0

@Lucyfffer O co chodzi? W Lechu wszystko jest w najlepszym porządku!



"Jak żyć będąc kibicem tego klubu? @Sulimo @FcPortoFan1999 "

Nie ma się o co martwić, naprawdę :).

2

@Pedri16Future ""Jak kochać to księżniczki, jak kraść to odkurzacz " powiedział Tomasz Zelmer""
Ha ha.

3

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY Ale się ten Anatoly spasł.

1

@DLFCB To skandal, że nie dostał/dostała/dostało angażu na Igrzyskach w Paryżu. Jak najszybciej trzeba go/ją/to wyeksportować. Żal, by się takie dobro marnowało.

0

@Kgorecki2500 "Twierdza Wrocław"... Mają fantazję :).

0

@barcelonaLM Wszystko rozbiło się o duet Laporta & Deco.

2

@draxidox Rewolucja pożera własne dzieci.

0

@PatrykBarca W Lechu wszystko gra:


1

@BabyGang Na bank.

0

@Sulimo On raczej poleciał za tą ostatnią konfę.

0

@FcPortoFan1999 Szybko poszło:



Edit: Sorki @Sulimo, wrzuciłem i dopiero zobaczyłem powiadomienie (kiedy strona się odświeżyła).

1

@wojopancer W klubie i tak panuje optymizm.

1

@adamek20151 Tak, tylko to prosta pionowa, z góry w dół.

2

@Culer9002 Wszystko przez to, że Laporta poprosił Deco o te transfery. Gdyby mu kazał, może byłoby inaczej.

0

@norbi77 Ale kto tak naprawdę się oburza? Sprawdź sobie... Bo z tego, co widzę, to oburzają się, ale raczej na kretyńskie decyzje TVP. I to od lewa do prawa.

0

@speed1 Skoro kobietom to pasuje, nie protestują, a część nawet chwali? Przecież w innym przypadku byłby jakieś marsze, happeningi, protesty? Prawda? Chyba, że się z jakiegoś powodu boją sprzeciwić...?

0

@shinthps "Lublin jest brzydki."
@Sulimo, bierz go!

0

@Arys Na krzesełkach wymalować, zamiast "Mes que...".

0

@BorzyKrzys Mogliby na jednym pokazywać tylko stronę kortu z Igą, a na drugim z jej przeciwniczką. Każdy by sobie wybrał, kogo woli.

0

@norbi77 "Dodam, że ja rzygam już poprawnością polityczną i takimi sprawami jak ta Babiarza, bi nie powinno tak być. 2 dni temu o tym pisałem, że strach powiedzieć czy napisać na jakiś temat, bo od razu jesteś homofobem, rasistą czy putinowcem...nawet chyba z Tobą o tym dyskutowałem."
I tu się z Tobą zgadzam, ale w kwestii Babiarza nie. Gdyby Lennon nie powiedział, o czym jest jego utwór, to bym Cię poparł, bo słowa dziennikarza byłyby naginaniem przekazu do swoich przekonań.

0

@Yamal_Williams Bo dyskutuję z dwoma hipokrytami, którzy się wzajemnie klepią po pleckach. Tyle, że @norbi77 nie zdaje sobie sprawy, że jesteś jak ten skorpion z bajki i wcześniej czy później go dziabniesz, kiedy będziesz miał okazję. Większość Cię tutaj rozszyfrowała od razu. Nara.

3

@norbi77 "Serio? Nie rozumiesz prostych spraw?
Porównujesz showmana w prywatnym kanale, na prywatnej stacji do pracownika publicznego w publicznej telewizji, który nadawał na cały świat?
Jprdl... :)"
Już rozumiem. Tobie nie chodzi o prawdę i sprawiedliwość, a jedynie o potwierdzenie własnych uprzedzeń. I każdy chwyt jest dobry. Podobnie robi ten Yamalek.

2

@norbi77 To Ty nie rozumiesz, że Babiarz powiedział jedynie prawdę, że to utwór, o którym Lennon powiedział, iż jest to "Właściwie Manifest Komunistyczny".
"I co, że tak powiedział?"
No to w takim razie i co, że Babiarz tak powiedział?
Jak można być tak dwulicowym?

5

@Yamal_Williams Żenujący jesteś. Nie cofniesz się przed niczym, żeby wytłumaczyć swoją bandę. Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze. To Twoje motto.

2

@norbi77 "Czy program KW idzie na cały świat? Nie. To jego prywatne i kontrowersyjne show, więc ma wolną rękę, a porównanie tego do komentowania otwarcia IO jest chyba trochę nie na miejscu."
Aha, to teraz zasad nie przestrzegamy zawsze, ale wtedy kiedy nam pasuje? No ładny z Ciebie moralista, gratuluję.

2

@norbi77 "Że przekaz piosenki Lennona był o braku wojen, świata bez granic, konfliktów o pokoju itd...a Babiarz stwierdził, że to komunistyczna wizja...no trochę niefortunna wypowiedź, nie sądzisz?"
Przecież Lennon sam tak powiedział. O co chodzi? Tak ciężko poszukać i znaleźć odpowiednie słowa?

2

@Yamal_Williams Odpowiesz w końcu na pytanie, czy będziesz się hipokryto migał?
Napisałeś: " Pan Dariusz ma wolność do podjęcia takiej decyzji a nie robienia tego co tłum"
No to pytam: "Czyli Wojewódzki nie miał racji usiłując zmusić Szczęsnego do opowiedzenia się po "dobrej" stronie politycznej?"
A Ty udawaczu wybrałeś sobie kawałek, do którego uznałeś, że będziesz się nieudolnie umiał odnieść i meritum zostawiłeś bez odpowiedzi. Bo za trudne, żeby się zmierzyć. Bo musiałbyś albo zaprzeczyć własnym słowom, albo napisać coś złego na idola. Wstyd.

1

@Yamal_Williams Nie odpowiedziałeś na pytanie ściemniaczu. Znowu jakieś fikołki i zwody będą? Wojewódzki nie jest właścicielem TVNu i nie ma "własnego" podkastu, tylko jest pracownikiem stacji.

1

@norbi77 A cóż takiego powiedział Babiarz? Jakież to świętokradztwo popełnił? Umiesz mi wytłumaczyć? Jakiż to "drażliwy" politycznie temat poruszył? Bo do tej pory nie mam pojęcia. A tę szopkę wywołali właśnie ludzie usiłujący z niczego ukręcić bat na Babiarza.

A co do Borka, to zanim coś napiszesz, najpierw sprawdź, co mówił po agresji Rosji na Ukrainę. "Pozdro dla normalnych".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?