1

@ToWinaSedziego Dbają o klienta, psiekrwie!

0

@Cvzx Powinien zażądać, by wpuszczano go tylko na rzuty karne.

0

@FcPortoFan1999 Może być jeszcze "Rozsierdzony Jan Tomaszewski grzmi".

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Boskie są te tytuły zawsze :).

0

@Stinger_ Ale za to selekcjoner wygląda coraz bardziej szykownie. Przecież się nie rozdwoi.

0

@FcPortoFan1999 No tak, ale przecież akurat w przypadku repry ma często rację, przecież tutaj na forum ludzie uważają tak samo. Bogu co boskie, a cesarzowi, co cesarskie.

0

@FcPortoFan1999 Nie można za każdym razem mówienia prawdy nazywać populizmem.

1

@Stinger_ Oczywiście. Dopóki był na boisku, bramki strzelali Portugalczycy. Odkąd zszedł, tylko Polacy. Czy trzeba dodawać więcej?

0

@Encore Są tu tacy, którzy się z takimi odważnymi (aczkolwiek zdumiewająco prawdziwymi) tezami nie zgadzają :). "Bednarek najlepszy".

0

@JohnnySilverhand Miałeś rację. Bednarek najlepszy :) :) :).

0

@JohnnySilverhand Nie jest. Czy Ci się to podoba, czy nie. I mam nadzieję, że nie będziemy teraz przez takich gości jak Ty piłować Bednarkiem przez następne 5 lat, "bo lepszych nie mamy". Przez takie myślenie jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Bo nie szukamy wytrwale, tylko jak cymbały trwamy w stagnacji powtarzając sobie "ten i ten jest przecież najlepszy". I orzemy nim, aż się zestarzeje w swojej beznadziejności i odejdzie dumny z "osiągnięć". A w tym czasie inni, być może znacznie lepsi, rezygnują, bo nikt nie ma odwagi ich sprawdzać, ponieważ przychodzą różne Dżony i klepią jak mantrę "on jest najlepszy, on jest najlepszy".

6

CR zszedł i Portugalia się posypała...

1

@Adran360 Zgadzam się.

1

@July_6_BcN Doceniają, bo sami nierzadko mają z tym problemy i wiedzą, jakie to wyzwanie.

1

@PatrychoO Powinni grać na Żuławach, w swoim naturalnym środowisku.

0

@JohnnySilverhand No tak. Bednarek najlepszy obrońca, a na selekcjonera Magiera. Coś czuję, że gdyby zapytać Cię o najlepszy statek do podróży przez ocean, poleciłbyś "Titanica".

1

@Sulimo Mecz z Motorem był tyle dni temu, a Ty nadal nie możesz wyluzować...
:)

2

@fart Zachowaj tę mowę motywacyjną na mecze Legii :).

1

@Katalończyk 99 Amator...

1

Czego ten Święty chce od bramkarza Athleticu? Chronił bliższy słupek, odbił strzał, co miał jeszcze zrobić? To raczej jego koledzy dali dupy zostawiając Lewandowskiego bez krycia.

0

@Sulimo ... powiedział Mariusz Rumak. :)

1

@don'T.R.I.P.e Reszta głupków obok słupków.

0

@Zoker Niech przyjmuje, ale niech jej w tak kretyński sposób nie traci.

3

Kobiety jak zwykle :)


0

@FcPortoFan1999 To nie był w ogóle faul. Ordynarny nur. Jak sędziowie mogą takie decyzje podejmować? Wyglądał jakby dostał armatnią kulą w plecy.

9

Ha, ha. Tomek jest niepodrabialny :)


1

@Zoker Ale ON, to MIAŁ POWÓD! :)

0

@draxidox Dr Piotr Napierała, a co z habilitacji? Pała! :)

0

@Dari0G Czasem jest przezabawny :)


1

@Dari0G


Kolejny popis intelektu. Stare wszystko, ale odkryłem go przy ostatnim turnieju i choć nie miałem z nim wcześniej nic wspólnego, okazało się, że jestem zablokowany. Trochę mnie to rozśmieszyło i trochę zdziwiło. Jak się jednak okazuje, ludzie piszą, że często tak robi. Chyba blokuje na podstawie wpisów u innych osób, czy co? :) Fascynująca postać :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?