Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin To ani chybi gry Tuska.
0
@Luciano99 W takim razie przyganiał kocioł garnkowi.
7
@Kessie Rura wydechowa tak do Ciebie powiedziała???
2
@tristan87 Widzę, że pan po ALK, czyli to może być @Borneo. Nawet by pasował po przekonaniach i po tym, że jak widzę, robi błędy we własnych wpisach :)
4
Tak jest!
3
@Luciano99 Siedzi w kartonie po lodówce pod mostem i od razu "(...) betonową nagrzaną jungle".
0
@RosjaninBut Mbappe już pożegnał aniołka?
3
@Comentateiro "W Polsce mamy konserwatywnych dziennikarzy czy konserwatywnych funkcjonariuszy? Raczej tych drugich, zatem żadna cancel culture nie wykosi konserwatywnych dziennikarzy, bo ich nie ma."
"Problemem Cancel Culture jest to, co właśnie napisałeś.
Przesadne demonizowanie osób, które komuś nie pasują ze względu na własne upodobania. "
@RosjaninBut Q.E.D.
0
@barcelonaLM Zaśmiałem się trochę, bo to brzmi jak deklaracje władz Lecha Poznań. Wiją się jak piskorze, by nie powiedzieć, że będą się bić o MP (żeby ich kibice potem nie rozliczali), zamiast tego powtarzają, że ich celem jest walka o najwyższe cele :). Bez urazy, po prostu to, co napisałeś tak mi się od razu skojarzyło - coś powiedzieć, ale żeby broń Boże nic konkretnie, bo jeszcze ktoś powie "sprawdzam".
1
@Kgorecki2500 Został już wyjaśniony w komentarzach.
4
@takisobiektos Ciekawe to jest, czy Biden o tym wie.
2
@maroon Nawet Ty, Brutusie...? Ten zakłamany komuch nigdy nie będzie top, nawet jeśli akurat - jak tutaj - ma rację.
5
@Borneo Tacy jak Ty doprowadzą ludzkość do zagłady, wciskając na siłę swoje niesprawdzone pomysły, byle tylko dla oka być "eko". A co się stanie, kiedy na przykład z jakiegoś powodu słońce zostanie zasłonięte, bo ja wiem, pyłami po wybuchu wulkanu? Zaślepieni własnymi wizjami nie myślicie o tym, co może pójść nie tak, chcecie siłą wymuszać "postęp" nie bacząc na to, co będzie ze zwykłymi ludźmi. A kiedy już coś pójdzie nie tak, będziecie płakać krokodylimi łzami i przepraszać, bo nie przewidzieliście. Uważacie się za wizjonerów, a jesteście zwykłymi zamordystami. Jeśli coś będzie dobre i użyteczne, ludzie sami na to przejdą, jak z telefonów stacjonarnych na komórki, gdzie nadal jednak te stacjonarne są. Jak w wojsku, jest łączność bezprzewodowa, ale nadal są centralki łączone kablem, bo w razie czego, musi być zabezpieczenie.
7
@Kgorecki2500 Ci ludzie są kompletnie oderwani od rzeczywistości, zupełnie jak za komuny w Polsce, uważają, że wszystko da się załatwić uchwalając przepis. Szaleńcy, kompletni szaleńcy. Dostają pieniądze, zwroty kosztów, jedzenie, ochronę i mieszkają na strzeżonych osiedlach. Latają sobie kiedy chcą i czym chcą. A plebs ma się dostosować i jakoś sobie radzić. Nowa klasa możnowładców.
6
@Arden Widzę, że dla Laporty to strasznie łatwe. Szkoda, że nie poprosił Deco o Mbappe.
0
@FcPortoFan1999 I już Lech Poznań Cię nie lubi. Nepotyzm to tam podstawa działania, choć to sport.
1
@FCB_dimiC Nie zaniedbuje, wprost przeciwnie, bierze nie te i za dużo.
1
@Arcybiskup Laporta ma już taki bebech, że ciężko cokolwiek dopiąć.
1
@kubix05 To była świetna sprawa. I saturatory.
2
@MesQueUnClub96 "nie wierzę że @Luciano99 nie miał z tym nic wspólnego"
U @Luciano99 w warsztacie przebijali Lego na Duplo.
5
@macio_944 Przecież jest napisane, że pomagał mu już ojciec.
18
@Kgorecki2500 A wiec to tak?
https://x.com/arktos0/status/1813124305510621367
0
@Rust_Cohle Ciekawe, czy to jej konto w ogóle?
1
@PatrychoO Somalia Pirates są bardziej znani.
0
@ferdas_rawa Stara, dobra szkoła Kamila Dupczoka.
5
@Culer9002 Okładka jak z jakiegoś filmu Guya Ritchiego.
0
@Radioactive9705 Gdyby decydentem był tam Paweł Machcewicz, obraz by natychmiast zdjęto, żeby nie budził fałszywego przekonania, iż Polacy zawsze wygrywali. A "Hołd Pruski" w Krakowie by od razu spalono.
1
@Kazragore
:)
1
@BorzyKrzys Najlepsze jest to, że narzeka na obgadywanie innych, a sama obsmarowała obgadujących w gazecie. No ale świnie są równiejsze.
36
@marcin62 Musi zdjąć te czarne opaski powyżej kostki, uciskają i dlatego na dole puchnie.
Edit: Dodam jeszcze, że na drugiej zlekceważył, nie zdjął i sami zobaczcie, cała sczerniała.