0

@sevs "(...) udzielać ,jak i tak na złom trafiłem"
To. :)

2

@Kamiloza91 On po wejściu na boisku wygląda i zachowuje się jak heroinista. Ale spoko, wierzmy, trzymajmy się, cieszmy się z jednego zagrania na kilka meczów. A potem będzie jak z Fatim. Ta sama historia.

1

@sevs Kiedy ktoś wstawia spację przed przecinkiem: @Borneo detected!

0

@Albatros Daj spokój. Nie ściemniaj jak Xavi :). Kasy nie masz biedaku i tyle :).

0

@Kengo On się na nic nie nabrał. To pozer i farmazon.

1

@Kazragore Coś w tym jest. Kibice innych polskich klubów krzyczą "Rumak zostań!" więc chyba można dostrzec pewną regułę :).

2

@fart Nie no, nie "u nas". Kompletnie inna strona kraju, Mazury. Ogólnie jestem niezrzeszony (tylko Barca, choć to ciężki kawałek chleba). W tym sezonie kibicuję Puszczy, bo lubię trzymać kciuki za Dawidów.

1

@fart W wersji poznańskiej "Nie poddawaj się ukochany Mariuszu".
Edit: Po namyśle, to jednak nie on jest NSNP przecież.

4

@HighestInTheRoom Wy w tej stolycy to chyba już wierzycie we wszystko :).

4

@Pawel13sz Marnujesz się. Powinieneś podrabiać dokumenty tożsamości.

0

@Rl9k1nG Przeczytałem "Kogo moglibyśmy sprzedać tak, żeby nie zarobić?" i od razu pomyślałem, że obecna Barcelona może tak opchnąć każdego :).

2

@agaFCB O! Doskonała wymówka dla Xaviego. "Przegraliśmy przez komary!" Brzmi równie sensownie, co te pozostałe.

1

@Adran360 Taka miara odległości, pewnie w wersji arabskiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_l%C4%85dowa

2

@Adran360 Obyś szczezł w mękach. Uprzedzaj może, że to treści nie dla wrażliwych?

7

@Kgorecki2500 Wspaniała saga o walce Barcelony (Rebelia) z Realem (Imperium). Na razie Imperium kontratakuje, ale nasi dzielni liderzy Obi Bok Laporta i Xavi Gon Mem obiecują, że to się wkrótce zmieni. Bo przecież byliśmy lepsi! Byliśmy, prawda? :)

0

@Sulimo Rumaki też. I już Ci się nie chce śmiać :).

6

@tomek8756 Rubiales już bym tam całował po kolei.

4

@michal199500hehe No, no, tak jak do tej pory układał. Naiwny jesteś.

3

Jest mi wstyd za te pieprzone farmazony, które wypowiada, niejako w imieniu klubu przecież. U tego człowieka nie ma żadnego poczucia rzeczywistości, żadnej autorefleksji, brak elementarnego szacunku do przeciwnika, który przecież dwa razy pokonał go z takim samym wynikiem bramkowym. Co on wygaduje w ogóle? Czy tam, murwa kać, nie ma nikogo, kto by mu powiedział "Zamknij się już stary, bo wygadujesz bzdury"? Żenada, po prostu żenada.

Ale jeśli on naprawdę wierzy w to, co mówi i co gorsza, wpaja tę wiarę w drużynę, to nie ma dla nas ratunku. Po prostu nie ma.

Edit: Jak go tak czytam, to - nie wiem czemu - ale przypomina mi się taki stary kawał o dwóch czubkach, którzy chcieli uciec z domu wariatów. Usiedli i omawiają plan.
- "Słuchaj, nocą wejdziemy na strych, ze strychu dostaniemy się na dach, a potem z dachu na ziemię i w las."
- "Ale jak zejdziemy z dachu, przecież nie mamy liny?"
- "To nic, ja mam latarkę, zapalę ją, skieruję w dół i ty po tym promieniu światła zjedziesz na ziemię."
- " O nie! Nie jestem głupi! Zgasisz latarkę i spadnę!"

Tak absurdalnie to dla mnie brzmi.

6

"(...) słychać było powtarzające się i kierowane na lewo i prawo krzyki „to nie może być prawda!”.
"Jak to, mam sam zapłacić za to, co tutaj zeżarłem?!"

1

@FcPortoFan1999 Nie fryzjer. Barber.

0

@FcPortoFan1999 Przestań. Jutro Radomiak manitę zasadzi.

1

@FcPortoFan1999 Nie. Mam słabą silną wolę, więc unikam rzeczy, od których (moim zdaniem) mogę się uzależnić. Dlatego na przykład nigdy nie paliłem.

0

@FcPortoFan1999 Słyszałem o kursach przedmałżeńskich, ale żeby przedmeczowe? :)

1

@Tomek54321 Nieprawda. Mariusz Rumak nadal na stanowisku.

4

@Kapitan hawk I cyk, kolejny sukces. Mamy więcej. I tutaj kropka. Po co wprowadzać negatywne emocje? :)

0

@jerzychytrus "Na razie miał jeden dobry sezon i jeden słaby (...)"
Czyli widać, że to raczej równia pochyła, a nie autostrada do nieba. Wybacz, ale jak dla mnie nie ma widoków na poprawę. On się nie zmieni, widać to po tych głupotach, które wygaduje na konferencjach.

1

Jagiellonia koniecznie chce dołączyć do wyścigu o tytuł Klubu Mema 2024. Mistrzostwo czy puchary są rzeczą drugorzędną, ale walka o pierwsze miejsce w tym zaszczytnym rankingu to sprawa honorowa.
Edit: @HighestInTheRoom Ty się nie ciesz, jutro Legia powie: Potrzymajcie nam piwo :).

2

@jerzychytrus Czyli obecny jest odpowiedni? :)

0

@Tasde Jakie? O czym Ty piszesz w ogóle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?