0

@ronni37 Choć raz to baba wydała kasę na chłopa, nawet bez OF. Zwykle jest odwrotnie.

4

@pt9 To na pewno byli agenci Araujo. Jemu mówi to samo.

5

@DonAndrzejos No tak, bo dwa lata temu prezentował się dokładnie tak jak teraz.

0

@Pedri16Future No to już jasne, jaki jest motyw postępowania Viniciusa. Chce wspomóc swoich biednych braci z faweli, a wy go zawsze tak lżycie.Tylko ci przeklęci sędziowie mało kiedy dają się sprowokować. Może Złotej Piłki nie dostał, ale ma za to złote serce.

5

@BorzyKrzys
"Hej, tam gdzieś penisa w Romie
Wszczepia sobie Włoch świadomie
Z miejsca żegna się z posadą
W social mediach po nim jadą

Hej, hej, hej Sokoły
Nie wypuści was wesoły
Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku
Mój w protezie peniseczku!"

Nie ma się co dziwić i tak długo tolerowali, że "od 15 lat wypuszczał orła na Olimpico przed meczami" :). Enough is enough.

28

@montiel Nerka za rękę, durna wymiana :). Nerkę zawsze możesz sprzedać, a z ręką co zrobisz?

7

@Kgorecki2500 Jezu, wreszcie koniec tego szkodnika. Oby tylko nie wpaść z deszczu pod rynnę.

41

Zapomniał wół jak cielęciem był.

1

@takisobiektos Ha, ha. Ale na pewno nie skończy jak Werter. Za wiele w nim miłości własnej :).

1

@Lucerfi Bo to jest tak:


0

@Pedri16Future Bazuje na pewnym starym memie, a raczej napisie na murze (bo nie było wtedy jeszcze ani memów w obecnym znaczeniu, ani ogólnodostępnego netu, rok 1990, czy nawet wcześniej):
"Chciałem dobrze. Adolf Hitler." Tyle i tylko tyle.

0

@Mitch_Atleta Dyskusja z Tobą, kolego, nie ma sensu. Poczytałem Twoje komentarze i widzę, że jesteś zaślepionym fanbojem wierzącym w oblężoną twierdzę, wizerunek której znowu buduje nasz wspaniały przywódca. Trzeźwy i rozsądny człowiek popatrzyłby choćby na cały cyrk, jaki dzięki Szwagrom odstawia się z Olmo i doszedłby do wniosku, że coś tutaj nie jest w porządku. Ale otumaniony bełkotem Laporty follower będzie ślepo powtarzał, że wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ci wstrętni wrogowie Joana. A którzy to są, ci niemilcy? Wszyscy, którzy aktualnie nie zgadzają się z tym, co Laporta mówi i robi. Bo przecież on ma zawsze rację i to, że się z nas śmieją, to nie jego wina. On chciał dobrze. Jak Hitler.

2

@negreanu Dobrze, że jest nasz dzielny, prawdomówny i nie do oszukania prezes Laporta. Nauczaj nas maluczkich i prowadź wodzu!

0

@Nightraider Mam wrażenie, że Ty o niebie, a ja o chlebie. Odpowiadasz na argumenty, których w ogóle nie przedstawiałem.

"nie ma, bo spadek wydatków w limicie płac o 150-200 mln euro do 2026 roku jest faktem wynikającym z umów piłkarzy."
Po raz drugi, oczywiście, że ma. Ile pieniędzy zyskaliśmy z tzw. dźwigni? Kto je uruchomił? Czy nie wydał ich natychmiast, nie zawsze sensownie? Jakich piłkarzy zakontraktował? Każdy przedstawiany był jako niesamowity sukces zarządu i wyjątkowa okazja wykorzystana przez super prezesa. A ilu potem nagle trzeba było "wypychać", kombinować jak się ich pozbyć, bo na horyzoncie pojawiali się następni "wyjątkowi" i mus było zrobić im miejsce w składzie i na liście płac? To pokazuje pewien schemat myślenia naszego prezia i sposób w jaki zwykł postępować. W mojej opinii Laporta wyda te 200 milionów od razu, kiedy tylko będzie miał je dostępne (a bazując na ostatnich jego ruchach, nawet wcześniej), bo już tak przecież zrobił z kasą z dźwigni, dla osiągnięcia celów tymczasowych i osobistych. Nie pisz więc, że nie ma znaczenia, kto będzie u władzy, bo po prostu nie masz racji. Ja opieram się na zaistniałych przykładach (faktach), Ty jedynie na wierze, że będzie dobrze, bo zyskamy luz finansowy.

