3

@Comentateiro @IronSanHybrid Choćby dzielni ubezpieczyciele z Allianz, którzy ubezpieczali obozy koncentracyjne, a "zapłatę" otrzymywali w części "łupów" odebranych ofiarom tychże.


https://historia.rp.pl/historia/art37485121-sponsorzy-hitlera-chciwosc-warta-milionow-ofiar

0

@Albatros Raczej "obaj", chyba, że czegoś o którymś nie wiem :).

0

1

@Comentateiro Obawiam się, że jego pozostanie to raczej skutek braku kwitów :).

3

@JanneAhonen Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to niebezpieczne dla życia i zdrowia oraz marnuje cenny czas.

6

@zodiak_10 Bo oni liczą w psich latach, żeby było więcej browarów.

0

@FcPortoFan1999 A wielu znasz osobiście? Bo tak to od ręki mogę wymienić byłego już trenera Sosnowca, który wymyślał niesamowite historie po każdej porażce jego podopiecznych :).

8

@Luciano99 A gdzie grill?

0

@FcPortoFan1999 Trener Rumak mówi na każdej konferencji, że zawsze chcą. Ja mu wierzę.

0

@Hosh Cracovia zwykle Lechowi pomagała, może akurat jutro się zbiesi. Tyle, że w świetle ostatnich meczów, nie wiadomo, co im się tam wylosuje :).

0

Sorry kolego @Sulimo, ale wobec wczorajszego wyniku Jagi, zmuszony jestem trzymać kciuki za jutrzejszą przegraną Lecha. Mam wprawdzie asa w rękawie w postaci trenera Rumaka, ale mimo to będę te kciuki mocno zaciskał :).

8

@draxidox "Część osób nie jest przyklejona", za to odklejone są wszystkie :).

19

@Arden Sędziują oczywiście arbitrzy z Hiszpanii, ponieważ pasują profilem do zawodników.

2

Raków wreszcie wygrał. Szczęśliwy gol. Ale nie wiem, czy 11 na 11 daliby radę. Widzew nieźle sobie poczynał.

0

To na pewno Raków gra w przewadze? :)

0

@FcPortoFan1999 Z szacunkiem i nadzieją na dalszą współpracę?

0

@JordiAlbion Słusznie, z rozpędu napisałem, już poprawiam.

1

@HighestInTheRoom Jakaś degrengolada nastąpiła tam za Szwargi. Współtwórca Deductora jakoś nie okazuje się drugim Papszunem. Jak widać praktyka góruje nad teorią :).

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady. Nie raz już mieli ten wynik i nie umieli go dowieźć :).

0

No, udało się w końcu Rakowowi. Ale Widzew dzielnie się bronił do tej pory. Jednak jednobramkowa przewaga w przypadku Częstochowian o niczym nie świadczy :).

0

@tomek8756 Bez przesady. Na obrazku jakaś szwalnia, trudno, by mężczyzn było tam dużo. Gdyby tam była kopalnia albo platforma wiertnicza i tekst w odwrotną stronę, to raczej nikt by się nie dziwił. Ale ogólnie z Twoim przesłaniem się zgadzam :).

0

@FcPortoFan1999 Należała, ale sędzia darował, a VAR podobno "nie miał podstaw" sprawdzać.

0

Gra w przewadze wbrew pozorom to nie musi być wzmocnieniem dla Rakowa :). Mają za sobą kilka meczów, w których nie bardzo umieli to wykorzystać. Szkoda Widzewa, ale sam sobie winien faulujący.

1

@FcPortoFan1999 Trochę wstyd dla ŁKSu, że dostał takie manto, kiedy kolega od spadku jedzie z niedawnym kandydatem do mistrzostwa. No ale mecz się nie skończył, dajmy szansę Klimali.

0

Ciekawe, czy dziś jest ten dzień w którym Klimala pomoże w czymkolwiek swojemu zespołowi?

0

@HypeR "Mianowicie wiadomo, że nikt nie przepada za Brie Larsson nie tylko jako za osobą, ale także za aktorką. "
Ja przepadam. Dla mnie świetna w pierwszym filmie. Niech zostanie.


0

@Iniesta997 W sensie, że ma kupić Real? :)

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że nikomu się nie uda. 3mam kciuki za Jagę i za Puszczę. Trzymałem za Raków, ale mnie zniechęcili tym, co odp...ierniczają w ciągu ostatnich miesięcy. Papszuna lubiłem, ale nie przepadam za jego następcą. Choć mogliby się dokulać choć do miejsc pucharowych.

0

Brawo Jaga! Teraz utrzymać!

7

"Koniec końców nie można co roku wygrywać ligi czy Ligi Mistrzów."
Ale można co roku ich nie wygrywać :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?