1

Śląsk Wrocław konsekwentnie i stabilnie.

0

@Sulimo Niestety. Ale kurna to niech nie sprzedaje, ale zatrudni fachowców i przewietrzy ten swój dwór potakiwaczy. Tam za dużo ludzi się zasiedziało, liczą się układy a nie kompetencje. Niech zrobi jak właściciel Legii. Piszesz o kompromitacji Śląska, ale ten Śląsk to sezon wcześniej ledwo się utrzymał, ledwo wiązał koniec z końcem, pieniądze zabierał zwierzakom z zoo i był (jest) przesiąknięty patologicznymi koteriami miejskich interesików. A Lech ma taką pozycję i sytuację finansową, że to, co się w nim dzieje i wyniki jakie osiąga, to kompromitacja dziesięć razy większa niż jakakolwiek Śląska. Przynajmniej moim zdaniem. Jest praktycznie jedynym dużym klubem w regionie z około 3,5 miliona mieszkańców (powtarzam za informacjami wyczytanymi na forum) plus tacy jak Ty, sympatycy z Polski. Ma stabilną sytuację finansową, żadnej konkurencji, akademię, itp.... To jest niepojęte, jak można marnować takie zasoby. Jak można trzymać takich Rumaków, Terpiłowskich, Bednarków, Rząsów itp. Rumak wraca uczyć młodych trenerów roboty... nosz kur... mać!


1

@Sulimo Tutaj się zgodzę. To nie pierwszy taki popis Śląska i Magiery.
Edit: Tutaj ciekawa dyskusja o Lechu:


1

@Sulimo A jak tam Lech w europejskich pucharach? Radzicie sobie? Czy:


:)

Pamiętaj, pycha kroczy przed upadkiem :).

1

Jacek Magiera znowu nabiera.

0

@Sulimo Ofc, że był. Ludzie się podpalili nie uświadamiając sobie, że linia nie biegnie w powietrzu (wydawało im się, że od ręki Ishaka jest rysowana), a po ziemi. Podobnie jak z piłką na linii bramkowej, często wydaje się, że jest na bank w bramce (bo widać miejsce w którym dotyka murawy za linią), ale przy rzucie kamery z góry widać, iż obwodem jednak pozostaje na linii.


1

@macio_944 Może to też dobrze o niej świadczyć, że nie leci na kasę i wybiera miłość. Kto wie, co tam się dzieje naprawdę?

Mnie bardziej frapuje, co tam robi @Kessie za nimi?

0

@Arden Tylko w zoo we Wrocławiu, bo potem nie ma kasy na Śląsk.

5

@Encore Rickman był świetnym aktorem! Naprawdę genialnym.

3

@norbi77 Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie można mieć już własnego zdania, czegoś umiarkowanego, wypośrodkowanego, czy w ogóle odmiennej opinii. Jesteś albo z nami, albo przeciwko. A wtedy trzeba Cię sekować - bo jeszcze ktoś pomyśli, że tak wolno i też zechce. A do tego nie wolno dopuścić!

2

@norbi77 I tu masz rację. Gotowali nas jak tę przysłowiową żabę. Krok po kroczku. A teraz jest dokładnie jak napisałeś. I nie wiadomo, co zrobić, żeby było normalnie, bo cokolwiek powiesz, może znaleźć się ktoś, kogo to urazi. Wskaże Ciebie i armia internetowych golemów ruszy, żeby cię spalić na stosie.

1

@norbi77 Skoro sam autor utworu stwierdził to, co stwierdził, to komentator jedynie powielił jego słowa. Będziemy teraz wprowadzać cenzurę?

4

@norbi77 Dlaczego spłycił, skoro sam Lennon powiedział, że utwór jest właściwie Manifestem Komunistycznym?

3

@macio_944 Jakby człowiek wierzył miniaturkom Atora, to już dawno by zszedł na zawał.

5

@ArcziArtt Czekam na post @Sulimo opisujący ten wstrząs i być może erupcję.

3

@Sulimo Nie no kolego, jeśli już tak rozumujesz, to ile Widzew powinien mieć w pierwszej? Bądźmy obiektywni.

0

Ale Lech ich cisnął :).

0

@Sulimo Przegrywają, to jaki ma być? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ten spalony to dziwny jakiś. Dla mnie nie było.
Edit: mam na myśli ten ostatni, przy główce Ibizy, nie przy golu Lecha.

0

No i Widzew się doigrał. Hotic kąsa w kolejnym meczu.
Edit: Kurna, szkoda, bo piękna bramka. Dura lex sed lex.

0

@Sulimo "Nie winie trenera Lecha. "
A za co go winić? Dla mnie fajny gość. Dostał materiał jaki mu naszykowały te lechowe nieudasy z pionu sportowego i robi, co może. Asystenta ściągnęli na sam koniec, sprzedali Marchewe i Velde, kupili dwóch gości typu no name, teraz też jakiegoś gościa z 2 ligi norweskiej planują ściągnąć. Rutek w maju nakłamał jak zwykle, ilu i kogo to nie planują kupić i że nie będą czekać na sprzedaże. W ostatnich dniach dwa wywiady z Klimczakiem i Rząsą, gdzie opowiadali kolejne bajki. Kocioł uspokojony, bo też odbył tajne spotkanie z zarządem i wracają do sprzedaży kiełby i piwa. 6k karnetów, na pierwszym meczu 20k kibiców, kasa się zgadza. Taki to klub kolego, minimaliści i nieudasy rządzą i odgrażają się, że będą rządzić przez następne 30 lat. W Lechu nic się nie zmienia.

Aha, jeszcze twierdzą, że czekali na Skorżę, kilka razy z nim rozmawiali, ale ostatecznie odmówił. Jak dla mnie, to nie chce włazić do bagna z tymi ludźmi i znowu się o wszystko użerać - choć imo odszedł w kompromitujący go sposób.

1

@FcPortoFan1999 Czuję, że to się na nich zemści.

0

@arasz1819 Napoleonie? Po co sięgać tak daleko, kiedy obok jest taki Churchill zamieszany w ludobójstwo w Indiach?

1

@mkord Czy ja pisałem o umiejętnościach sportowych, czy o zachowaniu typowo ludzkim, choć na boiskach wcale tak często nie spotykanym?
Edit: A teraz strzelił gola, mam nadzieję, że choć trochę Cię usatysfakcjonował.

0

@arasz1819 Oczywiste, że tak. Nie ma chyba postaci historycznej bez skazy.

0

Ishak to super gość jest. Zaczekał, upewnił się, że nic poważnego się Gikowiczowi nie stało. Pomijam już fakt, że bramkarz dostał chyba w klatę, a złapał się za głowę, bo to chyba standardowy element treningu u wszystkich piłkarzy, by łapać się od razu za łeb.

1

@Kgorecki2500 Na pewno pijany. Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek z czarnym rynkiem waleriany dla kotów?

3

@kanver_ Bo chcą go sprzedać. Od lat tak robią przecież z tzw. "rokującymi" zawodnikami. Tyle, że skończyli im się sensowni młodzi (no, może Kozubal), więc teraz jest selekcja negatywna i wybierani są najlepsi z najgorszych.

0

@MesQueUnClub96 I tu się zgodzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?