"Kolejna sprawa. Wywalamy Laporte i co dalej?"
Znowu dyskutujesz z własnymi pomysłami. Ja nigdzie nie napisałem o jakiejkolwiek zmianie, ani nie proponowałem na kogo wymienić Szwagrów. Odniosłem się jedynie do Twojej wiary w to, że kiedy Barca zyska finansowy oddech, to Laporta natychmiast nie zechce pokazać, jakim to sprawnym i rzutkim jest prezesem, i nie zakontraktuje kolejnych piłkarzy, by budować własny wizerunek. Tak przecież robił do tej pory. To typ człowieka "zastaw się a postaw się" i tyle.

2

@mordini123 "Awantura o kasę (...)"
Kurna, myślałem, że znowu coś o Barcy :).

1

@Michu94 Arsene, u Ciebie Yamal nawet by nie grał. Przypomnij sobie jak zlałeś Ibrę, bo był młody.

0

@ShawnC Możesz mieć po części rację, ale jeśli to prawda, że miał obiecaną podwyżkę i wcześniej zgodził się z tego powodu na redukcję uposażenia, to wcale nie dziwię mu się, bo kto by chciał pracować z kłamcami i oszukańcami. Nie ma żadnych gwarancji, że znowu by nie chcieli kręcić. Wystarczy zastanowić się, czy sam godziłbyś się na pracę z takimi szefami.

0

@July_6_BcN Amator. Gdzie mu tam do Ryana Giggsa.

0

@Nightraider "ale to nie ma znaczenia kto będzie u władzy."
Oczywiście, że ma. Nie stać nas było na Olmo, a Laporta i tak go "kupił", bo myśli tylko o sobie i swoim wizerunku (jakoś trzeba odpowiedzieć na Mbappe), nie zaś o klubie.

"Żeby to zaprzepaścić, musieliby nagle wpaść na głupi pomysł z pensją 20 mln euro brutto dla jakiegoś ogórka."
Czyli, że sam dostrzegasz te fantastyczne możliwości? Ponownie przytaczam przykład Olmo. Laporta to gość, który jest w stanie wydać każdą kasę, żeby zyskać chwilę "chwały". A potem "jakoś to będzie".

0

@Nightraider Podziwiam optymizm. Przypominam, że rządzą nami Szwagry, zaś każdy mocno stojący na nogach i posiadający głowę na karku pracownik klubu już odszedł, albo został zwolniony. Laporta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

1

@NeroTFP1 Ja zaś przyznam, że sam pomysł na serial mnie zaniepokoił i uznałem (chyba nadal uznaję) go za kolejny sposób na ocieplenie wizerunku diabła.

1

@Nightraider Wybacz stary, ale kiedy czytam "wypłacenie" w kontekście obecnej sytuacji Barcelony, to do głowy przychodzi mi jedynie "liścia" :).

0

@NeroTFP1 W serialu "Lucyfer" przedstawiono piekło jako miejsce, w którym każdy grzesznik uczestniczy w powtarzanej w nieskończoność scenie, która za życia była dla niego najgorszym, sprawiającym największe cierpienie zdarzeniem.

Idąc tym tropem, w niebie - być może - przyjdzie nam odgrywać sytuację najlepszą i najradośniejszą.

Choć prawdę pisząc, to by było na dłuższą metę mocno średnie. Tyle, że nie zdawalibyśmy sobie z tego sprawy.

0

@Zoker Ja tam wolę inne słowa, też jego autorstwa, choć włożone w usta postaci z "W pustyni i w puszczy":
"Słuchaj Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani nie pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów."

1

@AlwaysBlaugrana Wg mnie z niego już nic nie będzie. Za stary pies na nowe sztuczki. Wykastrował się sam i obecnie może jedynie być średniej klasy chórzystą.

0

@TR3YWAY Jeszcze ślepa miłość do Argentyny, to jest red sztandar po prostu.

3

@bartekvisca Wszędzie zdarzają się takie przypadki. On u nas przynajmniej coś pograł. A w takim Realu Hazard co osiągnął? Wieczne L4. A wielka nadzieja białych, Jovic "Urodziłem się by strzelać gole"? Teraz Anczel sekuje Gulera i pozostałych młodych. Nie my jedni borykamy się z niewypałami. Tyle, że moim zdaniem, FdJ sam jest sobie winien, bo nie robi niczego, by się rozwijać. Po prostu trwa.

2

@aspr1me "Spokojnie, mam plan."

0

@Barca-Messi10 Wprawdzie niczego takiego nie pisałem, ale pozdrawiam Cię również, doceniając Twój rozsądek, który doradził Ci, byś napisał taki komentarz PO meczu, kiedy już wszystko wiadomo, a nie w trakcie, kiedy bałeś się pomyłki. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.

4

Jakże prawdziwy komentarz ze strony realmadryt.pl:
"jaca12345

Real zaczal grac jak równy z równym z barca jak barca gra w 10. Podsumowanie meczu. Pozdrawiam"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?