1

@FcPortoFan1999 I wreszcie nazwa się zgadza :).

0

@Sulimo " Fakty sa takie ze Jaga i Legia sie jeszcze bardziej skompromitowały"
Jaga? Bardziej niż Lech? Niby czemu? Ona nie przegrała ze spadkowiczem z końca tabeli i nie wyglądała na zespół beznadziejny i bezradny, tylko walczyła do samego końca.

0

@Sulimo Frajerem kolejki jest Śląsk Wrocław, bo wygrał. Odstaje od reszty czołówki zdecydowanie :).

0

@FcPortoFan1999 Legia grała w osłabieniu. Wymęczyli się dominowaniem w 10, ale nie udało im się zamienić tej dominacji na bramki. Radomiak wyczekał, przetrzymał i jest jak jest.

3

Czekam na to, co powie Hadaj. To może być interesujące.

0

@FcPortoFan1999 Tylko ten Śląsk się sfrajerzył i wygrał. Teraz reszta czołówki powinna ich wyśmiewać.

1

@Arden Czemu na mieście? Przecież mają Feio na miejscu.

2

@NeroTFP1 Ale nie jednocześnie, po kolei. To sztafeta, a nie sprint.

0

@Barcasub Bardzo możliwe, że tak by się stało.

2

Do tej pory to zwykle Feio wybierał przemoc. A tutaj nagle staje się jej ofiarą.

0

@FcPortoFan1999 I co? I co? I co? :)

0

@MesQueUnClub96 A co to ma do rzeczy? Grają jak umieją. Lepiej jest jak jeden hegemon od początku jest typowany na mistrza? Jak PSG?

0

@MesQueUnClub96 O co Ci chodzi? Czemu niby jest taka zła?

1

O kurna, ale piękny kontratak Radomiaka. Super to rozegrali.
@FcPortoFan1999 Manita in progress? :)

0

@FcPortoFan1999 Obrona Legii się nie popisała.

0

@FcPortoFan1999 Twoje przecinki rozp... walają mi mózg :).

1

Radomiak wygląda, jakby to on grał w osłabieniu. Lech chyba powinien się bać tego meczu za tydzień.

0

Wszołek drybling jak Raphinha.

1

@misterio Dokładnie.

1

@misterio Idealna wizualizacja kibica Barcelony oglądającego mecz swojej drużyny.

4

@blakkudium Nie no, to już przesada. Do 1,5 dnia by starczyło. Nie można być takim mściwym człowiekiem.

1

@esem91 Już jest czwarty.

1

@prokofiew Słusznie. Trzeba się przecież cieszyć. Nie wiadomo, co będzie w kolejnym sezonie.

2

Kolejny odcinek "Trudnych Spraw Barcelony". Czekałem od wczoraj :)


3

@Lionel_Messi10 Ogólnie nie cenię sobie takich fanbojów jak Ty. Ale za "Obaj ocena po 10 brawo Leo i Luisito☺️" należy się herb. Jak tak patrzę na posty ludzi tutaj, spora grupa napisałaby "oboje". Taka miła, poprawna odmiana zasługuje na wsparcie!

2

@semafor No nie wiem. Czy aby odnajdą się w Europie? Ilu już było tych wonderkidów? :)

1

@sevs Ja z chęcią dam, to @Borneo nas zaraża, gnębi i przestrasza! Uważaj, uważaj, uważaj, uważaj!

2

@Xaviball Dam herba, a co mi tam. Fanbojom nie daję.

1

@sevs "(...) mi ,że trafiłem na złom."
Kolejna spacja przed przecinkiem! Zaraza @Borneo zatacza coraz szersze kręgi!

2

@sevs Second strike!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?