Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz To prawda, skasowałby Mbappe przed polem karnym.
0
Szczęsny by tego nie obronił.
0
@Culer9002 Rozsądnie, że zaczekałeś z wygłoszeniem tak zdecydowanej opinii praktycznie do końca meczu. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
0
@tadzik447 Spokojnie, jeszcze może tyle paść. Ale lepiej, żeby nie.
0
@yoli Nie do końca spoko, bo Cama za ewidentny faul taktyczny nie dostał kartki.
3
@Ptasior Nie pierwszyzna dla niego.
0
@Messi96_96 Przestań już robić z tego Szczęsnego boga bramki. Nie takie babole w karierze już puszczał. Nie wiesz jakby było. Dziś przy celnym strzale Mbappe rzucił się na glebę, a potem zrobił tak samo przy strzale bodajże Rodrygo i tylko spojenie bramki nas uratowało. To ja twierdzę, że Pena by obronił strzał Mbappe, bo w Klasyku na Bernabeu sobie z nim radził. Tak samo prawdopodobne jak Twoje bajanie o wielkim Wojtusiu.
0
@KrychaFCB Tak, tak. Wojtuś to odwala, ale Pena to już ręcznik. Lodu na głowę.
0
Faktycznie ten Szczęsny jest tak dobry, jak tu czytałem.
2
"Real odradza się jak hydra." No, no. Albo odrastają mu głowy, jak Feniksowi.
2
@Kengo Albo goni. Ostatnio najczęściej goni.
8
@MichalZZZ No to mam nadzieję, że wygramy. W innym przypadku byłaby rodzinna tragedia :).
1
@fart Nie nadążam czytać nowych wersji komentarza. Będą dziś jeszcze jakieś aktualizacje, bo nie wiem, czy odświeżać?
:)
1
@FcPortoFan1999 Już niedługo, cierpliwości.
1
@Blantozaur To prawda, poszukaj sobie kawałka z "different Abby" :).
Albo masz tutaj:
27
@Gibbon_FCB "Kogo z Realu najbardziej się obawiacie w dzisiejszym klasyku? "
Sędziego.
3
I to jest czarny humor!
0
@Gronek Tego nie wiem, pojedź sam, sprawdź i zdasz relację.
0
@Gacek5 Dla @jowita to raczej Złota Piłka Lekarska.
2
@maroon Oni to raczej jeden na Ukrainę, a drugi do Niemiec.
0
@Filipem Jutro "User not found".
1
@Stinger_ On jest trochę jak postać odgrywana przez Mikołaja Cieślaka w skeczu KMN "Nowa dziewczyna taty". Poczytałem jego komentarze i tak mi się skojarzyło :) Co innego mówi, co innego robi, co innego myśli.
0
@KobeFR Ja mam, kosztuje mnie niecałe 13 zł miesięcznie (promocja dożywotnia :)), więc opłacam regularnie. Moim zdaniem warto, oprócz seriali polecanych przez przedmówców (Tulsa King jest super) dosyć często lądują tam też nowości pełnometrażowe.
0
@Rastafarnianin To jest nic, tutaj (chyba) kobieta (szycha z szefostwa Straży Pożarnej LA) mówi, że jeśli nie będzie potrafiła wynieść cię z pożaru, bo jest za słaba, to twoja wina:
0
@FcPortoFan1999 FcPortoFan404.
3
@Recha_0684 "Że niby ja...??"
Tak, Ty. Jesteś hipokrytą za wszelką cenę starającym się przekonać innych do swoich pokręconych przekonań. Pocisz się usiłując zyskać jakąkolwiek aprobatę dla własnego konformizmu. Dowodzi to jedynie tego, iż sam czujesz, że robisz coś nie tak, ale takie postępowanie jest po prostu dla Ciebie wygodne, dlatego będziesz go bronił jak niepodległości. Nie wierzysz, nie uznajesz, to po kiego ch... odgrywasz ten zakłamany teatrzyk? Żeby ludzie lepiej na Ciebie patrzyli? Opowiedz rodzinie o tym, co naprawdę uważasz, jak naprawdę myślisz, jeśli jesteś taki przekonany do własnych racji, zamiast anonimowo płakać na forum i żebrać o akceptację. Opowiedz rodzinie i zadeklaruj, że nie będziesz brał udziału w czymś, w co nie wierzysz. Bo w innym przypadku wychodzisz na dwulicowego kłamcę. Chyba taki prawy człowiek nie obawia się opinii innych? Ale daruj sobie te gadki rasowego hipokryty, który co innego myśli, co innego mówi, a co innego robi.
2
@gumaz Co by dopiero się działo, gdyby złożyła petycję o zniesienie jakichkolwiek obowiązkowych przedmiotów z matury. Dajemy maturę wszystkim, a jeśli ktoś chce, jest pasjonatem zdawania, niech podchodzi do egzaminu. Po co zmuszać uczniów o różnorodnych talentach?
0
Co tam się, k..., dzieje?
0
@Kidd Bo on po prostu stara się racjonalizować swoje zachowanie, te wszystkie kłamstwa itp. Usprawiedliwić to, że jest konformistą. W tym celu prowadzi narrację usprawiedliwiającą własne postępowanie.
1
@Gall Na to wychodzi. A kiedy odwrócił się i chciał odejść jak normalny człowiek, uznała chyba, że się przestraszył i jest słaby, więc zaatakowała. O czymś to chyba świadczy.