0

@ikar34 "Ale tu jeden kretyn nawet napisał że jeszcze zamachu bombowego brakuje."
Profesjonalna diagnoza :). Ale nie poznałeś się, on jest raczej z Twojej bajki.

4

A holenderski olimpijczyk, w wolnych chwilach pedofil-gwałciciel, Steven van de Velde, też był? Powinien pokazać jakiś performance, jak wszyscy to wszyscy.

0

Obrona Lechii... pewne niedociągnięcia są...

0

@Rust_Cohle "Obstawiam, że zdobędzie trzy złote i co najmniej siedem srebrnych zegarków."

1

@ikar34 Jeśli Tobie nie odpowiada wolność słowa (a widzę, że nie), to również zalecam dołączyć do Rosji i Korei Północnej. Tam takie teksty i sugestie są na porządku dziennym.

1

@kosiarz92 Potem bicie kobiet zostało zakazane prawem.

1

@Sulimo Czyli rezygnujemy z produkcji samochodów i idziemy w budowę wulkanów.

0

@tadzik447 "Obstawiam, że zdobędzie trzy złote i siedem srebrnych zegarków." :) :) :)

3

@Michael24 Niewielu, bo muszą w tym czasie sprawdzić domy normalnych Francuzów, czy aby coś złego się w nich nie dzieje. A także zabezpieczyć mienie pozostawione bez opieki.

0

@Dosq Śmieszny jesteś sam. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam. Prostym ludziom wystarczą najprostsze wytłumaczenia, bo nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

6

@MesQueUnClub96 Nie obawiaj się. Nadal jesteś najrzadszym :).

2

@Dosq On ma tam rodzinę. Smutne, że dla Ciebie wszystko sprowadza się do pieniędzy. Ciekawość, czy we własnym życiu też tak łatwo dokonujesz wyborów.

1

@Stinger_ Ta ostatnia akcja... Zmarnowany ten strzał.

2

@PatrychoO Nie no, Rapid strzelał już wcześniej :).

1

@Xaviball Jak na razie, to tylko Rapid strzela.

0

@MesQueUnClub96 Teraz czas na kolejny czelendż, nur pod podwoziem.

0

Komentarz usunięty

0

@barteq "jakiego narzedzia uzywacie w pracy do zarzadzania projektami?"
@Luciano99 używa bata.

1

@MesQueUnClub96 "Płacą ci za posty (...)"
Jest taki film, "I kto to mówi?" :) :) :)

4

@tristan87 "Bezdomni" "eksmitowani". Co to za różnica, w którym miejscu będą bezdomni? :)

1

@Sulimo https://kkslech.com/2024/07/25/felieton-kibica-dlaczego-ciagle-zawodzimy/
Ciekawe (moim zdaniem) analityczne spojrzenie na Twój klub i próba odpowiedzi, dlaczego Leśnodorski miał rację.

0

@QQL5 To po co pożyczałeś?

6

@Luciano99 Kultura osobista - dżentelmen z Wrocławia.

2

@Arden "Pozostały po spalaniu proch nazywany NewSand używany jest w budownictwie np. do budowy dróg czy chodników."
Już myślałem, że robią z niego jakiś futurystyczny narkotyk.

0

@Dironixu Oczywiście. Jeśli Barcelona stałaby nad przepaścią, Real z radością pomógłby jej zrobić krok do przodu.

1

@TR3YWAY Już w średniowieczu wiedzieli, że to nie biust trzeba zamykać.

3

@Arden Warto dodać, że to dzielnica willowa.

0

@AxelF No i? Bo nie wiem, co to zmienia w kwestii mojego zdania?

0

@Kamiloza91 LYW, po polsku prawie jak LEW.

0

@Sulimo A czymś musi? Przecież to nie jest ich pierwszy taki popis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?