Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA A u jeży kolece.
1
No i najważniejsze, nasz trener cały czas na ławce lub przy linii, a nie na trybunach, jak ostatni.
0
Pena dzisiaj wzorowo. Brawa dla niego!
0
Mam nadzieję, że nasi teraz nagle nie odpuszczą, bo wymyślili sobie, że czas bronić. BVB też tak myślała.
0
Robert, co Ty wyprawiasz? Takie sytuacje marnować?
0
@Sebolinho Albo zatańczy, wiadomo co.
0
@JoeSatriani PP, jak bohaterowie Stana Lee.
2
@FabianekMrozek Przecież tego nie wiedział. Jak ktoś chce psa uderzyć, to zawsze kij znajdzie. Wstyd trochę.
27
@Luciano99 "zniżka 1% w mojej wulkanizacji na kod rabatowy "Lucuś" ważna w dniach 25.10.2025 - 26.10.2025 dla ciebie"
Warto dodać, iż rzeczona zniżka obowiązuje w podanych dniach w godzinach 23:45 - O:15. Sam zakład czynny jest do 17.
13
@Lament No i Xavi miał rację. Zbudował, a potem na gotowe przyszedł Flick. Tu nie ma przypadku.
0
@serj Tam jest jeden telewizor, nie wiem, czy nie będzie już zarezerwowane.
1
@Bombel81 Słusznie. "Po co mi noga, VISCA BARCA!!!"
1
@TheNekro94 "Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie i mówi: Panie doktorze, coś mi się do dupy przykleiło."
Przecież to nie ma sensu.
"(...) i ŻABA mówi" :)
0
@Firestone Co prawda, to prawda. Szkoda zmarnowanej sytuacji Lewandowskiego. No ale przynajmniej @AlexDark00 ma kolejny argument przeciwko.
0
@Uukasz_93 "Jeszcze jakby ten Araujo dzik wrócił w swojej najlepszej wersji? "
Czyli karny i/lub czerwona? Uważaj, czego sobie życzysz :).
0
@Gwyn Na pewno. Przecież zawsze najlepsi są ci, którzy aktualnie nie grają.
1
Ale ten Kręcidło broni Barcelony. Wstrętny Madryciok!
0
@Tasde Meksykański to raczej nie. Ale Shafta mógłby dublować, przynajmniej z daleka.
0
@626 BVB jedną połowę wygrało :).
3
@kubix05 @Borneo nie pamięta.
1
@Mathew16 Czyli wcześniej byłeś @mathew15 ?
1
@Wasacz_ Czy Ty gościu potrafisz zrozumieć, co napisałem? Bo widzę, że nie bardzo. Napisałem, że to precedens, który w przyszłości może skończyć się tak samo dla innych, których akurat trzeba będzie usadzić, niekoniecznie z powodu ich agresji. Poza tym, jakoś w 2014 roku ta sama Rosja też zaatakowała Ukrainę, zabrała jej kawał terytorium i jakoś nikt nie reagował tak jak teraz, tylko dalej robili z nimi interesy, kładli rury pod wodą, handlowali bronią, itp. Co więcej, część z nich nadal to robi. Więc daruj sobie te moralizatorskie wstawki. Precedensem jest kradzież, bo tak trzeba to nazwać, środków innego państwa. Jak nam zrobią to samo, z jakichś innych powodów, na przykład zmiany władzy na taką, która nie będzie spolegliwa względem, bo ja wiem, na przykład Niemiec, to znaczy Unii :), to wtedy powiesz, że to słuszne i należało się? Ty nie myślisz perspektywicznie.
8
@Wasacz_ Czyli precedens już jest. Ciekawe kto następny do zamrożenia i zabrania kasy. Ze słusznych pobudek i dobrych intencji oczywiście. Żaba jest gotowana. Ciekawe co z tymi, co nadal robią z Ruskami interesy?
0
@Zoker "(...) kto chciałby obcego faceta podpinać? "
Biedroń.
2
@Zoker "Poza tym, mówimy tutaj o wyniku 5:2. "
Mało tego. 5:2 z wyniku 0:2. W jednej jedynej drugiej połowie.
5
@tomek256 "uczciwa dusza, która zechciałaby mnie podpiąć?"
To chyba raczej nieuczciwa?
0
@mientusek1407 Okaże się.
0
@mientusek1407 Powiedział trener BVB po pierwszej połowie... :).
0
@FabianekMrozek Sam pisałeś, żeby za wysoko nie wygrywać z Realem. Taka pewność siebie Cię ogarnęła. Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@jacobFCB To nie ma znaczenia dla ludzi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.