Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 I wreszcie nazwa się zgadza :).
0
@Sulimo " Fakty sa takie ze Jaga i Legia sie jeszcze bardziej skompromitowały"
Jaga? Bardziej niż Lech? Niby czemu? Ona nie przegrała ze spadkowiczem z końca tabeli i nie wyglądała na zespół beznadziejny i bezradny, tylko walczyła do samego końca.
0
@Sulimo Frajerem kolejki jest Śląsk Wrocław, bo wygrał. Odstaje od reszty czołówki zdecydowanie :).
0
@FcPortoFan1999 Legia grała w osłabieniu. Wymęczyli się dominowaniem w 10, ale nie udało im się zamienić tej dominacji na bramki. Radomiak wyczekał, przetrzymał i jest jak jest.
3
Czekam na to, co powie Hadaj. To może być interesujące.
0
@FcPortoFan1999 Tylko ten Śląsk się sfrajerzył i wygrał. Teraz reszta czołówki powinna ich wyśmiewać.
1
@Arden Czemu na mieście? Przecież mają Feio na miejscu.
2
@NeroTFP1 Ale nie jednocześnie, po kolei. To sztafeta, a nie sprint.
0
@Barcasub Bardzo możliwe, że tak by się stało.
2
Do tej pory to zwykle Feio wybierał przemoc. A tutaj nagle staje się jej ofiarą.
0
@FcPortoFan1999 I co? I co? I co? :)
0
@MesQueUnClub96 A co to ma do rzeczy? Grają jak umieją. Lepiej jest jak jeden hegemon od początku jest typowany na mistrza? Jak PSG?
0
@MesQueUnClub96 O co Ci chodzi? Czemu niby jest taka zła?
1
O kurna, ale piękny kontratak Radomiaka. Super to rozegrali.
@FcPortoFan1999 Manita in progress? :)
0
@FcPortoFan1999 Obrona Legii się nie popisała.
0
@FcPortoFan1999 Twoje przecinki rozp... walają mi mózg :).
1
Radomiak wygląda, jakby to on grał w osłabieniu. Lech chyba powinien się bać tego meczu za tydzień.
0
Wszołek drybling jak Raphinha.
1
@misterio Dokładnie.
1
@misterio Idealna wizualizacja kibica Barcelony oglądającego mecz swojej drużyny.
4
@blakkudium Nie no, to już przesada. Do 1,5 dnia by starczyło. Nie można być takim mściwym człowiekiem.
1
@esem91 Już jest czwarty.
1
@prokofiew Słusznie. Trzeba się przecież cieszyć. Nie wiadomo, co będzie w kolejnym sezonie.
2
Kolejny odcinek "Trudnych Spraw Barcelony". Czekałem od wczoraj :)
3
@Lionel_Messi10 Ogólnie nie cenię sobie takich fanbojów jak Ty. Ale za "Obaj ocena po 10 brawo Leo i Luisito☺️" należy się herb. Jak tak patrzę na posty ludzi tutaj, spora grupa napisałaby "oboje". Taka miła, poprawna odmiana zasługuje na wsparcie!
2
@semafor No nie wiem. Czy aby odnajdą się w Europie? Ilu już było tych wonderkidów? :)
1
@sevs Ja z chęcią dam, to @Borneo nas zaraża, gnębi i przestrasza! Uważaj, uważaj, uważaj, uważaj!
2
@Xaviball Dam herba, a co mi tam. Fanbojom nie daję.
1
@sevs "(...) mi ,że trafiłem na złom."
Kolejna spacja przed przecinkiem! Zaraza @Borneo zatacza coraz szersze kręgi!
2
@sevs Second strike!