2

Kolejny odcinek "Trudnych Spraw Barcelony". Czekałem od wczoraj :)


3

@Lionel_Messi10 Ogólnie nie cenię sobie takich fanbojów jak Ty. Ale za "Obaj ocena po 10 brawo Leo i Luisito☺️" należy się herb. Jak tak patrzę na posty ludzi tutaj, spora grupa napisałaby "oboje". Taka miła, poprawna odmiana zasługuje na wsparcie!

2

@semafor No nie wiem. Czy aby odnajdą się w Europie? Ilu już było tych wonderkidów? :)

1

@sevs Ja z chęcią dam, to @Borneo nas zaraża, gnębi i przestrasza! Uważaj, uważaj, uważaj, uważaj!

2

@Xaviball Dam herba, a co mi tam. Fanbojom nie daję.

1

@sevs "(...) mi ,że trafiłem na złom."
Kolejna spacja przed przecinkiem! Zaraza @Borneo zatacza coraz szersze kręgi!

2

@sevs Second strike!

0

@sevs "(...) udzielać ,jak i tak na złom trafiłem"
To. :)

2

@Kamiloza91 On po wejściu na boisku wygląda i zachowuje się jak heroinista. Ale spoko, wierzmy, trzymajmy się, cieszmy się z jednego zagrania na kilka meczów. A potem będzie jak z Fatim. Ta sama historia.

1

@sevs Kiedy ktoś wstawia spację przed przecinkiem: @Borneo detected!

0

@Albatros Daj spokój. Nie ściemniaj jak Xavi :). Kasy nie masz biedaku i tyle :).

0

@Kengo On się na nic nie nabrał. To pozer i farmazon.

1

@Kazragore Coś w tym jest. Kibice innych polskich klubów krzyczą "Rumak zostań!" więc chyba można dostrzec pewną regułę :).

2

@fart Nie no, nie "u nas". Kompletnie inna strona kraju, Mazury. Ogólnie jestem niezrzeszony (tylko Barca, choć to ciężki kawałek chleba). W tym sezonie kibicuję Puszczy, bo lubię trzymać kciuki za Dawidów.

1

@fart W wersji poznańskiej "Nie poddawaj się ukochany Mariuszu".
Edit: Po namyśle, to jednak nie on jest NSNP przecież.

4

@HighestInTheRoom Wy w tej stolycy to chyba już wierzycie we wszystko :).

4

@Pawel13sz Marnujesz się. Powinieneś podrabiać dokumenty tożsamości.

0

@Rl9k1nG Przeczytałem "Kogo moglibyśmy sprzedać tak, żeby nie zarobić?" i od razu pomyślałem, że obecna Barcelona może tak opchnąć każdego :).

2

@agaFCB O! Doskonała wymówka dla Xaviego. "Przegraliśmy przez komary!" Brzmi równie sensownie, co te pozostałe.

1

@Adran360 Taka miara odległości, pewnie w wersji arabskiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_l%C4%85dowa

2

@Adran360 Obyś szczezł w mękach. Uprzedzaj może, że to treści nie dla wrażliwych?

7

@Kgorecki2500 Wspaniała saga o walce Barcelony (Rebelia) z Realem (Imperium). Na razie Imperium kontratakuje, ale nasi dzielni liderzy Obi Bok Laporta i Xavi Gon Mem obiecują, że to się wkrótce zmieni. Bo przecież byliśmy lepsi! Byliśmy, prawda? :)

0

@Sulimo Rumaki też. I już Ci się nie chce śmiać :).

6

@tomek8756 Rubiales już bym tam całował po kolei.

4

@michal199500hehe No, no, tak jak do tej pory układał. Naiwny jesteś.

3

Jest mi wstyd za te pieprzone farmazony, które wypowiada, niejako w imieniu klubu przecież. U tego człowieka nie ma żadnego poczucia rzeczywistości, żadnej autorefleksji, brak elementarnego szacunku do przeciwnika, który przecież dwa razy pokonał go z takim samym wynikiem bramkowym. Co on wygaduje w ogóle? Czy tam, murwa kać, nie ma nikogo, kto by mu powiedział "Zamknij się już stary, bo wygadujesz bzdury"? Żenada, po prostu żenada.

Ale jeśli on naprawdę wierzy w to, co mówi i co gorsza, wpaja tę wiarę w drużynę, to nie ma dla nas ratunku. Po prostu nie ma.

Edit: Jak go tak czytam, to - nie wiem czemu - ale przypomina mi się taki stary kawał o dwóch czubkach, którzy chcieli uciec z domu wariatów. Usiedli i omawiają plan.
- "Słuchaj, nocą wejdziemy na strych, ze strychu dostaniemy się na dach, a potem z dachu na ziemię i w las."
- "Ale jak zejdziemy z dachu, przecież nie mamy liny?"
- "To nic, ja mam latarkę, zapalę ją, skieruję w dół i ty po tym promieniu światła zjedziesz na ziemię."
- " O nie! Nie jestem głupi! Zgasisz latarkę i spadnę!"

Tak absurdalnie to dla mnie brzmi.

6

"(...) słychać było powtarzające się i kierowane na lewo i prawo krzyki „to nie może być prawda!”.
"Jak to, mam sam zapłacić za to, co tutaj zeżarłem?!"

1

@FcPortoFan1999 Nie fryzjer. Barber.

0

@FcPortoFan1999 Przestań. Jutro Radomiak manitę zasadzi.

1

@FcPortoFan1999 Nie. Mam słabą silną wolę, więc unikam rzeczy, od których (moim zdaniem) mogę się uzależnić. Dlatego na przykład nigdy nie paliłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?