Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie no, o tym właśnie pisałem. U nich też zauważali, że wszystko się zgadza z tym przeciekiem, ale paru po drodze napisało to, o czym wspomniałem wyżej. Że autor stwierdził, iż pierwszych 3 czy 5 nie zna i to jego typowania. W sumie i tak nie wiadomo, czy to prawda.
1
@adi7adi8 Hitler próbował. Ale to chyba dobrze, że mu się nie udało, co?
0
@mekston Ale autor tego "przecieku" chyba sam wyjaśnił, że pierwsze 5 miejsc, to jego typy, bo ich nie znał. Tak przynajmniej wyczytałem na rm.pl.
0
@Derean Żenada zachowanie... Powinien skupić się na meritum, a nie na własnych fantazjach, bo wreszcie mu się coś po tylu latach udało. To nie fair wobec dziewczyn.
6
@Hadim Ha ha, gościu, tyle, że ja nigdy o nich nie pisałem, a Ty wyskoczyłeś z PiSem w temacie sportowym, tak Cię boli dupa. Nie mogłeś wytrzymać, co? A teraz znajdź moje posty z tym mixem. Skoro umiałeś zaszczekać, to dowiedź swoich słów pacanku.
4
@Hadim Czyli coś podobnie jak Ty z PiSem, prawda? :)
0
@Ronaldinho10theking Powiedz to Araujo :).
0
@norbi77 Z nami, do Gaviego, kiedy ten mu 4 pokazał.
0
@norbi77 Pomyliłeś mecze.
0
@Kgorecki2500 Faktycznie, nieopublikowane. :)
0
@arasz1819 Nie sposób się nie zgodzić.
0
MADRID & BARCA FANS REACTION TO REAL MADRID 0-4 FC BARCELONA
Wspaniałe to jest. A najlepszy ten biedny jeden fan Realu, otoczony kibicami Barcy, aż go szkoda :).
0
@pasquda Nie no, opisałeś jak wygląda Twoja "życzliwość", więc skoro u Ciebie jest wybiórcza, to ja również podążam tą drogą. Nie wiedziałem, czy chciałeś się pochwalić, że z Ciebie taki dowcipniś na stronie rywala, czy pożalić, że dostałeś kopa, dlatego zapytałem. No ale widzę, drugie konto i dalej możesz być "życzliwy" i mieć poczucie humoru. Beka.
0
@Yoohoo "Zrobiliście". Aha. No to na razie.
0
@DiSBlaDE Ale chociaż oznacz go poprawnie. Nie tak, JAK NIEKTÓRZY, tłumaczący się potem nieudolnie, że nie wiedzieli jak...
0
@pasquda Ale chwalisz się, czy żalisz? Bo nie rozumiem...
3
@Arcybiskup To na pewno pisał Laporta. Jak już się podniósł z podłogi.
3
@Luciano99 Przyznaj się, to podstawowy zwrot u Was w rodzinie? Lamusy mówią "dzień dobry", "witaj", "dobry wieczór", itp. A u Was jest zwrot uniwersalny...
0
@Aragorn33 Popieram!
3
@norbi77 Fajnie, że są tam ludzie z dystansem i poczuciem humoru. Są też parapety, ale u nas również ich zatrzęsienie.
0
@Wasacz_ Beka. Nie umiesz sensownie odpowiedzieć, to udajesz obrażoną emancypantkę. Żenujące. Masz coś merytorycznego do przekazania, to zapraszam. Chcesz fochami wygrać dyskusję, to pa, pa.
0
@Wasacz_ Człowieku, przestań ściemniać, jeśli wpiszesz @ z początkiem nicku, wyświetla Ci wszystkie nicki z tymi zestawem znaków. To wiedza podstawowa. No ale prawda, przecież próbowałeś... I jeszcze masz beka z niego i ze mnie, jak każdy tutaj. Ktoś się nabiera na te ŻENUJĄCO nędzne i NIEUDOLNE sztuczki socjotechniczne? Bo wydaje mi się, że to raczej z takich nieogarniętych ludzi jak Ty wszyscy się śmieją...
0
@Wasacz_ Ale nie bój się go oznaczyć. Rozumiem, że polujesz na łatwe zielone bez ryzyka, jednak sam sobie wystawiasz świadectwo.
2
@Yoohoo Sorry, ale jak grał słabo, to była krytyka. To nie jest tożsame z hejtowaniem uskutecznianym przez niektórych. Jeśli teraz gra dobrze, to trzeba chwalić i bić brawo. Zdajesz się tego nie rozumieć. Wczoraj też zmarnował sytuację na pustą, a miałby hattricka. Mam go za to pochwalić? Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie. To jest dokładnie tak proste.
2
@Pedri16Future Chodzi o to, że po tych zagraniach nie pozostawało mu nic innego, tylko wypić.
0
PSG musi się cieszyć widząc, jak radzi sobie Mbappe.
1
@KamQiX Dwie strzelił, dwie sytuacje fatalnie zmarnował. Wychodzi na zero. @AlexDark00 miał rację, nic nam ten człowiek nie daje.
0
@MOLESTA A u jeży kolece.
1
No i najważniejsze, nasz trener cały czas na ławce lub przy linii, a nie na trybunach, jak ostatni.
0
Pena dzisiaj wzorowo. Brawa dla niego!