0

Brawo Puszcza! A Śląsk będzie się jeszcze długo wygrzebywał z bagna po Magierze.

0

@BorzyKrzys Czy gra słabszy, to okaże się dopiero po występach Szczęsnego, bo nie wiem z jakiego powodu, ale uważa się go tutaj za zbawcę i ideał. A przecież ma na koncie również sporo baboli w meczach i był wielokrotnie krytykowany za różne kiepskie występy. Niech najpierw zagra i zobaczymy.

0

Brak słów. Nasz bramkarz też popis refleksu. Dobrze, że zdążył piłkę odprowadzić wzrokiem.

1

@MesQueUnClub_87 "Prawdziwy ekspert przede wszystkim musiał kiedyś wąchać skarpety w szatni."
Wtedy nie mieli tak łatwego dostępu do narkotyków jak teraz, więc chwytali się wszystkiego.

0

@FcPortoFan1999 Żałuj. Piasecki zagrał jak prawdziwy ent.

1

Sędzia w meczu Piast - Lech wygląda jak Kurgan z "Nieśmiertelnego". Dać mu tylko miecz i niech zostanie tam tylko jeden, bo to było straszne widowisko, porównywalne z ostatnimi popisami Rakowa.

1

@FCBparasiempre Musisz doczytać, jakim "wspaniałym" był i jest mężem, ojcem, szwagrem i ogólnie facetem. To nie jest żadne "być może".

0

Piasecki to dzisiaj przyjął choć raz dobrze piłkę? Nieprawdopodobne jest, co on wyprawia.
Edit: Aż dziwne, że go pogonili z Rakowa, idealny napastnik dla Papszuna.

0

@FCBparasiempre Piłkarz może i dobry, ale jako człowiek - wstrętny typ.

0

@Sulimo Ty o każdym tak piszesz, nawet o Lechu, kiedy mu nie idzie. Wystarczy poczytać Twoje komentarze w trakcie meczów.

1

@Sulimo "Lubin ma stadion ma akademie niby wszystko by wybic sie ponad bycie przecietnym."
Lech też ma to wszystko, a lubi spektakularnie przewalić ważny mecz. Porównując warunki, w których funkcjonuje, do wyników, jakie w teorii powinien osiagać, jest równie nijaki, co ten nieszczęsny Lubin. I to również "wszyscy wiedzą", łącznie z kibicami Lecha, co łatwo można sprawdzić na odpowiednich forach. Więc na Twoim miejscu wstrzymałbym konie i nie rzucał tak łatwo równie zdecydowanych ocen.

1

@Sulimo Rozumiem doskonale. Po prostu jesteś szybki w ocenach. Jak Psikutas bez "s". Wystarczy Ci kilka minut jakiegokolwiek meczu, by rozpracować każdy zespół i ocenić, gdzie jego miejsce :).

0

Komentarz usunięty

1

@Sulimo Bredzisz znowu. Beznadziejny, a bronił się w 10 prawie cały mecz i wyrównał. To jakim zespołem jest Cracovia? Ty szybko wydajesz sądy, w każdą stronę. Dziś jak Lech przewali, to pewnie znowu się obrazisz, zdołujesz i sobie pójdziesz. Ale jeśli wygra, to będziesz się puszył cały wieczór i kilka następnych dni. Ze skrajności w skrajność.

1

@Sulimo To co, też ma spadać z tej ligi?

5

Powiedzieć, że Cracovia sama na to zapracowała, to nic nie powiedzieć.
Chociaż @Sulimo, jak to on, zdążył już Zagłębie zwyzywać, skreślić i nakazać spadek.
No ale parę minut jeszcze zostało.

2

@mordini123 Serial "Elementary" udowodnił, że da się to zrobić ze smakiem i sensem. Ale dziś nawet dobry film będzie przyjmowany z rezerwą, bo w wielu innych wciskane jest na siłę DEI itp., więc niestety oberwie rykoszetem.

0

@Criss18Barca No to chyba zamknie kebab. W pięty mu poszło. Nie mają litości w tej komisji.

2

@maroon Bo pokolenie płatków śniegu umie obrazić się i pogniewać na wszystko. Chyba, że sami żartują i wyśmiewają, wtedy to ty nie masz nagle poczucia humoru i to był sarkazm, itp.

0

@FcPortoFan1999 Michał "Gdyby" Probierz.

0

@FcPortoFan1999 Dobrze im tak. Kara za minimalizm. Niczego się nie uczą. Niczego.

2

@KrychaFCB Okazało się, że trener również :).

1

@macio_944 A jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

0

@Ptasior Razem z Probierzem zmierzają w dobrym kierunku. Zieliński powinien zrobić sobie z nim zdjęcie.

0

@FcPortoFan1999 Raczej to trener był bajerantem.

0

@Popitek12 Sąsiad zasłonił okno?

6

"Barcelona? To już przeszłość!"
:)

3

@Bocheno1 To w ramach jakiejś kampanii wyborczej? Zbierasz głosy dla Rafała? :)

0

@Bocheno1 No i gdzie tam jeszcze byłeś?

1

@Kinginiesta Chłopaku, sprawdź sobie "Merda d'artista". Wprawdzie to nie ten zakres cenowy, jednak nasz banan - choć nadal sam w sobie idiotyczny - okazuje się, w porównaniu do rzeczonego "dzieła" artysty, całkiem atrakcyjnym wyborem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?