Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Ciekawe, jaka jest w szatni City. Bo jednak oni byli bliżej, niż my :). O potencjale i władowanej kasie nie wspominając.
0
@Kamiloza91 Skąd wiesz, może mu powiedział? Widzę, że najlepiej to metodą De Jonga: Staraliśmy się, zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, nie udało się, trudno, wyciągniemy wnioski, za rok będziemy silniejsi. I tak od kilku lat. A potem dysputy, czemu tak słabo idzie. Jak ma iść lepiej, kiedy z gadki wychodzi, że lepiej nie umieli i nie ma co drążyć. A na koniec wychodzi Xavi i mówi, że to przez sędziego, a w ogóle, to wszystko spisek Madrytu. I tak sobie siedzimy w tej oblężonej twierdzy, poklepując po plecach i utwierdzając wzajemnie, że gdyby nie cały świat, to "myśmy byśmy zwyciężylibyśmy". Ale za rok, to ho, ho...
0
@Safrani Ja jestem za tym, żeby testować też prezesów związków, zwłaszcza ukraińskiego. W końcu nie powinno się wymagać od innych więcej, niż od siebie.
"Chce, aby w trakcie sezonu odbył się jeden lub dwa „niespodziewane” testy (...)"
Jak widać na powyższym przykładzie, nie jest za mądry i nie ma pojęcia o tym, jaka jest specyfika takich testów i w jaki sposób powinny być przeprowadzane.
2
@macio_944 Zgadzam się.
1
@NeroTFP1 Prędzej pedagog dziecięcy. A może i przedszkolanka by wystarczyła.
1
@mientusek1407 W jaki sposób planujesz wykupić Real? Od razu miałbyś plan na wykupienie Barcelony.
2
@Comentateiro Wg części RL Real też przegrywy, bo styl nie taki.
5
Kiedy zobaczyłem zdjęcie, myślałem, że to Mariusz Rumak po solarium i zabiegach odmładzających.
0
@Peciak Przecież ten cały mityczny styl od lat nie istnieje. Czasem trafi się pojedyncze spotkanie, gdzie fajnie to wygląda. Ale to są wyjątki. Pozostałe spotkania to tzw. męczenie buły. I dobrze o tym wiesz. Więc skoro sam nie przerzuciłeś się jeszcze na kibicowanie klubom, które wymieniłeś, tylko nadal oglądasz Barcelonę, zachowaj takie rady dla siebie, bo nic nie wnoszą do meritum sprawy. To, że w klubie gada się ciągle o tym stylu, nie znaczy, że widać go stale na boisku. A fakty są takie, że nawet Ty, mimo, iż pewnie zaprzeczysz, wolałbyś, by Barcelona awansowała, a nie odpadła.
0
@prokofiew Wiem. Takie wpisy, jak Twój, działają jedynie wśród dzieci.
:D
I jeszcze jeden raz
:D
Żeby zachować Twój dziecięcy styl.
1
@Peciak A jakie ma to znaczenie? U nas byłoby inaczej? Gdybyśmy po czerwonej dla Urusa (albo nawet bez tej kartki, 11 na 11) dowieźli wynik w domniemanym stylu Realu, to uważasz, że cała strona narzekałaby na ten styl? 90% ludzi cieszyłoby się i pisało, że najważniejsza jest wygrana. Przecież te smęty o Realu to kompensacja wkurzenia po wczorajszym meczu naszych. Szukając hipokryzji warto spojrzeć też na siebie.
0
@prokofiew Nie ma za co. Potwierdziłeś jedynie, że miałem rację, co do Ciebie. Chamstwo i prostactwo w odpowiedziach nie czyni z nikogo "zwycięzcy" w dyskusji. Tak samo, jak ta żałosna udawana socjotechnika.
Ja również dziękuję.
Aha, koniecznie
:D
inaczej nie będzie się liczyło.
0
@prokofiew "Już dawno nie rozmawiamy o tym kto ma rację tylko o tym jak bardzo głupi jesteś oraz jakim jesteś hipokrytą i arogantem."
Z nas dwóch ten opis dotyczy Ciebie. Język, sposób odnoszenia się do rozmówcy i brak jakichkolwiek sensownych kontrargumentów, poza wyzwiskami. Pięknie się przedstawiłeś.
