Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Wejście smoka. To się nagrał.
0
@Sulimo Na Sousie był klarowniejszy imo, ale tutaj też powinien być, bo jednak zbił go z nóg i udawał, że go głowa boli, bo wiedział, co narobił. Dopiero wszedł i zmalował karniaka.
0
@FcPortoFan1999 Miałem na myśli to, że łączony jest silnie z Cracovią, a ta ma szansę zlecieć.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze może się zdarzyć tak, że Szulczek pójdzie trenować do 1 Ligi :).
2
@Comentateiro Na zero wszędzie.
2
@mekston Ale to chodziło o seks.
1
@FcPortoFan1999 Co tam Lech, ważne, że Puszcza odpowiedziała na zwycięstwo Korony! Brawo Puszczyki!
6
@Sulimo "Lech Rumaka wciąż zachwalać!"
1
@tadzik447 Tego nie wiemy. Możemy jedynie podejrzewać! :)
1
@zodiak_10 Po co pisać o oczywistościach? Bez sensu kolego. A Rów Mariański jest najgłębszy. Jakaś dyskusja? Polemika? Ktoś się nie zgadza? No właśnie :).
1
@Kapitan hawk "Futbolistów było wielu, ale żaden nie umiał zagrać przy Lionelu!" :) :) :) Wygrałem!!!!! :)
3
@Kapitan hawk Bo gra w piłkę mi już zbrzydła :).
2
@Adran360 "Może jest chuderlakiem ale wzrost ma."
Jak się nie da wszerz, to trzeba wzwyż! :)
3
@Kapitan hawk A Ty na kolejną "podszywkę" :) Nie pojmuję, dlaczego chcesz tracić na nich czas? Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy :).
2
@blakkudium @Adran360 czyż nie pisałem, że Sztanga zaraz naprawi sytuację? Typowanie EuroJackpot za opłatą :).
2
@Adran360 To nic, Sztanga zaraz naprawi sytuację.
2
@HighestInTheRoom "Przecież osoba po prawej to nie Duda xD"
Dla głąbów nie ma to znaczenia. Oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
@Borneo Co Ty biedaku zrobisz, jeśli nie przegra? Trumpoleksja gwarantowana :).
3
@Danny Gaucho Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!
0
@FcPortoFan1999 Jednym słowem, właściwy człowiek w odpowiednim miejscu. Tak sobie myślę, że to może być mocny kandydat na następcę Rumaka :).
0
@Amidamaru Nic bardziej mylnego. Do Realu nie mam nic... :).
2
@Rewolucja123 Po prostu głupio wyglądasz z ręką w rozporku :).
0
@Emhyr "Jak widzę, kto dostaje kluby w Polsce, to chętnie wznowiłbym karierę trenerską i pokazał, jak prowadzi się zespół..." jeszcze gorzej. Stać mnie na to i mam ku temu odpowiedni zestaw umiejętności. Proszę sprawdzić, jak mi do tej pory poszło w klubach, które trenowałem.
:)
4
@kejdzi Jestem stereotypowym Polakiem i zawsze zgodzę się zarabiać dwa razy mniej, jeśli dzięki temu sąsiad będzie zarabiał cztery razy mniej.
:)
2
@IMBALEO Pewnie, że dam. Jak najbardziej jestem za tym, żebyś już nie oglądał.
:)
0
@Popitek12 Przeczytałem "Kto jest Twoim ulubionym rasistą?" Czas spać.
1
@Ojciec5tkidzieci Wtedy już by nie był @HighestInTheRoom :).
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem, ten ŁKS ostatnio nieźle sobie radzi, a Lech... sam wiesz. Jedynie logika Esktraklasy wskazuje na zwycięstwo Rumaka.
1
@Majkel34 Lubię te Twoje historyczne ciekawostki. Red is bad.
0
@FcPortoFan1999 Teraz czekamy na ruch Rumakolecha i Feiolegii. Bo Raków i Pogoń już się popisali.