Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcafan1789 A jaki? Wielkich Jezior Mazurskich?
1
@misterio K... naprawdę. Przypomina mi się jeden odcinek z Johnnego Bravo, kiedy trafił przez pomyłkę do chaty Amiszów. Wchodzi na ganek, a tam w drzwiach domu stoi Amisz z kosą i mówi: "Właśnie tępię sobie narzędzia, żeby pracować w większym znoju".
0
Elegancko, wreszcie nasz trener wchodzi w buty Xaviego :).
0
@Kluivert_P Normalny jesteś? Był faul, to co mają zrobić?
6
No to Frenkie uspokoił, tak jak chcieli komentatorzy.
2
Fajnie się chłopaki z Barcelony bawią. Oby tak dalej, to znowu będzie w plecy.
0
@Aragorn33 "Kiedy nic ci w życiu nie wychodzi i nie potrafisz się przebić na dłużej jako aktor nawet w filmach półamatorskich to zostaje Ci już tylko polityka ;p"
Albo piosenkarz.
0
@Kengo Wczoraj na RM.pl był lepszy tekst w artykule o Mbappe:
https://www.realmadryt.pl/news/134685-ruch-mbappe
"Mbappé w końcu otworzył drzwi, przez które tak wielu kolegów chciało wejść (...)"
3
Wprawdzie to z innego meczu, ale nie wiem jak wyodrębnić post komentujący, więc będzie w komplecie z głównym. Za to GIF wydał mi się idealny, by opisać niedawny mecz Lecha:
0
@Rust_Cohle Wprowadzili grę systemem, więc zamożniejsi mają większe szanse. Wcześniej jedyne, co mogłeś, to kupić więcej losów (ale każdy skreślał 6 cyfr plus 2), ale obecnie przy systemie 12 z 50 kupon kosztuje prawie 10k. W Niemczech z tego, co czytałem, popularne jest też granie w grupach. Wystarczy zresztą sprawdzić jaki kraj jest w topce wygranych. Na chwilę obecną, odkąd Polska dołączyła do gry, Niemcy wygrali główną nagrodę 56 razy, następny kraj to Finlandia 10, Dania 9 i Szwecja 8. Polska 7, ale max (90 mln Euro) padł dwa razy i nigdy Polak nie wygrał sam, w dodatku było to przed zmianą zasad (obecnie 120 milionów).
0
@Szklaner Wygrywają głównie Niemcy, zwłaszcza po zmianie zasad. Nie ma dużego sensu grać obecnie.
0
@gumaz Zdzisiek? No nie wiem, przecież Fryzjer spłacił już swój dług wobec społeczeństwa i jest na rynku.
0
@FcPortoFan1999 VAR w ogóle nie sprawdza żółtych, chyba, że wg nich może należeć się bezpośrednio czerwona, wtedy wołają głównego.
1
@Iniesta8i Wcale nie taka mała, gdyby Marciniak poprawnie sędziował, nie byłoby czerwonej.
0
@TheNekro94 Realowi będą od razu przyznawać gola.
1
@Ojciec5tkidzieci "Akurat zero zdziwienia, że to kolejny tego typu incydent sercowy w argentyńskim uniwersum."
Czyli jest nadzieja dla @Luciano99.
1
@GeneralXavi A w materiale wideo Probierz z napisem "Pierdolnij sobie!"
1
@Foro Znaczy to, że w każdej chwili mogą Cię rzucić do każdej roboty, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
1
@Stinger_ Śląsk nie musi już walczyć, jest na pierwszym miejscu do tego uprawniającym :).
0
@FcPortoFan1999 Pomógł mu rykoszet. Ale całą robotę zrobił Hansen.
1
@Safrani Zamówiłem wczoraj, ma być we wtorek. Dzięki za pozytywną opinię, tym bardziej czekam.
3
@Marian_Pazdzioch "(...) która zastąpi notatnik"
@Kapitan hawk jedziesz.
:)
10
@Kengo Nie żeby coś, ale ten super okręt przepłynął - jak sam napisałeś - ledwie 1,3 km i ZATONĄŁ. A inżynierowie i lekarze jednak zwykle dopływają. Więc ten pocisk to tak 2/10 :).
0
@FcPortoFan1999 No jakoś ostatnio nie były.
2
@Luciano99 " Leniwy grubas, półgłówek, który tylko myśli jak by tu wpier.. coś do żarcia"
Jesteś dla siebie zbyt surowy. Na pewno masz jakieś zalety.
0
@Hosh Listopad już się praktycznie skończył.
"- Siemieniec!"
"- Cooo?"
"- Za późnooo!"
:)
0
Brawo Puszcza! A Śląsk będzie się jeszcze długo wygrzebywał z bagna po Magierze.
0
@BorzyKrzys Czy gra słabszy, to okaże się dopiero po występach Szczęsnego, bo nie wiem z jakiego powodu, ale uważa się go tutaj za zbawcę i ideał. A przecież ma na koncie również sporo baboli w meczach i był wielokrotnie krytykowany za różne kiepskie występy. Niech najpierw zagra i zobaczymy.
0
Brak słów. Nasz bramkarz też popis refleksu. Dobrze, że zdążył piłkę odprowadzić wzrokiem.
1
@MesQueUnClub_87 "Prawdziwy ekspert przede wszystkim musiał kiedyś wąchać skarpety w szatni."
Wtedy nie mieli tak łatwego dostępu do narkotyków jak teraz, więc chwytali się wszystkiego.