1

@Peciak A jakie ma to znaczenie? U nas byłoby inaczej? Gdybyśmy po czerwonej dla Urusa (albo nawet bez tej kartki, 11 na 11) dowieźli wynik w domniemanym stylu Realu, to uważasz, że cała strona narzekałaby na ten styl? 90% ludzi cieszyłoby się i pisało, że najważniejsza jest wygrana. Przecież te smęty o Realu to kompensacja wkurzenia po wczorajszym meczu naszych. Szukając hipokryzji warto spojrzeć też na siebie.

0

@prokofiew Nie ma za co. Potwierdziłeś jedynie, że miałem rację, co do Ciebie. Chamstwo i prostactwo w odpowiedziach nie czyni z nikogo "zwycięzcy" w dyskusji. Tak samo, jak ta żałosna udawana socjotechnika.

Ja również dziękuję.

Aha, koniecznie
:D
inaczej nie będzie się liczyło.

0

@prokofiew "Już dawno nie rozmawiamy o tym kto ma rację tylko o tym jak bardzo głupi jesteś oraz jakim jesteś hipokrytą i arogantem."
Z nas dwóch ten opis dotyczy Ciebie. Język, sposób odnoszenia się do rozmówcy i brak jakichkolwiek sensownych kontrargumentów, poza wyzwiskami. Pięknie się przedstawiłeś.

" I jeszcze taki mądrutki jesteś, że nawet nie zauważasz, że prawie od początku drażnię się z Tobą bo masz tak wyniosłe ego, że nawet nie potrafisz zostawić takiej wiadomości bez odpowiedzi bo Twoje musi być na końcu.
Więc dalej, jeszcze na tę wiadomość odpowiedz i udowodnij, że mam rację. Będziemy mieli potwierdzenie i koniec dyskusji. "
Ktoś łapie się na tę nieudolną socjotechnikę? Przecież sam za każdym razem nie możesz powstrzymać się od odpowiedzi, więc chyba jednak znowu opisujesz siebie. Dodatkowo, jedyne, co potrafisz, to smarować wyzwiska, bo nie masz nic innego do zaoferowania. Odpisz tym razem również i udowodnij, że mam rację. Boże, jaki jesteś śmieszny.


0

Co to było? Obsrany po szyję.

0

@tomek8756 To jednak trochę wstyd, że nasze bitwy muszą toczyć za nas inni.

0

Łunin się przestraszył tego strzału. Gdyby nie siadał, to może i urwałoby mu głowę, ale by obronił :).

1

@Orłoś Szkoda, że PSG wczoraj tak do tego nie podeszło :).

3

@P33ck On i Clint.

0

@prokofiew "Obrażasz zawodników, bo to nie był opis... a potem masz pretensje że ktoś Ciebie obraża. Nie dość, że arogancki to jeszcze hipokryta."
Ty nie wiesz nawet, co to hipokryzja. Gdybym pisał tak o Tobie, a potem miał pretensje, że robisz tak samo, zgoda. Ale tutaj... Krętaczu, nie umiesz nawet przyznać, że nie masz racji. I gdzie obrażałem zawodników?
"Zabiła nas nędza mentalna reszty zawodników i trenera, który postanowił bronić."
Przecież to fakty, dokładnie tak się zachowali. Nie umiesz odnieść się merytorycznie, więc atakujesz personalnie. Typowe zachowanie dla kogoś, kto uważa, że racja musi być zawsze jego, mimo, iż nie ma ku temu żadnych argumentów. Jeszcze raz, wstyd człowieku. Nara.

0

@prokofiew Ty się czytasz? Obrażasz mnie, bo napisałem o podejściu zawodników, o ich braku mentalu we wczorajszym meczu? Poważny jesteś? Ty się do niczego nie musiałeś dostosowywać, po prostu zachowałeś się jak zwykle. Widać, że to w Twoim przypadku norma. Wstyd człowieku.

