0

Marc Gual jest strasznym egoistą. Ten mecz tylko to potwierdza.

0

Ale z tego Blazica oszust i symulant.

0

@MessiForeverTheBest Laporta, Deco, Xavi i Rumak. Czterech Jeźdźców Apokalipsy. A w zasadzie to trzech jeźdźców i jeden Rumak.

0

@KrwawiaceoczyVEB My to widzimy w zwolnionym tempie i może się wydawać, że ma czas, żeby nie stawiać tam nogi, ale w normalnym tempie akcji on już ma podniesioną nogę i nie jest w stanie się wykręcić ani odbić z drugiej, żeby uniknąć tego nadepnięcia, bo tamten jedzie w jego stronę po ziemi. Tak widzę to ja.

0

Lech się sam wykończy, Legia nic nie musi robić. Komedia.

0

@FcPortoFan1999 Ja nie jestem aż takim ekspertem, ale zastanawiam się, co w takim razie ma robić zawodnik w kierunku którego inny jedzie na wślizgu? Podskoczyć? Uciekać gdzieś? Trochę to kuriozalne.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy Lech 53 niestety.

0

Śmiesznie bronił ten Mrozek.

0

@FcPortoFan1999 Tak. Najlepiej jakby oba przegrały, ale nie da się. Wciąż delikatnie sympatyzuję z Rakowem, a jemu każda pomoc Niebios się przyda. Puszcza sama sobie poradzi.

0

@FcPortoFan1999 "Remis,to porażka obydwu klubów."
Dlatego też trzymajmy za takie rozwiązanie kciuki. Jeśli się uda, to potem liczę, że Śląsk wtopi.

0

Ruszyły konie po betonie. Czy też Rumaki.

6

@HighestInTheRoom To się nadaje na tytuł bajki dla dzieci: "O tym jak Tobiasz, Rumak i Rosołek spotkali niebieskiego smoka".

0

@FcPortoFan1999 Nudy na pudy. Niczego się nie spodziewam, a i tak pewnie będę rozczarowany.

2

@FcPortoFan1999 Eli David to postać z NCIS. Szef Mossadu. Ojciec Zivy David.

0

@jedrek7000 Jak Xavi.

3

@blakkudium Elegancko. Kibic Barcelony usatysfakcjonowany.

1

@blakkudium Vinicius poległ. No to rasizm!

1

@Kengo A tory są złe...

0

@Encore Artur Szpilka miękka pipka...

1

@blakkudium A z Mateuszy, wiadomo, tylko Morawiecki.

3

@mekston Dlatego taki spasiony.

0

@Faro Widać lubią.

3

@PatrychoO Ale się spasł.

1

@MesQueUnClub96 Uran wszystkiemu zaprzecza, ale wiadomo, jaki jest.

1

@MesQueUnClub96 Sam jesteś niemiecki, @MesQuefurDeutschland96!

0

@FcPortoFan1999 "Z polityką,tutaj nic związanego nie ma."
O CO CHODZI Z TYMI PRZECINKAMI??? Zaczyna mnie to naprawdę dręczyć! :)

1

@Barcaa12 Albo jego matkę z przebojem "Hit me baby one more time!"

0

@FcPortoFan1999 Tomasz Lisrael.

0

@Destroyer_of_Worlds "Chciałbym, żebyśmy się tutaj dzisiaj wszyscy rozerwali!"

2

@Hosh Najpierw sprowadzić wszystkich, a potem deportować wszystkich. To bardziej zaboli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?