0

@Rastafarnianin "(...) niż 170cm w pasie"
To zależy ile wtedy masz wzrostu.

1

@Messibestplayerintheworld "W klubie nie spodobała się ta polityka (...)", bo uzbierali tylko na bilety dla ścisłego zarządu i dodatkowe 600 euro rozwaliłoby budżet :).

6

@blakkudium A potem sam je wszystkie zjadł. Stąd ta słynna fota z bebzonem.

4

@norbi77 Ale rozumiesz koncept "brania i nie brania odpowiedzialności"? Bo odpowiadasz na zarzut, który wcale nie pada. Meritum jest to, że obecnie, kiedy jest premierem, mówi, że premier nie odpowiada za ceny benzyny. A kiedy nie był premierem, mówił, że gdyby nim był, to cena byłaby taka i taka. Wtedy odpowiadał, a teraz nie? Nie brnij w te durne tłumaczenia, bo komentarz odnośnie postępowania pana Donalda Tuska może być tylko jeden:
NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DLA KOGOŚ, KTO NIE MUSI ZROBIĆ ICH SAM!

I to o to chodzi, a nie o Twoje racjonalizowanie.

1

@tristan87 A w tym czasie albańscy i marokańscy inżynierowi i lekarze sprawdzają zabezpieczenia ich domów.

0

@vangoor Nie brnij już w to, bo wszyscy widzą, jak Cię boli. Poszukaj pomocy.

0

@MessiForeverTheBest W sumie to się zgadzam.

4

@vangoor Ja? Z jakiego powodu? To Ty przeżywasz tego Dembele od wczoraj, jakby Ci matkę zabił tym strzałem. Ciągle podbijasz temat, żałosne to jest.

0

@lntrowertyk Osobiście coraz mniej wierzę w ich wprowadzenie. Ciągnie się to już tyle czasu, jakby celowo było przeciągane, żeby na koniec uwalić, jak już ludzie zapomną, że w ogóle był taki pomysł. Jak z CPK.

2

@vangoor Kolego, idź Ty może do proktologa, bo sprawa zaczyna robić się u Ciebie poważna. To już któryś Twój post na ten sam temat. Widać, że tam jakiś ból jest.

3

@MessiForeverTheBest No nie wiem. Może na TVNie się pośmieją i tym razem?

0

@tomek8756 Widać, że przygotowuje się do odlotu :).

0

@mrboom Bez przesady. Na razie skoncentrujmy się na mieszkańcach, żeby mieli gdzie postawić auta. Jak ktoś będzie miał 10 gości, to tyle musi być miejsc? Nie popadajmy w paranoję.

1

@JimMorrisonFCB Dokładnie. I znajdą się ludzie, którzy napiszą, że tak trzeba i to dobry kierunek.

0

@PatrykBarca LVP. Pokory. Skromności. Żeby nie szukać potem wymówek.

0

@Rhaan Wszystko prawda, ale jednak piszesz na fazie po zwycięstwie. Poczekajmy z euforią do wygranego dwumeczu. Już mieliśmy wcześniej takie momenty glorii. Liverpool etc., prawda?

0

@mekston Może i tak, ale jednak te miejsca parkingowe powinny być zawsze. Bo gdzie mieszkańcy mają parkować?

1

@PatrykBarca Ale termin "średniak europejski" w takim wypadku odnosi się również do nas. Bo myśmy łapali w cymbał od drużyn słabszych niż PSG, a od PSG też ostatnio. Więc czym się tak podniecamy? Poczekajmy na wynik dwumeczu, a potem na kolejne spotkania.

2

@mekston Wybacz, ale nie wierzę w takie rozwiązania. U nas, jeśli w czymś jest dowolność, to zwykle wygrywa opcja korzystna dla inwestora.

0

@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Nie ma się co wdawać w dyskusje, bo stworzony świat runie.

0

@Rhaan Ale oni grali w LM przed Messim i Neymarem. Z np. Zlatanem. Warto spojrzeć szerzej, niż na parę ostatnich lat. I to "granie z Neymarem" było takie sobie. Jak i z Messim. Nie za wiele im pomagali.

1

@karci0 Teraz deweloperzy podobno nie będą nawet musieli budować garaży. Ciekawe, co następnego im rząd odpuści?

1

@Hosh Nie podpuszczam, ale założę się, że nie.

2

@Gappeq Przed "mapetem" też grali już w LM, więc może wstrzymajmy konie? Bo trochę żenujące to umniejszanie, biorąc pod uwagę osiągnięcia w LM obu drużyn z ostatnich lat.

0

Dokładnie Lucho. Ale mam nadzieję, że polegniecie! :)

2

@kuz Dokładnie. Niech nasza pycha nie kroczy przed naszym upadkiem. Zostawmy to PSG.

1

@Hosh To nie wstyd być jak Dembele :).

6

@Deviler To prawda. Barca ma nadal wiele do udowodnienia. Osobiście nie podpalam się tym meczem w Paryżu, choć w skrytości ducha liczę, że staną na wysokości zadania. I Lucho nie powie, że "jeśli oni strzelili 3 w Paryżu, to my strzelimy 6 w Barcelonie" :).

2

@Bobo25 Niby czemu z dystansem? Przecież prawdę głosisz!

3

@Criss18Barca Nie mów nam, jak mamy żyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?