0

@MOLESTA A u jeży kolece.

1

No i najważniejsze, nasz trener cały czas na ławce lub przy linii, a nie na trybunach, jak ostatni.

0

Pena dzisiaj wzorowo. Brawa dla niego!

0

Mam nadzieję, że nasi teraz nagle nie odpuszczą, bo wymyślili sobie, że czas bronić. BVB też tak myślała.

0

Robert, co Ty wyprawiasz? Takie sytuacje marnować?

0

@Sebolinho Albo zatańczy, wiadomo co.

0

@JoeSatriani PP, jak bohaterowie Stana Lee.

2

@FabianekMrozek Przecież tego nie wiedział. Jak ktoś chce psa uderzyć, to zawsze kij znajdzie. Wstyd trochę.

27

@Luciano99 "zniżka 1% w mojej wulkanizacji na kod rabatowy "Lucuś" ważna w dniach 25.10.2025 - 26.10.2025 dla ciebie"
Warto dodać, iż rzeczona zniżka obowiązuje w podanych dniach w godzinach 23:45 - O:15. Sam zakład czynny jest do 17.

13

@Lament No i Xavi miał rację. Zbudował, a potem na gotowe przyszedł Flick. Tu nie ma przypadku.

0

@serj Tam jest jeden telewizor, nie wiem, czy nie będzie już zarezerwowane.

1

@Bombel81 Słusznie. "Po co mi noga, VISCA BARCA!!!"

1

@TheNekro94 "Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie i mówi: Panie doktorze, coś mi się do dupy przykleiło."
Przecież to nie ma sensu.
"(...) i ŻABA mówi" :)

0

@Firestone Co prawda, to prawda. Szkoda zmarnowanej sytuacji Lewandowskiego. No ale przynajmniej @AlexDark00 ma kolejny argument przeciwko.

0

@Uukasz_93 "Jeszcze jakby ten Araujo dzik wrócił w swojej najlepszej wersji? "
Czyli karny i/lub czerwona? Uważaj, czego sobie życzysz :).

0

@Gwyn Na pewno. Przecież zawsze najlepsi są ci, którzy aktualnie nie grają.

1

Ale ten Kręcidło broni Barcelony. Wstrętny Madryciok!

0

@Tasde Meksykański to raczej nie. Ale Shafta mógłby dublować, przynajmniej z daleka.

0

@626 BVB jedną połowę wygrało :).

3

@kubix05 @Borneo nie pamięta.

1

@Mathew16 Czyli wcześniej byłeś @mathew15 ?

1

@Wasacz_ Czy Ty gościu potrafisz zrozumieć, co napisałem? Bo widzę, że nie bardzo. Napisałem, że to precedens, który w przyszłości może skończyć się tak samo dla innych, których akurat trzeba będzie usadzić, niekoniecznie z powodu ich agresji. Poza tym, jakoś w 2014 roku ta sama Rosja też zaatakowała Ukrainę, zabrała jej kawał terytorium i jakoś nikt nie reagował tak jak teraz, tylko dalej robili z nimi interesy, kładli rury pod wodą, handlowali bronią, itp. Co więcej, część z nich nadal to robi. Więc daruj sobie te moralizatorskie wstawki. Precedensem jest kradzież, bo tak trzeba to nazwać, środków innego państwa. Jak nam zrobią to samo, z jakichś innych powodów, na przykład zmiany władzy na taką, która nie będzie spolegliwa względem, bo ja wiem, na przykład Niemiec, to znaczy Unii :), to wtedy powiesz, że to słuszne i należało się? Ty nie myślisz perspektywicznie.

8

@Wasacz_ Czyli precedens już jest. Ciekawe kto następny do zamrożenia i zabrania kasy. Ze słusznych pobudek i dobrych intencji oczywiście. Żaba jest gotowana. Ciekawe co z tymi, co nadal robią z Ruskami interesy?

0

@Zoker "(...) kto chciałby obcego faceta podpinać? "
Biedroń.

2

@Zoker "Poza tym, mówimy tutaj o wyniku 5:2. "
Mało tego. 5:2 z wyniku 0:2. W jednej jedynej drugiej połowie.

5

@tomek256 "uczciwa dusza, która zechciałaby mnie podpiąć?"
To chyba raczej nieuczciwa?

0

@mientusek1407 Okaże się.

0

@mientusek1407 Powiedział trener BVB po pierwszej połowie... :).

0

@FabianekMrozek Sam pisałeś, żeby za wysoko nie wygrywać z Realem. Taka pewność siebie Cię ogarnęła. Przyganiał kocioł garnkowi.

0

@jacobFCB To nie ma znaczenia dla ludzi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?