0

@prokofiew Gościu, nie umiesz nawet odpowiedzieć na moje argumenty niczym poza agresją słowną, wycieczkami osobistymi. Niczego sobą nie reprezentujesz. Chyba, że chamstwo i prostactwo. Więc nie pouczaj innych, tylko weź się za siebie.

0

@prokofiew "na idiotach takich jak Ty"
Swój swego zawsze rozpozna. Teraz wszystko jasne :).

1

@Comentateiro Zgadzam się. Który to już raz ważniejsze własne fochy, niż drużyna...

0

@Encore Święte słowa.

0

@prokofiew "i voice versa"
Jeszcze coś smęcisz? W dodatku z błędami? Znasz się na czymś w ogóle?

0

Zaczęło się jak nigdy, a skończyło jak zawsze. Tyle tematem podsumowania. Szkoda.

0

@prokofiew Najpierw FIFA, teraz Borek. Idź już spać, bo nie masz nic mądrego do przekazania.

2

A dzielny Robert stoi i załamuje ręce. Jak koledzy grają, z kim on ma wygrać ten mecz? Komedia. To na pewno brak Urusa sprawił, że nic nie pomógł.

0

@prokofiew Jeśli nie masz nic merytorycznego do napisania, to zastosuj się do własnej rady, bo cnyba właśnie z tej gry masz takie doświadczenia.

0

@Qba2312 Zgoda, ale nie aż do tego stopnia. Jesteśmy drużyną, czy zbieraniną? To jeden zawodnik mniej, a PSG robi, co chce.

0

@prokofiew Nie, Ty wiesz lepiej. Skoncentruj się na faktach, a nie na swoich wizjach. A fakty są takie, że nie doskakują, nie pressują, obsrali się i zaczęli bronić tego jednego gola. Może im kazał trener, a może nie mają głowy do gry pod presją. Ale tak wygląda ten mecz, że biegają jak dzieci we mgle, a mamy zaledwie jednego mniej. To żadne wytłumaczenie na ten paraliż, który zaczęli prezentować po zejściu Urusa.

0

@Qba2312 Tak, tak. Na pewno. Reszta zawodników przestała grać, bo jednego mniej mamy. Dali się zepchnąć we własne pole karne, nie doskakują, nie pressują, bo jednego mniej. Ja pierdzielę, co to za bzdury tutaj czytam?

0

@prokofiew Zabiła nas nędza mentalna reszty zawodników i trenera, który postanowił bronić. Mamy jednego mniej, a nie 5, żeby dać się tak stłamsić i siedzieć we własnym polu karnym.

0

@Messi96_96 Jeśli uznaje faul, to każda taka MUSI być czerwoną i Marciniak też by czerwona dał, bo nie miałby innego wyjścia. Zawodnik wychodził sam na sam z bramkarzem i jeśli jest w takiej sytuacji faul, to jest zawsze czerwona. Odsyłam do przepisów.
Edit: Ale nie kasuj komentarzy :).

1

@against_modern_football Szkoda, że on nie obejrzał, tylko reagował na gorąco :).

0

@Messi96_96 Gościu skończ już płakać i spędź ten czas czytając przepisy. Wtedy może dowiesz się, że to nie sędzia główny decyduje, kiedy podejść do monitora, a kiedy nie. Nie wiesz, kiedy jest czerwona kartka, nie wiesz, jak działa VAR. Przestań się kompromitować.
Edit:
"Moim zdaniem faul 100% ale na żółtą"
JEŚLI JEST FAUL TO W TAKIEJ SYTUACJI MUSI BYĆ CZERWONA. ROZUMIESZ?

0

@Visca_barca Powiedzieli kibice BVB.

0

Atletico ledwo pyko.

0

@Davvd Bo myśli, że to sztafeta.

0

@Messi96_96 Niby jak miał dać żółtą? Na jakiej podstawie? Jeśli uznał faul, to musi być czerwona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?