0

@marcjanna "to że akurat w Tobie rezonuje treść komentarzy Lisa nie powinno w ogóle dziwić"
Bracia w udarze.

6

@MesQueUnClub96 Nie bądź dla siebie taki surowy! :)

0

@Tasde No tak. Powiedziała, więc to musi być prawda. Nie może to być sposób na wyjście "z twarzą" wobec zarzutów idiotów. Konto prowadził "ktoś inny", ale nikt nie mógł podpowiedzieć, jak odeprzeć "zarzuty". Ciekawość, że jej wierzysz, a innym nie.
"Jakbym nie próbował zrozumieć co ty do mnie gadasz, to cały czas mi wychodzi, że próbujesz mnie przekonać, że on tak na prawdę chciała kandydować z listy Konfederacji ale tylko tak mówi, że nie chciała, więc mów mi więcej, komu tu coś pasuje do oczekiwań."
Do niczego Cię nie próbuję przekonywać. Fakt jest taki, że kandydowała. Z jakich powodów, tego nie wiemy. Ty wierzysz w to, co Ci pasuje do przekonań, ja nie.
Prosiłem, nie odpisuj mi, jeśli masz zamiar uskuteczniać takie fikołki.

0

@Tasde Tak samo jak Ty snujesz domysły z wpychaniem na siłę i dręczeniem, bo Ci to pasuje do oczekiwań. Skoro sam nie masz nic więcej poza domysłami, że tak było, też mi nie odpisuj, bo pieprzysz jak obrońcy ruskiego szpiona.

0

@Tasde Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
"Z drugiej strony jej dziwne wpisy na Instagramie podczas Igrzysk, atakujące jej rywalkę z finału - tutaj też widziałem, że to nie ona wstawiała, tylko ktoś kto zarzadza jej profilem, bo ona była odłączona całkowicie od sieci i nawet nie wie, że ktoś tam coś wstawił."
"Czyli to już pewnik, że ją na siłę wepchnęli. Bo pasuje Ci do narracji... Ktoś ją dręczył, bo nieśmiało wspomniała, że została wplątana. Nie wiadomo, czy to prawda, czy tylko tak się broni, widząc ludzi z widłami i pochodniami. A może ktoś jej podpowiedział, że może w taki sposób wyjść obronną ręką z "oskarżeń"? Skoro ktoś jej prowadzi konto w mediach społecznościowych, to inny ktoś może teraz radzić, co ma mówić."
Skoro ktoś coś jej wstawiał, to ktoś mógł też jej doradzić, jak ma wyjść z twarzą z tej nagonki, którą urządzają demokratycznie podobno usposobieni ludzie, bo akurat opowiedziała się nie za tą demokracją, za jaką oni by chcieli. Mówić można wiele, ale czy mówi się prawdę, tego nie wiesz.
Pojąłeś? Czy dalej będziesz wykonywał fikołki?

1

@KrychaFCB Grupa "Granica" znalazła nowy sposób na przerzucanie ludzi z Białorusi. Nie muszą już płynąć tydzień rzekami nic nie jedząc. Za rok Amazon będzie ich dostarczał dronami.

6

@Tasde "Ale tak się składa, że to nie PO, PSL, PiS czy Lewica próbowali ją na siłę wepchnąć na listy, nawet gdy odmawiała, to po co pytasz o inne partie zamiast o tą, z której ktoś ją dręczył, żeby wystartowała?"
Ha ha ha. Czyli to już pewnik, że ją na siłę wepchnęli. Bo pasuje Ci do narracji... Ktoś ją dręczył, bo nieśmiało wspomniała, że została wplątana. Nie wiadomo, czy to prawda, czy tylko tak się broni, widząc ludzi z widłami i pochodniami. A może ktoś jej podpowiedział, że może w taki sposób wyjść obronną ręką z "oskarżeń"? Skoro ktoś jej prowadzi konto w mediach społecznościowych, to inny ktoś może teraz radzić, co ma mówić. Ale nie, Ty wytłumaczyłeś już ją ze wszystkiego. Naprawdę, kolego, powinieneś być na Igrzyskach, tak jesteś dobry w gimnastyce.

0

@Azrik Na pewno.

1


Ten pies jest odważniejszy niż chłopak :)

2


W dzisiejszych czasach ta nowa jednostka miary będzie bardzo przydatna :).

0

@FcPortoFan1999 Nie no, spokojnie. Znajdzie się przeciwnik:

/photo/1
Jest Roman, jest Piński. To są solidni gladiatorzy, w dodatku zdrowi, a u Tomasza wiadomo jak z tym jest.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie wiem... Tam są ciągle silni zawodnicy.

0


A to akurat ciekawe.

10


To na pewno nie jest wersja z Netflixa :).

0

@FcPortoFan1999 Ale to nie finał. Do tego jeszcze sporo pojedynków.

1


Zgodnie z przewidywaniami części z Was, Tomasz bezapelacyjnie wygrał starcie.

1

@jaras121 Bo to prawda, że z tym papierem toaletowym to marnotrawstwo. On ma przecież dwie strony, a zawodnicy używają tylko jednej i od razu do sedesu. Przy takim podejściu nie da się zaoszczędzić!

2

@TheNekro94 Zgadzam się, świetne filmy.

0

@Lucyfffer Uff, to dobrze, bo już się bałem :).

0

Kurna, Jaga przegrała, no to trzymam kciuki za Zagłębie Lubin.

1

@kanver_ "Mam nadzieję, że nie wypływa to z klubu, bo to byłby niewiarygodnie głupi ruch."
Zastanów się nad tym zdaniem... :)

2


Wspaniały ojciec.

1

@Pawel13sz W klubie za niezbędnych uważa się tylko Laportę i Deco.

7

@Borneo Gościu, a Ty pamiętasz jak budowano infrastrukturę na Euro 2012? Pamiętasz, jak bankrutowali przedsiębiorcy, bo nikt im nie płacił? Jak popełniali z tego powodu samobójstwa? Jak państwo miało ich gdzieś? Kto tam tak naprawdę zarobił? Jakie firmy wygrywały przetargi? Z jakiego kraju? Wiesz, ile inwestycji nie zostało zrealizowanych na czas? Ile budowano jeszcze potem latami? Ile do tej pory utrzymujemy i przynosi straty? Tusk sprzedawałby swoje pierdy w słoikach, to byś tu przylazł i zachęcał do zakupu. Jesteś zaślepiony i widzisz jedynie grzechy jednej strony, a usprawiedliwiasz wszystko, co sknocą Twoi pupile.


1

@maroon I Lis jeszcze nie udawał wiertarki.

0

@ObiwanKenobi Zgadzam się. Nikt nie ubogaca. Ciemnogród.

0

@Roobo U mnie na Mazurach jest tak:


:)

1

@don'T.R.I.P.e Oj tam. Kwaśniewski nie takie rzeczy reklamował:


20

Komentarz usunięty

4


Nie jest jeszcze u nas tak źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?