2

@MessiForeverTheBest Ja tam cenię szczerość. Przynajmniej nie udają, że przyzwoitość, prawda i sprawiedliwość mają w obecnym świecie jakiekolwiek znaczenie. K...y, ale uczciwe :).

0

@4drian0 Niby metro, niby NY, ale znowu na myśl przychodzi mi na myśl zarząd Barcelony, jak tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14488620#comment-14488748
:)

0

@TheNekro94 Ale nie było też takich projektów jak SuperLiga. Zachowaj obiektywizm. Gdyby nie pomysł Pereza, niczego by nie zmieniali.

1

@Jakchcesz
"A gdzie karzeł?"
"Filmuje!"
Popłakałem się, to takie prawdziwe. Dokładnie tak wygląda zarządzanie klubem...

3

@tristan87 Łapówkarz wytyka innym myślenie o pieniądzach...

0

@DLFCB I po co podsuwać pomysły dla najeźdźców z Białorusi?

1

@Aferzysta I kondycję poprawi.

0

@mr Barca Mam nadzieję, że nie, ale jeśli oceniać na podstawie faktów, to możliwe. Laporta to pozer i narcyz, on byłby gotów wziąć chwilówke, byle tylko z miesiąc puszyć się, że jest w gronie największych. Co z tego, że na kredyt? Z takim gościem nic nie zbudujemy. Co najwyżej coś może się udać przypadkiem, a on się od razu do tego podepnie i wypnie pierś do orderów, twierdząc, że to jego dzieło. Tak jak w przypadku transferu Ronniego.

0

@mr Barca W jaki sposób wywyższa Real? Podając fakty? Pesymizm na temat Barcelony? Wyrażany podawaniem faktów? Wybacz, ale udawany optymizm na pokaz w wersji Laporty daleko nas nie zaprowadził.

2

@Pawel13sz
@Comentateiro odpowiada: "Tak, nadal będę tu komentował."

0

@Szakalaka12369 "już jakaś Ukraińską wykupuje mroźnie Callfest"
Ukraińcy (Trzy Niedźwiedzie) już to zamykają, zwolnili wszystkich, niektórzy 30 lat tam pracowali. Bodajże do lipca mają wypowiedzenia, ale nie chce mi się sprawdzać, czy na pewno, bo może wcześniej nawet.

2

@MichuZ44 No tak, a znajomego to już można, tak? :)

6

@GeneralXavi Motywator ze zdjęcia wyraża radość z otwarcia świeżego bloku więziennego, dzięki czemu warunki pobytu będą bardziej komfortowe.

6

@Safrani No, no, albo Tusk i Lasek przy Lotnisku Chopina.

2

@ElTomas Dokument o kibolach chcących spotkać się z piłkarzami po meczu z Motorem.

0

Komentarz usunięty

1

@Encore Nie, w tej chwili ubierają go w kaftan przed zabiegiem.

1

@MesQueUnClub96 Znany pszczelarz.

0

@macio_944 Niesamowite, jak bardzo mam to gdzieś i jak mnie to nie obchodzi. Jestem kibicem Barcelony, a nie Messiego. Tak, wiem, że to nie na temat i może Cięto nie interesować, ale to Ty zacząłeś.

2

@Faro Tak. To wymogi kontraktowe.

1

@jedrek7000 Nie podobał Ci się dokument o Viniciusie? Hejterze jeden Ty! Dojedziemy Cię!

0

@Kamiloza91 Daj już spokój. Nic Cię nie obchodzi, ale ciągle odpisujesz. Obaj wiemy, jaka jest prawda. Dobrej nocy.

0

@Kamiloza91 Jasne, jasne. Dobrej nocy.

0

@tadzik447 Tych kilka chwil pokazujących, jakie z nas barany.

0

@Arno Przecież on też przeżywa. Tylko pierdzieli o tym, że to dla niego rozrywka. Poczytaj jego komentarze. To co teraz odstawia, nazywamy racjonalizowaniem. Jeśli dzięki temu będzie mu łatwiej zasnąć, w porządku :).

0

@FcPortoFan1999 Nie. Choć po odejściu Feio jakoś więcej sympatii mam do Motoru. Aczkolwiek trauma @Sulimo związana z tym klubem obniża jego rating w moich oczach. No i sprawa przekrętów Newagu zraża mnie do Jakuba Zbigniewasa :).

0

@FcPortoFan1999 "Arka Gdynia, kurtyzana, udomowiony dzik!" :)
Żartuję ofc, nie jestem ani kibicem ani antykibicem.

3

@Luciano99 Z tego wynika, że ma chyba zakaz wstępu do was na zakład.

0

@DragonxNF Bożydrzar.

8

@Deviler Za PiSu bym obejrzał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?