Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AndresCuccittini I o takich ludzi chodzi. Tym gorzej dla faktów! :)
0
@norbi77 Dodaję to tematu Szalonego jedno ze źródeł:
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1819400212966002999
A cykl życia samego Stonogi jest znany:
1
@blakkudium Co tak mało? Będą się z nas śmiać, że piłkarzom płacimy głodowe stawki. 6 milionów, ale za kwartał.
3
@norbi77 Dlaczego ma to skomentować zwykłym wpisem? Duet Głupi i Głupszy (Stonoga i Szalony Reporter) jadą po nim od pewnego czasu, informując gdzie się da, kim to on dla nich nie jest i czego to on wg nich nie zrobił. A on ma dać zwykły wpis, który przeczyta garstka ludzi w porównaniu do tego, co się stanie teraz? Tu chodzi i o kasę, i o dobrą opinię, bo obrzucić błotem łatwo, ale potem odkłamać ciężej. Taki Szalony po tej tragedii, kiedy psychiczny absztyfikant zastrzelił chłopaka, który był na randce z dziewczyną, napisał, że to był narzeczony, a on była z kochankiem. Wiesz, co ta dziewczyna potem przechodziła na scocial mediach i w życiu? Zaszczuli ją. A ten śmieć tylko skasował tego tweeta (edit: bo ofc napisał go z dupy, bez żadnej wiedzy, to była nieprawda) i przeprosił nieudolnie. I ma gdzieś, że jej zgotował piekło swoim kretyńskim wpisem. Z takim ludźmi nie ma innej metody, bo cię zakrzyczą i nieważne, że masz rację.
1
@norbi77 "To jego stały patent na podbijanie oglądalności, kiedy ta spada i pojawia się "afera" (w dobrym lub złym świetle) związana z jego osobą. Ostatnio nawet na twitterze wykłócał się o wyświetlenia na swoim kanale :)"
Tutaj kompletnie nie masz racji. Stonoga z Szalonym Reporterem szukali na niego brudów, no to im je dostarczył.
18
@norbi77 "Bo jak dalej coś nie pyknie to zorganizuje program ze znanym kolesiem i stworzy zbiórkę na cele charytatywne."
Sorry, chyba piszesz o Stonodze.
Edit: Zapomniałem dopisać, że potem zebraną kasę przewali w kasynie i operacja się powtórzy.
0
@Sapos93 #DurniRazem się podjarali, cieszyli, wiwatowali. A teraz po cichutku, z podkulonymi kitami, udają, że nic się nie stało.
Szalony Reporter najlepszy:
Stonoga i Matysiak, Głupi i Głupszy.
0
@Arden A dla kobiety mogłoby być:
Ale dziś czasy takie, że pewnie sporo by jeszcze wybiegło na spotkanie.
0
@tristan87 Kibice Widzewa uciekają z obozu, koloryzowane i w ruchu.
0
@Arden I otwarte złamanie.
1
@zygzakmaklini A za rok odkupić za 100 milionów, bo takie mamy DNA.
0
@Sulimo A ja wprost przeciwnie.
1
@BorzyKrzys "Kwota, jaką wydano na oczyszczenie rzeki, oburzyła Francuzów, którzy w ramach protestu postanowili masowo załatwiać się do Sekwany"
Kogo oni chcą nabrać? Na bank załatwiali się do niej już wcześniej. Jednego nawet przysłali do Polski, żeby zrobił próbny desant.
1
@tristan87 Jak Sheldon: "Trzęsę się z pewności siebie."
2
@kuz Teraz jeszcze musi objąć tym systemem także Laportę.
0
@Lucyfffer
Wszędzie są kreatywni ludzie.
1
@Hosh Ale coś o ruskim szpiegu, którego zaciekle Zespół Brauna bronił, nic nie napisze...
9
@Kgorecki2500 Przecież to jest super proekologiczne rozwiązanie. Szpitale nawet by mogły ogłosić akcję zbierania makulatury i kartonu, żeby nic się nie marnowało.
4
@HypeR Muszą być w szoku po sukcesie "D&W". Jak to, nie ma tam wokeshitu i nagle przynosi pieniądze? A ile się Reynolds musiał z nimi naużerać, żeby zrobili wg jego wizji, a nie tamtych "pomagaczy".
0
@PatrychoO Niestety to nie jedyna firma, która dba, by w grach było ideologicznie.
0
@kuz To musiał tłumaczyć @AlexDark00 :).
0
@Kgorecki2500 Jakbym słyszał Rumaka.
0
@Destroyer_of_Worlds Na wojnie uczysz się spać, kiedy masz możliwość.
1
@sergio5 Lech go blokował. Wreszcie prawda wyszła na jaw. Dobrze go Rumak przygotował.
1
@NeroTFP1 Niech idą we dwie, z Imane.
0
@AlexDark00 Nie ma Roberta i od razu się posypało... Hejterze jeden, Ty!
0
Brawo Vini, ale sztuczka!
1
Robert schodzi? A tyle jeszcze mógł dać... Wilki, nie ludzie! :)
0
@AlexDark00 No i? W Hiszpanii, w pierwszym Roberta też? Ty nie umiesz przyznać nigdy racji. Musi być po Twojemu. Jak powiedział kiedyś pewien francuski arystokrata, "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." I pojawiasz się Ty, żeby potwierdzić te słowa. Narta.
0
@AlexDark00 Był najlepszym wśród najsłabszych. Tak, to osiągnięcie. Reszta też mogła, ale nie dali rady. Jesteś uprzedzony i tak jak napisałem, szukasz jedynie potwierdzenia dla tego uprzedzenia.