0

@Borneo "to prostę xavi jest sportowcem może niechcieć rzegnać się z takimi 2 wynikami.Jest ambitny i trudno mu się z tym pogodzić."
Słusznie. Ja też uważam, że stać go na gorsze i za słabo się starał.

2

@zodiak_10 W końcu był najbliżej, to wie.

0

@Gall To się okaże w przypadku faktycznego wybuchu wojny. Tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. A na dziś to zajmujemy się każdym gównem i robimy z niego aferę, tak jak ta ostatnia tiktokowa z matką i córką o "a kto nie miał?" Ma rację, bo duża część społeczeństwa to mimozy uważające się za wyjątkowe płatki śniegu, które obraża wszystko, co nie jest zgodne z ich wyobrażeniami o świecie. Ale o tym przekonasz się sam, kiedy zdarzy Ci się sytuacja "podbramkowa".

1

@esem91 To się nadaje jako myśl przewodnia dla Laporty przy kolejnych transferach.

1

@BorzyKrzys I tak trzeba żyć, a nie kłócić się, gdzie taniej, w Lidlu czy w Biedronce. Chyba, że wrócili z Malty w Poznaniu.

0

@Reviven "Dziś PRZYSZEDŁ mi nowy zegarek. Problem w tym, że nie działa."
Jak nie działa, skoro CHODZI?

0

@Borneo "Hala Madrit"
Hala Bolneo!
:)

0

@JohnnyBarca Czyli Xavi z kolejnym rekordem. Brawo.

0

@kanver_ Wyśmienicie. Wszystko mu się udawało jak zwykle.

1

@JimMorrisonFCB Może po prostu ćpa? Bo pomału zaczyna wyglądać na narkomana i mieć takąż kondycję :).

1

@Pinek5 Nie, grali gorzej, dlatego wygrali. Gościu, przez takie pieprzenie, jak Twoje, ten klub jest w takim miejscu. Bo siedzi tam zgraja takich samych racjonalizatorów, którzy klepią się po pleckach i opowiadają sobie wzajemnie, że byli lepsi i zasłużyli na więcej. Jak ktoś powie, że to nie tak, że za mało dają i trzeba się starać, to obraza majestatu i że tak się nie godzi, bo trzeba to po cichu w szatni załatwiać. I tak załatwiają od kilku lat.

0

Pięknie kryją. Pięknie obserwują, co robią rywale. Żenada.

0

No, no, bawcie się tak dalej.

1

@macio_944 A jakby dobiegł, to by się zakiwał, albo oddał do tyłu.

1

Jezu, Robert, co Ty wyprawiasz?

0

@sewciu50 Słusznie. Najlepszy zawodnik to ten, który aktualnie siedzi na ławce.

0

@Xiti Dzwoń do C+ i sprostuj ich ustalenia na podstawie swoich dwóch stopklatek.

0

@ricardo0705 To miał pocałować nasz?

3

@GeneralXavi Sędzia.

0

@Xxxbarca4ever Niby w jaki sposób? To Lewandowski się zbierał godzinę i dlatego spóźnił się i kopnął Realowca.

2

Robert strasznie wolny.

1

Ronald niech się nie bawi w sędziego, tylko skupi.

0

@FcPortoFan1999 Geniusz pana Mariusza.

0

Beznadziejny mecz. A Rumak na dystansie dwóch ostatnich spotkań lepszy od Feio.

1

@MOLESTA Ty naprawdę masz coś z głową.

1

@Kgorecki2500 Na pewno też go chcieli dowieźć na miejsce, a w środku był już komplet.. Awantura o nic. Jeszcze powinien podziękować.

1

"Jest okazja dla Klimali!" Tak, na pewno. Ciekawe, czy on w ogóle kiedyś strzeli gola w tym Śląsku?

0

@Arden Na stówę nie przyszedł @AlexDark00.

0

@FcPortoFan1999 Ten Poprzeczka to wspaniały zawodnik. Ile on już zespołów uratował...

0

Exposito porusza się jak wóz z węglem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?