1

@AlexDark00 Nie przestawaj, nie zmieniaj się. Rób fikołki dalej :)

2

@AlexDark00 "Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery"
@Coutinho007 "28 lat. Rzeczywiście młody talent ale nawet takie pierdoły"
Alex, ale mnie rozbawiłeś, dziękuje. Rozważ karierę akrobaty, bo jesteś w tym naprawdę dobry :).

0

@FcPortoFan1999 Tak szczerze, to Korony też mi będzie szkoda. Nie płakałbym chyba tylko za Cracovią, wtedy Kraków miałby znowu derby :).

0

@FcPortoFan1999 Uratować Puszczę, kij z Wartą.

1

Sukces Lecha Poznań. Nie przegrał i nikt nie strzelił samobója.

0

@BorzyKrzys Po prostu Lech tak rzadko strzela bramki (innym zespołom), że trzeba korzystać z każdej okazji do celebrowania.

1

Rumak widzę zadowolony. Jeszcze tylko dwa razy wpierdziel i wakajki. A potem będzie prowadził ku chwale rezerwy Lecha, które mają duże szanse spaść już teraz, bez niego, ale dzięki trenerowi z tej samej, że tak to ujmę, stajni. Węska, Rumak, Ulatowski i Kędziorek. Czterech, że znowu tak to ujmę, jeźdźców Apokalipsy. A w zasadzie trzech jeźdźców i jeden Rumak.

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że pomoże mu zająć drugie miejsce. Ale jest tak słaby obecnie, że nie mam wielkich nadziei.

0

@FcPortoFan1999 Nawet jeśli wróci, to myślisz, że tak łatwo będzie odbudować te zgliszcza po byłym asystencie? Nie da się wejść drugi raz do tej samej rzeki, ona jest już inna, Raków też. Poprzednio doprowadzenie częstochowian na szczyt zajęło mu lata, przez które budował swój autorytet i szacunek w szatni. Teraz po takiej przerwie może nie być prosto wrócić do tego, co było.

0

Raków jest beznadziejny. Szwarga ze swoimi mądrościami z Deductora zapomniał, że oprócz teorii istnieje także praktyka. W dodatku jego tłumaczenia po przegranych meczach są nie do przyjęcia. Smutny sezon Rakowa.

0

@macio_944 Czyli Lionel nic nie pomógł? :)

1

@blakkudium Oni powinni we dwóch z Nitrem wychodzić na każdego przeciwnika. Wtedy może coś by ugrali.

0

@Ojciec5tkidzieci Bez przesady, proszę:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Link_(posta%C4%87)
Korzystaj śmiało.

1

@Transu96 To już nawet lufy na odwagę nie można? Jak dupę kłują i wiadrami koks żrą, to nikt nie zabrania włazić na ring. Ale kielona walnij i zakaz? Przecież on tam nie miał prowadzić samochodu. To już u @Luciano99 są uczciwsze zasady. Tam nie dopuszczają, jeśli nie wypijesz, bo wiadomo - kto nie pije, ten podpierdala.

2

@Kgorecki2500 Warto zwrócić uwagę na czym siedzi miś. Stary @Luciano99 od tego zaczynał rozwój firmy.

0

@aspr1me Kibice innych klubów nie czekają roku, tylko śmieje się już teraz.

0

@Sulimo Nie przesadzaj, Raków to taki Lech obecnie, wszystko się może zdarzyć.

1

Gramy aż Jaga strzeli.

1

@takisobiektos Przegrać. Ale patałachy nie umiały.

0

@NeroTFP1 "Ależ upadek TVN-u i Wojewódzkiego."
Zgadzam się. Ani Mru Mru? Patologia :).

0

@FcPortoFan1999 Elegancko!

0

@FcPortoFan1999 Egoista. Przez niego Jaga może przegrać nie tylko ten mecz.

1

Dobra Jaga, metr przed kiblem. Dalej się bawcie.

4

@kozak_kompletny "Szacunek mierzy się w liczbie oglądających to gówno widzów."
Nie masz tam za wiele pod kopułą, jeśli tak mierzysz szacunek. Współczuję.

0

@Cule1234 Dobrze, że nie rzucili dziewczynom 200 euro i nie kazali samym kupić.

2

@Kgorecki2500 Cwaniak. Nawarzył piwa, ale to inni musieli je wypić :).

0

@kozak_kompletny I to jest dla Ciebie najbardziej irytujące w tym wpisie? Naprawdę? Bo przede wszystkim tego przecinka tam w ogóle nie powinno być. Ale @FcPortoFan1999 ma taką manierę i choć mnie rozwalają te jego przecinki, po prostu tak już ma i trzeba przywyknąć :).

1

@Pawlak1992 Na Rumaka.

0

Wspaniały strzał Wdowika.

0

Pietruszka nać, Jaga grać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?