0

@SawneyBean Wątpię.

4

@Nazio_87 On to się raczej bawi w pochowanego.

0

@Bykunn Ja nie wiem, jak można bronić zachowania takiej prostackiej świni, która nie umie zachować się z kulturą licującą z jej pozycją i urzędem. Dla Ciebie jej zachowanie to: "To mu to wytknęła całkiem słusznie, może tylko w trochę nieodpowiedniej formie. " Bo nie można się nawet uśmiechać, jeśli @Bykunn kogoś nie lubi. A jego odpowiedź to " Natomiast on odpowiedział jak typowy seksistowski prostak którym jest."

Przecież Ty sam się obnażasz i pokazujesz, jakie masz podwójne standardy. Nie wstyd Ci? Jeśli kogoś nie lubisz, to nasrasz mu na wycieraczkę, bo przecież "świni" się należy? Ty się czytasz? Widzisz jaka hipokryzja bije z tego, co piszesz? Za kogo się uważasz, za zwolennika demokracji, Konstytucji, praworządności? Bo jeśli tak, to chyba zasady obowiązują zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje?

4

@Bykunn " Ale wiem że cię nie przekonam do tego bo jesteś pewnie podobnym człowiekiem to ci się to podoba"
I to jest argument. Wspaniały jesteś, doskonale byś tam pasował.

0

@FCB_dimiC "a jak widać w tym co napisałem co nieco prawdy było ;)"
Na pewno, bo Ty tak chcesz, mądralo z internetu. Ale jakoś musisz sobie wytłumaczyć, że wygrałeś i Twoje "argumenty" są najlepsze. Nie umiałeś odnieść się do tego, co napisałem o mediach i otaczającym świecie, wiec zrobiłeś to, co tacy ludzie robią zawsze, przypisałeś interlokutorowi jakieś osobiste doświadczenia, powstałe jedynie w Twojej wyobraźni. Odniosłem się do powszechnego w dzisiejszym świecie wymagania, by to facet płacił na randce (co każdy posiadacz choćby dwóch szarych komórek jest w stanie zaobserwować), na co odpowiedziałeś przykładem anegdotycznym własnej narzeczonej, gdzie nie wiadomo nawet, czy to prawda, bo anonim z netu może stwierdzić wszystko. Zaś o roszczeniowym podejściu wielu współczesnych kobiet świadczą nie tylko badania, filmy, itp. ale niektóre historie użytkowników LR - czemu nie miałyby być równie wiarygodne, co Twoja?

Edit: Nigdzie nie stwierdziłem że wszystkie dziewczyny są takie, a mimo to Ty napisałeś o swojej wspaniałej narzeczonej, jakoby to miało dowodzić, że piszę nieprawdę.

Wiedziałeś o czym wcześniej piszę, ale postanowiłeś udawać głupiego, teraz też oburzasz się na pokaz, znowu udając, że nie wiesz, o co chodzi.

Pewien francuski arystokrata powiedział kiedyś, że nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu. I tutaj pojawiasz się Ty.

Nara.


0

@FCB_dimiC Zwróć uwagę na otaczający świat, media i zachowanie dziewczyn przedstawianych jako wzorce i przestań pouczać, skoro znasz jedynie swoją narzeczoną i udajesz, że nie masz pojęcia o co chodzi. Daruj sobie już też wycieczki osobiste, bo to żenujące.

17

@Bykunn I z czego ten uśmiech? Zachowałeś się jak ta baba, która sama zaczęła wycieczki osobiste, a potem urażona niewinność. Ona zaprezentowała chamstwo, na które otrzymała ripostę. Na co Ty wyskakujesz ze swoim żenującym tekstem. A teraz udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Może bądź hipokrytą gdzie indziej?

0

@FCB_dimiC Jak widać, wielu rzeczy nie rozumiesz. Zastosuj się do własnej rady.

22

@Bykunn No tak, a ona to wzór cnót. Super jesteś obiektywny w tej kwestii.

1

@Stinger_ Dokładnie tak. Nie on jeden zresztą opowiadał takie farmazony.

0

@FCB_dimiC Możliwe, dlatego napisałem "w wielu przypadkach", ale to być może Cię przerosło.

2

@FCB_dimiC Czego by nie chciała jeść, w wielu przypadkach zechce, by on za to zapłacił :).

1

@Sulimo To jak raz na rok ciężko Ci te 20 zł wydać, nie wiem, jak sobie wyobrażasz randkowanie w obecnych czasach? :)

0

@Kengo Nie wierzę. Istnieje tylko jedna metoda, opatentowana przez Disneya. "Put a chick in it and make her gay!"


2

Nie wierzę, że Adrien sam to powiedział, on nie jest tak samodzielny. To na pewno wypowiedź jego matki.

0

@kubix05 Najlepsze jak dla mnie jest "Pokolenie". Ponadczasowy utwór.

0

@Sulimo Tak, rozumiem tę koncepcję. Jednak wydaje mi się, że to po prostu fejk, tyle mający wspólnego z prawdą, co ten:


:)

0

@Sulimo Nie wierzę w takie bajki z FB. Zawsze jest kamerzysta nagrywający w odpowiedniej chwili. No i wątpię, by koty z dziczy tak ochoczo biegły do obcego. Dziwne by też było, gdyby ktoś, kto je tak oswoił, że biegną do człowieka, tak bezwzględnie je porzucił. Skłaniam się ku teorii ustawki.

1

@Sulimo "Kurnik", ta, jasne. Kogo oni chcą oszukać? To normalne UFO, zabierają swoich odkąd trzeba ich rejestrować.

1

@Culer9002 Ty może i nie, ale przecież mamy tutaj takich :).

0

@aspr1me I cyk, kolejny rekord do gabloty.

2

@Kapitan hawk Barceloński gen przegrywu zaprocentował :).

0

@kanver_ On tak nie uważa :).

0

@Herato Albo odwrotnie.

0

Marcus strzał imienia CR7.

2

Wspaniały strzał. Kolejny już.

0

@damian16161212 "Pracowałeś za granicą z Polakami? Najgorsi są ci co dostaną kawałek krzesała i myślą że są bogami xD"
Czyli, rozumiem, to dopiero przed Tobą? Bo chyba jesteś Polakiem, prawda? :)

1

@damian16161212 Pewnie dlatego, że Polacy od razu się na Tobie poznali, a Anglików możesz jeszcze oszukiwać :).

2

@BorzyKrzys @Comentateiro napisał "kiedyś". Jego "kiedyś" to nie to samo, co Twoje.

0

@pluszek Nie kłamał, to były właśnie te pomysły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?