Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mleczkoo "To nie nasza wina, my wszystko zrobiliśmy dobrze."
0
@tristan87 Dokładnie, kiedy przeczytałem jego wypowiedź, myślałem, że ma jakieś problemy z głową. Brakuje jeszcze, żeby się Gllik wypowiedział: "Brak powołania dla Tomasza Kłosa to największe zaskoczenie." Milik strzelił gola, to Staszewski od razu napisał, żeby go brać do repki (gdzie ma średnią jednego gola na rok). I tak to się kręci, ciągle z tymi samymi asami za dawne zasługi. A potem mokrą szmatą w pysk i zdziwienie, że polska piłka nie idzie do przodu...
0
@michaleu "Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny." A to informacja o dezaktywowaniu konta. "Gówno mnie to obchodzi."
:)
4
@tomek8756 Kottail.
2
Dzisiaj Rutek odbył konferencję z mediami, gdzie znowu pokazał, jakim jest nieudasem, chamem i prostakiem. Oto jak przyjęto to wydarzenie we Wronieckim Szańcu:
:)
@Sulimo @Comentateiro @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96
1
@zodiak_10 Wyglądają raczej na tancerzy bachaty...
1
@Comentateiro To prawda, dojechałeś na Szerpie Rumaku.
1
@DLFCB Nie no, skoro są równi, to ma prawo mu oddać.
0
@blakkudium Po co ma zostawać? Na pewno jest jakiś szwagier, czy inny ziomek Laporty, który to ogarnie lepiej.
0
@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się. Śląsk jest klubem miejskim, czyli tak naprawdę niczyim. A Lech to własność prywatna, ale okazuje się (w tym materiale), że rządzą tam sabotażyści albo idioci.
0
@FcPortoFan1999 Z filmu można się dowiedzieć, jakie są prawdopodobne powody. W głowie się nie mieści.
9
@Arden Jak dla mnie to Laporta, Deco i Xavi wdrażają plan naprawczy w Barcelonie.
1
Śmieszkowałem z Węski, że to kolejny (po Rumaku, Kędziorku, Ulatowskim itp.) przedstawiciel poznańskiej myśli trenerskiej, ale okazuje się, że choć nadal może tak być, to jednak Lech Poznań jest większym bagnem, niż mogłoby się wydawać.
https://gloswielkopolski.pl/kto-odpowiada-za-akademie-lecha-poznan-legia-nad-lechem-w-clj-rezerwy-spadaja-do-trzeciej-ligi-pierwszy-odcinek-glosowym-okiem/ar/c2p2-26383991
Bardzo, bardzo ciekawy materiał wideo. Przerażające jest, jacy tam ludzie rządzą...
@Sulimo @Comentateiro @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96
Nie, to nie oni, tylko oznaczam potencjalnie zainteresowanych tematem :).
5
@FcPortoFan1999 Będzie jak z Żydami. Cokolwiek na ich niekorzyść to już antysemityzm.
5
@FcPortoFan1999 Nie ma po co tego nazywać, bo takie coś nie ma racji bytu. To powolne wprowadzanie cenzury, bo pod sztandarem szczytnych celów chce się zamykać mordy krytykom. Kto będzie decydował, co jest hejtem, a co nie? Przecież są obecnie rozwiązania prawda pozwalające ścigać hejterów. Może jest to trochę upierdliwe i mozolne, ale ta ustawa, to zło wcielone. Będzie pod to można podciągnąć wszystko, co się komuś nie spodoba, bo go urazi i zaboli.
0
@Sulimo A to, co pisałeś o Rumaku, to już hejt, czy jeszcze krytyka? Albo o piłkarzach? Bo łatwo możesz wpaść we własne sidła.
0
@July_6_BcN No tak, ale to raczej kwestia "rozwodów" i nie ma przykazania jako takiego, nakładającego obowiązek. Pomijając już fakt, iż nie wiadomo do końca, jak taki "sakrament" wyglądał tysiące lat temu.
0
@July_6_BcN A które przykazanie nakazuje zawarcie małżeństwa? :) Zmierzam do tego, że większość tych zakazów i nakazów to efekt setek lat jak najbardziej ludzkich ustaleń, nie zaś Bożych przykazań.
1
@Pedri16Future Dla mnie jako katolika sprawa jest prosta. Bóg stworzył ludzi na swój obraz i podobieństwo. No to kto stworzył geja, bo chyba nie diabeł? Skoro Bóg go stworzył, to kochaj bliźniego swego jak siebie samego. I tyle. Są w Biblii fragmenty, które potępiają sodomię i przewidują określone kary, ale - znowu jako katolik - mam ten komfort, że wiem, iż Bóg dał mi też wolną wolę. Więc wybieram to, co jest zgodne z moim sumieniem. Zgadzam się z Tobą, że taki się dany człowiek urodził i nie wybiera sobie homoseksualizmu, żeby mi zrobić na złość. Natomiast jestem przeciwny afirmacji i epatowaniu tą "innością", jakby to był szczyt ewolucji ludzkości. I jestem przekonany, że większość takich osób chce sobie po prostu normalnie żyć, jak ja czy Ty, bez strachu i prowadzenia podwójnego życia w obawie przed reakcją otoczenia.
1
@July_6_BcN Ten celibat to raczej ze względów materialnych, a nie dlatego, że Biblia go wymaga.
0
@Maker0 No to przy obecnych smartfonach jest faktycznie bezużyteczny.
5
@Kgorecki2500 To na pewno jest, jak z tymi cenami benzyny. WTEDY to byli biedni ludzie, szukający swojego miejsca na ziemi. Ale TERAZ to już zorganizowana akcja destabilizacji, a nie żadni azylanci. Takie fikołki niektórzy ludzie tutaj lubią i w nie wierzą.
1
@Kgorecki2500 Powinni do tego jeszcze dorzucać kartusz z gazem i foliowy worek na głowę.
5
@tbas Rzadkie zdjęcie Lewandowskiej z mężem.
0
@NeroTFP1 Myślicie, że to @Sulimo? Przez Lecha żyje w dużym stresie.
0
@Safrani Głosował, bo nie sądził, że to takie trudne. Teraz wie i zrozumiał swój błąd.
0
@tbas A przeczytałeś chociaż cały tweet? Czy wystarczy to, co na obrazku?
0
@kanver_ Tak, dalej pchajmy Milika, przecież znowu musi strzelić w tym roku jednego gola w repce.
2
@Comentateiro To prawda, bo trzeba będzie tę połowę wrzucić, żeby w ogóle wózek wypiąć.
2
@Kgorecki2500 Poznań. Czego innego można się spodziewać? Przecież tam do tej pory chcą wyrywać kończyny (i robić jeszcze gorsze rzeczy) jakiemuś Rumakowi, to jakie szanse ma taki gołąb?