Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo "to prostę xavi jest sportowcem może niechcieć rzegnać się z takimi 2 wynikami.Jest ambitny i trudno mu się z tym pogodzić."
Słusznie. Ja też uważam, że stać go na gorsze i za słabo się starał.
2
@zodiak_10 W końcu był najbliżej, to wie.
0
@Gall To się okaże w przypadku faktycznego wybuchu wojny. Tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. A na dziś to zajmujemy się każdym gównem i robimy z niego aferę, tak jak ta ostatnia tiktokowa z matką i córką o "a kto nie miał?" Ma rację, bo duża część społeczeństwa to mimozy uważające się za wyjątkowe płatki śniegu, które obraża wszystko, co nie jest zgodne z ich wyobrażeniami o świecie. Ale o tym przekonasz się sam, kiedy zdarzy Ci się sytuacja "podbramkowa".
1
@esem91 To się nadaje jako myśl przewodnia dla Laporty przy kolejnych transferach.
1
@BorzyKrzys I tak trzeba żyć, a nie kłócić się, gdzie taniej, w Lidlu czy w Biedronce. Chyba, że wrócili z Malty w Poznaniu.
0
@Reviven "Dziś PRZYSZEDŁ mi nowy zegarek. Problem w tym, że nie działa."
Jak nie działa, skoro CHODZI?
0
@Borneo "Hala Madrit"
Hala Bolneo!
:)
0
@JohnnyBarca Czyli Xavi z kolejnym rekordem. Brawo.
0
@kanver_ Wyśmienicie. Wszystko mu się udawało jak zwykle.
1
@JimMorrisonFCB Może po prostu ćpa? Bo pomału zaczyna wyglądać na narkomana i mieć takąż kondycję :).
1
@Pinek5 Nie, grali gorzej, dlatego wygrali. Gościu, przez takie pieprzenie, jak Twoje, ten klub jest w takim miejscu. Bo siedzi tam zgraja takich samych racjonalizatorów, którzy klepią się po pleckach i opowiadają sobie wzajemnie, że byli lepsi i zasłużyli na więcej. Jak ktoś powie, że to nie tak, że za mało dają i trzeba się starać, to obraza majestatu i że tak się nie godzi, bo trzeba to po cichu w szatni załatwiać. I tak załatwiają od kilku lat.
0
Pięknie kryją. Pięknie obserwują, co robią rywale. Żenada.
0
No, no, bawcie się tak dalej.
1
@macio_944 A jakby dobiegł, to by się zakiwał, albo oddał do tyłu.
1
Jezu, Robert, co Ty wyprawiasz?
0
@sewciu50 Słusznie. Najlepszy zawodnik to ten, który aktualnie siedzi na ławce.
0
@Xiti Dzwoń do C+ i sprostuj ich ustalenia na podstawie swoich dwóch stopklatek.
0
@ricardo0705 To miał pocałować nasz?
3
@GeneralXavi Sędzia.
0
@Xxxbarca4ever Niby w jaki sposób? To Lewandowski się zbierał godzinę i dlatego spóźnił się i kopnął Realowca.
2
Robert strasznie wolny.
1
Ronald niech się nie bawi w sędziego, tylko skupi.
0
@FcPortoFan1999 Geniusz pana Mariusza.
0
Beznadziejny mecz. A Rumak na dystansie dwóch ostatnich spotkań lepszy od Feio.
1
@MOLESTA Ty naprawdę masz coś z głową.
1
@Kgorecki2500 Na pewno też go chcieli dowieźć na miejsce, a w środku był już komplet.. Awantura o nic. Jeszcze powinien podziękować.
1
"Jest okazja dla Klimali!" Tak, na pewno. Ciekawe, czy on w ogóle kiedyś strzeli gola w tym Śląsku?
0
@Arden Na stówę nie przyszedł @AlexDark00.
0
@FcPortoFan1999 Ten Poprzeczka to wspaniały zawodnik. Ile on już zespołów uratował...
0
Exposito porusza się jak wóz z węglem.