2

@barcafan1789 A jaki? Wielkich Jezior Mazurskich?

1

@misterio K... naprawdę. Przypomina mi się jeden odcinek z Johnnego Bravo, kiedy trafił przez pomyłkę do chaty Amiszów. Wchodzi na ganek, a tam w drzwiach domu stoi Amisz z kosą i mówi: "Właśnie tępię sobie narzędzia, żeby pracować w większym znoju".


0

Elegancko, wreszcie nasz trener wchodzi w buty Xaviego :).

0

@Kluivert_P Normalny jesteś? Był faul, to co mają zrobić?

6

No to Frenkie uspokoił, tak jak chcieli komentatorzy.

2

Fajnie się chłopaki z Barcelony bawią. Oby tak dalej, to znowu będzie w plecy.

0

@Aragorn33 "Kiedy nic ci w życiu nie wychodzi i nie potrafisz się przebić na dłużej jako aktor nawet w filmach półamatorskich to zostaje Ci już tylko polityka ;p"

Albo piosenkarz.


0

@Kengo Wczoraj na RM.pl był lepszy tekst w artykule o Mbappe:
https://www.realmadryt.pl/news/134685-ruch-mbappe
"Mbappé w końcu otworzył drzwi, przez które tak wielu kolegów chciało wejść (...)"

3

Wprawdzie to z innego meczu, ale nie wiem jak wyodrębnić post komentujący, więc będzie w komplecie z głównym. Za to GIF wydał mi się idealny, by opisać niedawny mecz Lecha:


0

@Rust_Cohle Wprowadzili grę systemem, więc zamożniejsi mają większe szanse. Wcześniej jedyne, co mogłeś, to kupić więcej losów (ale każdy skreślał 6 cyfr plus 2), ale obecnie przy systemie 12 z 50 kupon kosztuje prawie 10k. W Niemczech z tego, co czytałem, popularne jest też granie w grupach. Wystarczy zresztą sprawdzić jaki kraj jest w topce wygranych. Na chwilę obecną, odkąd Polska dołączyła do gry, Niemcy wygrali główną nagrodę 56 razy, następny kraj to Finlandia 10, Dania 9 i Szwecja 8. Polska 7, ale max (90 mln Euro) padł dwa razy i nigdy Polak nie wygrał sam, w dodatku było to przed zmianą zasad (obecnie 120 milionów).

0

@Szklaner Wygrywają głównie Niemcy, zwłaszcza po zmianie zasad. Nie ma dużego sensu grać obecnie.

0

@gumaz Zdzisiek? No nie wiem, przecież Fryzjer spłacił już swój dług wobec społeczeństwa i jest na rynku.

0

@FcPortoFan1999 VAR w ogóle nie sprawdza żółtych, chyba, że wg nich może należeć się bezpośrednio czerwona, wtedy wołają głównego.

1

@Iniesta8i Wcale nie taka mała, gdyby Marciniak poprawnie sędziował, nie byłoby czerwonej.

0

@TheNekro94 Realowi będą od razu przyznawać gola.

1

@Ojciec5tkidzieci "Akurat zero zdziwienia, że to kolejny tego typu incydent sercowy w argentyńskim uniwersum."
Czyli jest nadzieja dla @Luciano99.

1

@GeneralXavi A w materiale wideo Probierz z napisem "Pierdolnij sobie!"

1

@Foro Znaczy to, że w każdej chwili mogą Cię rzucić do każdej roboty, jeśli tylko będzie taka potrzeba.

1

@Stinger_ Śląsk nie musi już walczyć, jest na pierwszym miejscu do tego uprawniającym :).

0

@FcPortoFan1999 Pomógł mu rykoszet. Ale całą robotę zrobił Hansen.

1

@Safrani Zamówiłem wczoraj, ma być we wtorek. Dzięki za pozytywną opinię, tym bardziej czekam.

3

@Marian_Pazdzioch "(...) która zastąpi notatnik"
@Kapitan hawk jedziesz.
:)

10

@Kengo Nie żeby coś, ale ten super okręt przepłynął - jak sam napisałeś - ledwie 1,3 km i ZATONĄŁ. A inżynierowie i lekarze jednak zwykle dopływają. Więc ten pocisk to tak 2/10 :).

0

@FcPortoFan1999 No jakoś ostatnio nie były.

2

@Luciano99 " Leniwy grubas, półgłówek, który tylko myśli jak by tu wpier.. coś do żarcia"
Jesteś dla siebie zbyt surowy. Na pewno masz jakieś zalety.

0

@Hosh Listopad już się praktycznie skończył.
"- Siemieniec!"
"- Cooo?"
"- Za późnooo!"
:)

0

Brawo Puszcza! A Śląsk będzie się jeszcze długo wygrzebywał z bagna po Magierze.

0

@BorzyKrzys Czy gra słabszy, to okaże się dopiero po występach Szczęsnego, bo nie wiem z jakiego powodu, ale uważa się go tutaj za zbawcę i ideał. A przecież ma na koncie również sporo baboli w meczach i był wielokrotnie krytykowany za różne kiepskie występy. Niech najpierw zagra i zobaczymy.

0

Brak słów. Nasz bramkarz też popis refleksu. Dobrze, że zdążył piłkę odprowadzić wzrokiem.

1

@MesQueUnClub_87 "Prawdziwy ekspert przede wszystkim musiał kiedyś wąchać skarpety w szatni."
Wtedy nie mieli tak łatwego dostępu do narkotyków jak teraz, więc chwytali się wszystkiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?