Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marc Gual jest strasznym egoistą. Ten mecz tylko to potwierdza.
0
Ale z tego Blazica oszust i symulant.
0
@MessiForeverTheBest Laporta, Deco, Xavi i Rumak. Czterech Jeźdźców Apokalipsy. A w zasadzie to trzech jeźdźców i jeden Rumak.
0
@KrwawiaceoczyVEB My to widzimy w zwolnionym tempie i może się wydawać, że ma czas, żeby nie stawiać tam nogi, ale w normalnym tempie akcji on już ma podniesioną nogę i nie jest w stanie się wykręcić ani odbić z drugiej, żeby uniknąć tego nadepnięcia, bo tamten jedzie w jego stronę po ziemi. Tak widzę to ja.
0
Lech się sam wykończy, Legia nic nie musi robić. Komedia.
0
@FcPortoFan1999 Ja nie jestem aż takim ekspertem, ale zastanawiam się, co w takim razie ma robić zawodnik w kierunku którego inny jedzie na wślizgu? Podskoczyć? Uciekać gdzieś? Trochę to kuriozalne.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy Lech 53 niestety.
0
Śmiesznie bronił ten Mrozek.
0
@FcPortoFan1999 Tak. Najlepiej jakby oba przegrały, ale nie da się. Wciąż delikatnie sympatyzuję z Rakowem, a jemu każda pomoc Niebios się przyda. Puszcza sama sobie poradzi.
0
@FcPortoFan1999 "Remis,to porażka obydwu klubów."
Dlatego też trzymajmy za takie rozwiązanie kciuki. Jeśli się uda, to potem liczę, że Śląsk wtopi.
0
Ruszyły konie po betonie. Czy też Rumaki.
6
@HighestInTheRoom To się nadaje na tytuł bajki dla dzieci: "O tym jak Tobiasz, Rumak i Rosołek spotkali niebieskiego smoka".
0
@FcPortoFan1999 Nudy na pudy. Niczego się nie spodziewam, a i tak pewnie będę rozczarowany.
2
@FcPortoFan1999 Eli David to postać z NCIS. Szef Mossadu. Ojciec Zivy David.
0
@jedrek7000 Jak Xavi.
3
@blakkudium Elegancko. Kibic Barcelony usatysfakcjonowany.
1
@blakkudium Vinicius poległ. No to rasizm!
1
@Kengo A tory są złe...
0
@Encore Artur Szpilka miękka pipka...
1
@blakkudium A z Mateuszy, wiadomo, tylko Morawiecki.
3
@mekston Dlatego taki spasiony.
0
@Faro Widać lubią.
3
@PatrychoO Ale się spasł.
1
@MesQueUnClub96 Uran wszystkiemu zaprzecza, ale wiadomo, jaki jest.
1
@MesQueUnClub96 Sam jesteś niemiecki, @MesQuefurDeutschland96!
0
@FcPortoFan1999 "Z polityką,tutaj nic związanego nie ma."
O CO CHODZI Z TYMI PRZECINKAMI??? Zaczyna mnie to naprawdę dręczyć! :)
1
@Barcaa12 Albo jego matkę z przebojem "Hit me baby one more time!"
0
@FcPortoFan1999 Tomasz Lisrael.
0
@Destroyer_of_Worlds "Chciałbym, żebyśmy się tutaj dzisiaj wszyscy rozerwali!"
2
@Hosh Najpierw sprowadzić wszystkich, a potem deportować wszystkich. To bardziej zaboli.