" I jeszcze taki mądrutki jesteś, że nawet nie zauważasz, że prawie od początku drażnię się z Tobą bo masz tak wyniosłe ego, że nawet nie potrafisz zostawić takiej wiadomości bez odpowiedzi bo Twoje musi być na końcu.
Więc dalej, jeszcze na tę wiadomość odpowiedz i udowodnij, że mam rację. Będziemy mieli potwierdzenie i koniec dyskusji. "
Ktoś łapie się na tę nieudolną socjotechnikę? Przecież sam za każdym razem nie możesz powstrzymać się od odpowiedzi, więc chyba jednak znowu opisujesz siebie. Dodatkowo, jedyne, co potrafisz, to smarować wyzwiska, bo nie masz nic innego do zaoferowania. Odpisz tym razem również i udowodnij, że mam rację. Boże, jaki jesteś śmieszny.
0
Co to było? Obsrany po szyję.
0
@tomek8756 To jednak trochę wstyd, że nasze bitwy muszą toczyć za nas inni.
0
Łunin się przestraszył tego strzału. Gdyby nie siadał, to może i urwałoby mu głowę, ale by obronił :).
1
@Orłoś Szkoda, że PSG wczoraj tak do tego nie podeszło :).
3
@P33ck On i Clint.
0
@prokofiew "Obrażasz zawodników, bo to nie był opis... a potem masz pretensje że ktoś Ciebie obraża. Nie dość, że arogancki to jeszcze hipokryta."
Ty nie wiesz nawet, co to hipokryzja. Gdybym pisał tak o Tobie, a potem miał pretensje, że robisz tak samo, zgoda. Ale tutaj... Krętaczu, nie umiesz nawet przyznać, że nie masz racji. I gdzie obrażałem zawodników?
"Zabiła nas nędza mentalna reszty zawodników i trenera, który postanowił bronić."
Przecież to fakty, dokładnie tak się zachowali. Nie umiesz odnieść się merytorycznie, więc atakujesz personalnie. Typowe zachowanie dla kogoś, kto uważa, że racja musi być zawsze jego, mimo, iż nie ma ku temu żadnych argumentów. Jeszcze raz, wstyd człowieku. Nara.
0
@prokofiew Ty się czytasz? Obrażasz mnie, bo napisałem o podejściu zawodników, o ich braku mentalu we wczorajszym meczu? Poważny jesteś? Ty się do niczego nie musiałeś dostosowywać, po prostu zachowałeś się jak zwykle. Widać, że to w Twoim przypadku norma. Wstyd człowieku.
0
@prokofiew Gościu, nie umiesz nawet odpowiedzieć na moje argumenty niczym poza agresją słowną, wycieczkami osobistymi. Niczego sobą nie reprezentujesz. Chyba, że chamstwo i prostactwo. Więc nie pouczaj innych, tylko weź się za siebie.
0
@prokofiew "na idiotach takich jak Ty"
Swój swego zawsze rozpozna. Teraz wszystko jasne :).
1
@Comentateiro Zgadzam się. Który to już raz ważniejsze własne fochy, niż drużyna...
0
@Encore Święte słowa.
0
@prokofiew "i voice versa"
Jeszcze coś smęcisz? W dodatku z błędami? Znasz się na czymś w ogóle?
0
Zaczęło się jak nigdy, a skończyło jak zawsze. Tyle tematem podsumowania. Szkoda.
0
@prokofiew Najpierw FIFA, teraz Borek. Idź już spać, bo nie masz nic mądrego do przekazania.
2
A dzielny Robert stoi i załamuje ręce. Jak koledzy grają, z kim on ma wygrać ten mecz? Komedia. To na pewno brak Urusa sprawił, że nic nie pomógł.
0
@prokofiew Jeśli nie masz nic merytorycznego do napisania, to zastosuj się do własnej rady, bo cnyba właśnie z tej gry masz takie doświadczenia.
0
@Qba2312 Zgoda, ale nie aż do tego stopnia. Jesteśmy drużyną, czy zbieraniną? To jeden zawodnik mniej, a PSG robi, co chce.