniak europejski" w takim wypadku odnosi się również do nas. Bo myśmy łapali w cymbał od drużyn słabszych niż PSG, a od PSG też ostatnio. Więc czym się tak podniecamy? Poczekajmy na wynik dwumeczu, a potem na kolejne spotkania.
2
@mekston Wybacz, ale nie wierzę w takie rozwiązania. U nas, jeśli w czymś jest dowolność, to zwykle wygrywa opcja korzystna dla inwestora.
0
@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Nie ma się co wdawać w dyskusje, bo stworzony świat runie.
0
@Rhaan Ale oni grali w LM przed Messim i Neymarem. Z np. Zlatanem. Warto spojrzeć szerzej, niż na parę ostatnich lat. I to "granie z Neymarem" było takie sobie. Jak i z Messim. Nie za wiele im pomagali.
1
@karci0 Teraz deweloperzy podobno nie będą nawet musieli budować garaży. Ciekawe, co następnego im rząd odpuści?
1
@Hosh Nie podpuszczam, ale założę się, że nie.
2
@Gappeq Przed "mapetem" też grali już w LM, więc może wstrzymajmy konie? Bo trochę żenujące to umniejszanie, biorąc pod uwagę osiągnięcia w LM obu drużyn z ostatnich lat.
0
Dokładnie Lucho. Ale mam nadzieję, że polegniecie! :)
2
@kuz Dokładnie. Niech nasza pycha nie kroczy przed naszym upadkiem. Zostawmy to PSG.
1
@Hosh To nie wstyd być jak Dembele :).
6
@Deviler To prawda. Barca ma nadal wiele do udowodnienia. Osobiście nie podpalam się tym meczem w Paryżu, choć w skrytości ducha liczę, że staną na wysokości zadania. I Lucho nie powie, że "jeśli oni strzelili 3 w Paryżu, to my strzelimy 6 w Barcelonie" :).
2
@Bobo25 Niby czemu z dystansem? Przecież prawdę głosisz!
3
@Criss18Barca Nie mów nam, jak mamy żyć!