Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Yamal_Williams Ty zawsze wiesz jak usprawiedliwić każdy fikołek swojej bandy :). Brawo.
9
@FabianekMrozek Lecz się. Komunizm w założeniach to właśnie taka utopia, raj i kraina szczęśliwości. Tyle, że w praktyce nigdy i nigdzie się to nie udało.
1
@FcPortoFan1999 "Dopiero co odpaliłem mecz bo byłem na dachu."
Straszne rodzice Ci te kary wymyślają, trzymaj się tam. Komina :).
0
@FcPortoFan1999 No chyba im się nie uda. Musisz zrezygnować z Flashscore :) Cracovia to Nemezis Rakowa :).
0
@pluszek Trzeba podesłać Yamalowi.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie ma się co podniecać. Na pewno chodzi o to, że za słabo się znęcali.
1
@MesQueUnClub96 To się nie przyjmie, zbyt dziwne.
4
@Kgorecki2500 Kurka, nie wiedziałem, że robią go z orangutanów! Też będę bojkotował!
3
@Kapitan hawk Zdecydowanie zbyt łagodna kara za takie kur....
4
@macio_944
4. Laporta /cokolwiek/
5. Deco /cokolwiek/
0
@Salchent Składanie lego z @Kgorecki2500.
0
@FcPortoFan1999 Znowu ten Pankov. Chociaż szczerze mówiąc, to nie powinno być karnego za takie zagranie. Łapa przy ciele, w skoku, rywal z bliska uderzył. Bez przesady już. W dłoń go nie trafił, gdyby nie miał tam tego przedramienia, to piłka i tak uderzyłaby w tors.
Edit: No i elegancko, sprawiedliwie.
0
@FcPortoFan1999 Ten strzał to udany był. Akrobata.
1
@Kondziubarca No tak, DNA. Czyli Ansu będzie miał towarzysza.
5
Komentarz usunięty
3
@AxelF "
A jak się na koniec okazało to nawet nie ostatnia wieczerza tylko "Uczta bogów", z greckiego panteonu. Także katolickie uczucia religijne mogą z powrotem schować się na miejsce."
Jesteś pewien?
Może sam się schowaj?
0
@Culer9002 A co, przygraniczne pozycje armii izraelskiej się nie zorientowały?
1
@takisobiektos Nie jestem kibicem Lecha, delikatnie sympatyzuję, choć część kiboli i właściciel mnie odstręczają. A z tymi 2 milionami, to jeśli chodziło Ci o Golizadka, to jeden z przykładów, którymi właściciel mnie odrzuca, bo jak zwykle nakłamali. Dawno zostało ustalone, że dali za niego około miliona. Oni zawsze kłamią. Jak kogoś kupują, to wyolbrzymiają koszt, żeby pochwalić się, jakim to nie są potężnym klubem i jakie to kwoty nie są wydawane. A potem, jeśli ten ktoś okazuje się flopem, to nagle zmiana narracji i info, że tak naprawdę, to kosztował znacznie mniej, bo część kwoty to jakieś wydumane bonusy nie do uzyskania. Z Golizadkiem, to akurat klub, który go sprzedał, podał kwotę i Rutek znowu okazał się ściemniaczem.
5
@Barcasub Bez przesady. Korona nie jest taka dobra.
2
@takisobiektos Ty, cholera wie, zależy komu i na jakich zasadach. Są przykłady klubów, które tak średnio na tym wyszły. Korona czy nawet ostatnio Lechia. A w Śląsku miasto stworzyło taką sieć oplatającą klub, że może inwestorzy nie chcą się w to pchać - albo samo miasto stawia takie warunki, które są nie do przyjęcia. Tam chyba stadionem zarządza spółka niezależna od klubu, za to zależna od miasta. Normalni ludzie nie chcą włazić w takie bagno.
0
@FCB_dimiC Raczej zarządzający nim.
0
@takisobiektos Chyba poszło tam jakieś potężne dofinansowanie ostatnio, więc pewnie muszą dopilnować, że kasa została "właściwie" rozdysponowana. Macki miasta oplatają klub dosyć szczelnie.
1
Śląsk Wrocław konsekwentnie i stabilnie.
0
@Sulimo Niestety. Ale kurna to niech nie sprzedaje, ale zatrudni fachowców i przewietrzy ten swój dwór potakiwaczy. Tam za dużo ludzi się zasiedziało, liczą się układy a nie kompetencje. Niech zrobi jak właściciel Legii. Piszesz o kompromitacji Śląska, ale ten Śląsk to sezon wcześniej ledwo się utrzymał, ledwo wiązał koniec z końcem, pieniądze zabierał zwierzakom z zoo i był (jest) przesiąknięty patologicznymi koteriami miejskich interesików. A Lech ma taką pozycję i sytuację finansową, że to, co się w nim dzieje i wyniki jakie osiąga, to kompromitacja dziesięć razy większa niż jakakolwiek Śląska. Przynajmniej moim zdaniem. Jest praktycznie jedynym dużym klubem w regionie z około 3,5 miliona mieszkańców (powtarzam za informacjami wyczytanymi na forum) plus tacy jak Ty, sympatycy z Polski. Ma stabilną sytuację finansową, żadnej konkurencji, akademię, itp.... To jest niepojęte, jak można marnować takie zasoby. Jak można trzymać takich Rumaków, Terpiłowskich, Bednarków, Rząsów itp. Rumak wraca uczyć młodych trenerów roboty... nosz kur... mać!
1
@Sulimo Tutaj się zgodzę. To nie pierwszy taki popis Śląska i Magiery.
Edit: Tutaj ciekawa dyskusja o Lechu:
1
@Sulimo A jak tam Lech w europejskich pucharach? Radzicie sobie? Czy:
:)
Pamiętaj, pycha kroczy przed upadkiem :).
1
Jacek Magiera znowu nabiera.
0
@Sulimo Ofc, że był. Ludzie się podpalili nie uświadamiając sobie, że linia nie biegnie w powietrzu (wydawało im się, że od ręki Ishaka jest rysowana), a po ziemi. Podobnie jak z piłką na linii bramkowej, często wydaje się, że jest na bank w bramce (bo widać miejsce w którym dotyka murawy za linią), ale przy rzucie kamery z góry widać, iż obwodem jednak pozostaje na linii.
1
@macio_944 Może to też dobrze o niej świadczyć, że nie leci na kasę i wybiera miłość. Kto wie, co tam się dzieje naprawdę?
Mnie bardziej frapuje, co tam robi @Kessie za nimi?
0
@Arden Tylko w zoo we Wrocławiu, bo potem nie ma kasy na Śląsk.